Rüya tabiri ara

Rüyada Kağıt Yemek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kağıt yemek, uğraşlarının sonunda hak edilen temiz rızka, cefa çektikten sonra elde ettiği berekete, yardım alarak özlediği daha iyi bir hayata, sözüne bağlı kalınacağına, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği mevkiye işarettir. Olumlu anlam olarak kağıt yediğini görmek, zorlukla hak edilen ticari kazanca, zorlukla elde ettiği şöhrete, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu mutluluğa, zorlukla birlikte düşlediği zafere işarettir. Olumsuz anlamda sıkıntı verici bir sorunla yüz yüze geleceğine, huzurunun bozulacağına, saklanan sırların açığa çıkacağına, sıhhatin tehlike altın da olduğuna, çözümü karmaşık bir problemle karşılaşılacağına yorul maktadır.

Rüyada kağıt yemek bezende şöyle tabir edilir: manevi külfeti bulunan yabancıdan yakasını kurtarmaya, uzun bir bekleyiş sonunda hasret duyduğu huzura, tez zamanda duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, başarısızlıktan sonra gözlediği toplu paraya, karlı işler yapacağına, zahmetle kavuştuğu haysiyet anlamına gelir.

Bir kısım alim ve ulemalar bu rüyayı şu şekilde tabir etmiştir: Zorlukla birlikte elde ettiği feraha, verdiği uğraşların sonunda umduğu büyük güce, yenilgiden sonra umduğu az olan kazancının artacağına, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği sevince, uğraş vererek umduğu hünere tabir olunur.

İlişkisinin iyi olacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, sağlığını kazanmaya, sorunlardan arınmış kalacağına, merhametli dosta, gelirin verimli olacağına, tez zamanda öğrenilecek müjdeli değişimlere, alın teriyle elde edilen nimete, mal varlığına gelecek bolluğa, hayali kurulan bir mutluluğa, maddi zorluklardan uzak durmaya delalettir. Karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, eşiyle mutlu olmaya, şana erişmeye, eli açık adama, feraha kavuşmaya, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, güler yüzlü orta yaşlı adama, ticari kazancı yüksek girişim gerçekleştireceğine, mutluluğa kavuşmaya, güvende yaşamaya işaret eder.

Kimi yorumculara göre: Zorlukla birlikte kazandığı şerefe, uzun bir bekleyişin sonunda istediği toplu kazanca, zahmet çekerek kavuştuğu ganimete işarettir. Ender olarak da zorluğa düşmeye, karışık bir olayla karşılaşacağına, eğitimsiz bir akrabaya, değer yitirmeye, yalancı yabancıya yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16602