Rüya tabiri ara

Cover Image

Kahve Falı Bakmak

Mayıs 26, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kahve falı bakmak, iki yüzlü, kötülük düşünen kimselere işarettir. Bu rüya hırsızlığa ve fenalığa delalettir. Rüyasında kahve falı baktığını gören kimse, iş konusunda şanslı olup başvurduğu bir çok işten olumlu sonuçlarla dönecektir. Kahve falı bakmak, ifadesi aynı zaman da devlet erkanında söz sahibi olmaya, mevki ve makama ulaşmaya, yeni ve güzel hayatın içinde olmaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, ardı ardına gelen haberler karşısında sevincini ve mutluluğunu saklayamayıp eğlenceye kapılırlar. Rüyada görülen kahve falı ifadesi, murat kapısına nail olmaya, sağlık sorunlarının son bulmasına, hayırlı kısmete, vefalı dostlarla birlikte olmaya, gönül rahatlığına işarettir. Kahve falı rüyası  kişinin herkesin gözünde sevilen saygı duyulan kimse haline gelip örnek davranışlar sergileyeceğine, hayatına yönelik tutumlu kararlar alarak bu alanda ilerleyeceğine yorumlanır. Rüyasında kahve falı bakan kimse, kendisi gibi bir çok  insana da umut ışığı olup yol gösterici özelliğine kavuşur. Kahve falı bakmak, düşmanlarınızı alt etmeye, onların iftiralarından ve kötülüklerinden kurtulmaya, hedeflerinizi korkusuzca başarmaya sembol edilir.

Rüyada Kahve Falı Bakmak Ne Demek?  

Rüyada kahve falı bakmak, düşmanlara karşı zafer elde etmeye, onların her türlü saldırılarını önleyerek oluşabilecek kötülükleri engellemeye ifade edilir. Rüyasında kahve falı baktığını gören kimse, kendisini mutsuz hissedecek her türlü olumsuz düşüncelerden uzak olup yaşantısını bu düzen de yaşarlar. Kahve falı rüyası bazen de şifa bulmaya, mal ve kazançta berekete nail olmaya, kısa zaman da kariyer hayatınızda değişikliğe gitmeye sembol edilir.

Rüyada Kahve Falına Baktırmak  

Rüyada kahve falına baktırmak, başkalarının düşüncelerine göre hareket eden, hayatı korkularıyla yaşayan, faydasız kimselerle sohbet ederek dostluk kuran kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler kendilerine yönelik zarar vermeye çalışan gizli düşmana sahip olup tüm mal varlığını kaybetme tehlikesi içindedir. Bu rüya aynı zaman da faydasız, boş işlerle uğraşan kimsenin hayatınızda yer edineceğine sembol edilir.

Rüyada Kahve Falı Bakan Birini Görmek  

Rüyada kahve falı bakan birini görmek, bu rüya kişinin çevresinde sözlerine güvenilmeyen, her daim yalan söyleyen, kimselerin varlığına işarettir. Bu rüyayı gören kimseler, o kimsenin oyunlarına maruz kalıp o kimseden doğacak kötülüklerle hayatlarını yaşanmaz hale dönüştürürler. Rüyada kahve falı bakan bir kimseyi görmek, kimi zaman da elden ayaktan çekilmeye, bulunduğunuz yeri terk etmeye, kendinize yeni yaşam yerleri seçmeye sembol edilir.

Rüyada Kahve Falına Baktığını Görmek 

Rüyada kahve falına baktığını görmek, bu rüya bakılan fala bağlı olarak olumlu ya da olumsuz semboller de anlam içerir. İyi ve güzel fala bakmak, size zarar vermek isteyen kimselerden kurtulmaya, dileklerinizin gerçekleşmesine işarettir. Bu rüya, amaç ve hedeflerinize ulaşmaya, yaşamın güzelleşmesine, elde edilenlerle büyümeye ifade edilir. Rüyada bakılan falın kötü olması, zor durumda kalınmaya, ağız tadınızın bozulmasına, mutsuz olacağınız anlar yaşamaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1324