Rüya tabiri ara

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kahve falı bakmak rüyayı gören kişinin düşmanlarını alt edeceğine, onların iftiralarından ve saldırılarından kurtulacağına ve onlardan gelecek kötülükleri engelleyeceğine şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi hedefleri olan bir kişiyse bu hedefin gerçekleşeceğine, hasta olanlar için hastalığının geçeceğine ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Kahve Falı Baktığını Görmek

Rüyasında fal bakan kişi falın güzel ve iyi olduğunu görürse kendisine zarar vermek isteyen kişilerden kurtulacaktır manasını taşır. Bu rüya sizi çekemeyen kişilerin yenileceğine ve rüya sahibinin tüm dertlerinden kurtulacağına işarettir. Rüyanızda baktığınız fal kötüyse çevrenizdeki kötü niyetli kişiler tarafından zarara uğrayacağınıza ve zor duruma düşeceğinize delalettir.

Rüyada Kahve Falı Bakan Birini Görmek

Rüya sahibinin çevresinde sürekli yalan söyleyen, eğri konuşan, sahtekar ve dolandırıcı bir kişinin varlığının habercisidir. Bu rüyayı gören kişi böyle bir kişiyle oturacak ona inanacak ve zarara uğrayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kahve Falı Baktırdığını Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin kendisine söylediği yalanlara inandığına ve zarar göreceğine şeklinde yorumlanır. Bu rüya kendisine dahi faydası olmayan kişilerle aynı ortamda bulunacağınıza ya da akrabalarınız arasından bir kişinin size düşmanlık beslediğine şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda boş işlerle uğraşan ve faydasız bir kişinin hayatınızda yer alacak olmasına da işarettir.

Rüyada Kahve Falı Bakan Falcı Olduğunuzu Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki herkese yardım eli uzatacağına, onlara iyiliklerinin dokunacağına delalettir. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin faydasız ve boş işler peşinde koştuğuna, hayırsız arkadaşlıklar kuracağına da işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2164

Rüya Sitesi Linkleri