Rüya tabiri ara

Rüyada Kafada Yara Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Kafada Yara Görmek, birçok farklı anlamı bulunmaktadır ve bu anlamlar, rüyada kafadaki yaranın ne şekilde olduğuna göre değişmektedir. Rüyada kafada yara görmek genel anlamda, rüya sahibi kişinin maddi gelirini kaybetme durumu yaşayabileceği ve bu duruma hazırlıklı olup, gerekli tedbirleri alması gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyada kafada yara görmek, rüya sahibi kişinin özellikle de çalıştığı iş yerinde temkinli olması gerektiğine, aksi takdirde bir üstündeki kişi ile bir tartışma yaşayacağına ve bunun sonucunda da işten ayrılma kararı alacağına işaret etmektedir.

Rüya sahibinin tedbir almaması ve işten ayrılması durumunda ise, yeni iş bulmasının zor olacağına ve uzun bir süre boyunca iş arayışı içinde olacağından maddi sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir. Kafada irinli bir yara görmek ise, rüya sahibi kişinin aile hayatında çok ciddi bir sıkıntı ile kaşı karşıya kalacağına işaret etmektedir. Bu sıkıntının çok ciddi olacağı, kötü bir hastalık ya da mahkemelik bir olay olabileceği, iktidar kaybetme ve rüya sahibi kişinin maddi ve manevi gücünden yoksun olması durumunda insanlar tarafından acınacak bir hale gelmesinin olası olduğu anlamını taşımaktadır.

Rüyada kafasına dikiş atıldığını görmek, rüya sahibi kişinin çok ciddi olan bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına ve rüya sahibinin bu tehlikeli durumdan kıl payı kurtulacağına, bu sebeple de çok dikkatli davranması gerektiğine işaret etmektedir. Rüya sahibi kişi bunu bir uyarı olarak görmeli ve çok ciddiye alıp, ona göre tedbirli davranmalıdır. Rüyada kafada görülen dikiş sayısı çok fazla ise, rüya sahibi kişinin kaza gibi bir tehlike içerisine gireceği anlamına gelmektedir. Rüyada kafada görülen dikiş sayısı az ise, rüya sahibi kişinin ailesi içerisinde uzun süre devam edecek sözlü tartışmaların ve kavgaların olacağına, rüya sahibinin bu durumdan dolayı huzursuz olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi kişinin rüyasında kafasına dikiş atılırken acı çektiğini görmesi ise, çok mutlu bir yaşam süreceğine ve yakın zaman içerisinde mutlu olacağı, güzel bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafadaki bir yaranın kanadığını görmek, rüya sahibi kişinin iş hayatında başarısızlığa uğrayacağına, işlerinin bozulacağına, eğer bir ortak ile çalışıyor ise, ortaklıklarının çok kötü bir şekilde sonlanacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin ailesi içerisinde eşi ile iktidar kavgasına gireceğine, çok fazla sorumluluk alacağına ve güç kaybedeceğine de işaret etmektedir.

Rüyada kafada yara görmek geleceğe dair işaret vermenin yanı sıra, psikolojik olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada kafada yara görmenin psikolojik yorumu, rüya sahibi kişinin çocukluk döneminden beri çevresi tarafından kabul görmemiş ve duygularını sindirmiş biri olduğuna, bu yaşadıklarından dolayı da sürekli olarak karşısındaki kişilerden kendini daha üstün gören bir kişi haline geldiğine işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin karşısına çıkan insanları sürekli olarak aşağılama yoluna gittiğine, sürekli kendini ispatlama gereği duyduğuna ve en iyisi kendisi olmaya çalıştığına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin babası olmadan büyüdüğüne ya da kafasında baba simgesi eksik olarak büyüdüğüne ve bu sebeple de yaşamını sürekli olarak kendisine destek olacak, omuz verecek, güven hissettirecek birini arayarak geçirdiğine işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5447