Rüya tabiri ara

Rüyada Kadın Polis Görmek

Mart 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kadın polis görmek keder ve üzüntünün habercisi olarak yorumlanan bu rüya yakın zamanda maddi ve manevi açıdan önemli kayıplar olacağına işaret eder. Bayan polis görmek rüya sahibinin sorumluluk sahibi olması gerektiğine ve belirli aşamayla birlikte istenilen makama ulaşma bakımından gayret göstereceğine delalet eder. Bu hususta çevredeki kişilerin rüya sahibine özenip sürekli rakip halinde olmalarına da nail olan söz konusu bu rüya huzursuz ruh haline delalettir.Kadın polisle konuşmak En küçük fırsatta düşman gözetiminde olunacağına ve sıkıntı çekileceğine işaret eden rüyada kadın polis görmek çaresizliği belirtir.

Rüyada kadın polis olduğunu görmek bazı alimlere göre de hayra yorumlanan rüyada kadın polis görmek yaşanan kaygı durumundan kısa sürede kurtulup feraha erişmeye delalet eder. Bayan polis üniforma devleti simgelemekte olup rüya sahibinin devlet bünyesinde yeni bir iş imkanına kavuşacağına ve azmin zaferine ulaşacağına yorumlanır,rüyada üniformalı sivil kadın polis görmek öte yandan maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret eden bu rüya bekar biri tarafından görüldüyse yakın zamanda aşk hayatında önemli gelişmeler olacağına da nail olur.

Rüyada silahlı kadın polis görmek rüya sahibinin yakın zamanda bir haber alacağına işarettir. Birtakım düşmanların varlığını belirtir. Yaşam boyunca dikkatli adım atılmasını belirten bu rüya hayati meselelerde ani kararların alınmaması gerektiğini ve düşünerek hareket edilmesi gerektiğine yorumlanır. Kadın polis amiri görmek bilinç altında yer edinen olumsuz vakaların her an ortaya çıkabileceğine de nail olan bu rüya sürekli tetikte olmak anlamına gelmektedir. Eğer ki rüyadaki silahlı kadın polisin üniforması temiz ise rüyayı gören kişinin işlerinde başarıyı yakalayıp yükseleceğine delalet eder. Kirli ise belanın habercisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17181