Rüya tabiri ara

Rüyada Kabeyi Görmek

Ağustos 8, 2019 - Okuma süresi: 11 dakika

Rüyada kabeyi görmek gören kişinin hayırlı bir iş yaptığını gösterir. Rüyada maneviyatınız size orayı görmeniz gerektiğini söylüyor. Bu çok güzel bir rüyadır. Kabe, Allah’ın evidir ve rüyada görülmesi cennet ile yorumlanır. Sizin içinizde her zaman orayı görme isteği bulunuyor ve bu rüya size oraya gideceğinizi müjdeliyor. Kişi bekar ise evlenip hayırlı bir yuva kuracaktır. Bir devlet büyüğü ya da toplumca saygınlığı olan biri ile evleneceğinizi gösterir. Kişi şu sıralar işleyeceği bir günahın farkına vardırılır ve bu günahı işlemekten sakınılır.

Rüya sahibi için hayırlı olayların gerçekleşeceğine, uğraştığı ve çokça emek harcadığı bir işin başarı ile sonuçlanacağına delalettir. Bekar olanlar için hayırlı bir eş, iş arayanlar için hayırlı bir iş anlamına gelir. Eğitim hayatı hali hazırda süren kişiler için büyük kariyer fırsatlarına delalettir. Uzun süreli birlikteliği olan kişiler için ise hayatlarında güzel bir döneme girildiğine işarettir.

Rüyada Kabeyi görmek ve namaz kılmak, kişinin rüyasında Kabeyi görüp namaz kılması, Allah’a şükrünü sunarak yaptığı dualar ile gönlünü hoş kılacağına yorumlanır. Bu rüya gören kişiler için eli açık kimselerden yardım görmeye, ibadetlerini yerine getirmeye, geniş ruhlu kimselere delalet eder.

Rüyada görülen Kâbe bazen namaza işaret sayılır. Bazen de cennete çağrışım yapar. Çünkü kabe Allah’ın evidir.Allah’ın evi Kâbe’yi rüyasında gören kişi güzel ve hayırlı bir rüya görmüştür.Ayrıca, mevsim, cemaat ve yüksek makamlar olarak yorumlanır. Bir kimse rüyada kabeyi görmek, hayırlı bir iş yapacağına ya da kötü bir işten sakınılacağına yorumlanır.

Rüyada Kabede namaz kılmak, o kişinin her istediğinin kabul edileceğine işarettir.Rüyada kabenin kendi evinde olduğunu görmek, daima rahat ve huzur içinde bir ömür süreceğine yorumlanır.Rüyada Kabeye gideceğini görmek, kişinin Kâbe’yi dünya gözüyle hayırlı bir vakit zaman içerisinde kabeyi görmek, kavuşmak o kimseye de nasip olacağına işarettir.

Rüyada Kabeyi görmek, o kutlu beldeye duyulan aşkın, sevginin, hasretin, özlemin bir göstergesidir. Yürekten Allah’a yalvarıp yakararak gönülden dua ederek istendiğinde kabeye gitmek, kabeye kavuşmak ile tabir edilir.Rüyada hacca gittiğini görmek neye işarettir; Bir kimse rüyada Hac’ca gitmiş olduğunu ve orada öldügünü görürse, şehit olacağına hükmedilir.Şayet; Hatm-i Şerife girdiğini ve orada namaz kıldığını görürse, her isteğinin Yüce Allah tarafından kabul edileceğine hükmedilir.

Rüyada Kabeyi uzaktan görmek, rüya sahibinin ibadetlerini gerçekleştirmek için içinde bulunduğu durumdan sıyrılarak kendisine yön çizmesine, hayatını güzel kılmak, manevi duygularını geliştirmek için mücadele içine düşmesine yorumlanır. Rüyasında Kabeyi uzaktan gören kimse, amacına ulaşmak için mücadele yoluna girmiş, kendisine sunulan teklifleri hoşnutlukla karşılamıştır.

Bir kimsenin rüyasında Kabe’ye girdiğini görmesi o kimsenin devletin resmi makamlarında en üst yetkili kişi ile görüşmek için o yetkili kişinin makamına çıkacak şeklinde tabir edilmektedir. Bir kimsenin rüyasında Kabe’ye bakması ise korktuğundan emin olmasına işaret olduğu şeklinde tabir edilir. Ayrıca bir kişi rüyasında Mekke’de bir vazifeye memur edildiğini görür ise, devlet reisinin işleri ile ilgili bir vazifenin o kişiye verileceği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada kabe görmek bir başka tabiri ise devlet başkanı, devlet büyükleri şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Kabe Kapısını Görmek
Çok mutlu olacağınız haberler alarak sevineceğinize, yeni fırsat kapılarının aralanacağına, kendi şansınızı kendiniz oluşturacağınıza yorumlanır. Aile hayatında da aranılan mutluluğa erişebilir, muradınıza erebilirsiniz.

Rüyada Kabe Maketi Görmek
Devlet makamında çalışan kişiler için mevki yükselmesi olabilir. Eğitim hayatı devam edenler de sınavlarında başarılı olurlar. Kendinizi iş ve kariyer alanında şanslı hissedeceksiniz ve hak ettiğiniz saygıyı göreceksiniz. Büyük mertebelere daha da yakınlaşabilirsiniz.

Rüyada Kabeyi Tavaf Etmek
Yetkili kişilerden destek gördüğünüzü söyler. Rüyada kendini kabede olur olmaz hareketler içinde gören kişi nefsine uyan biridir ve saçma sapan işlerle meşguldür. Öldüğünü gören kişi şehit olarak ölecektir. Haccın emirleri olan davranışlarda bulunduğunu gören kişi imanında titiz biridir. Bu kişi ibadetlerini dikkatli bir şekilde yerine getirmeye çalışıyordur. Bir şeyler çaldığını gören kişi Allah’ın gazabına uğrar. Bu kişinin imanında eksiklikler vardır. Bir takım batıl inançlara sahiptir.

Rüyada Kabeye Girmek
Çok hayırlı bir rüya olup kişinin insanlar içinde lafı dinlenen biri olduğuna yorulur. Ancak harap bir şekilde ise bu rüya o hane için hayırlı değildir. Namazı da işaret eder. Evinde gören bekar erkek hayırlı bir eş alır. Duvarlarından birisinin yıkıldığını görmek büyük bir din aliminin öleceğine yorulur. Hayırlı bir olaydır. Başka bir şehirde olduğunu görmek o şehirde sapkınlıklar yaşandığına yorulur.

Rüyada Kabeyi Uzaktan Görmek
Rüyayı gören kişinin aklında bir takım komplo teorileri olduğuna yorumlanır ve bu teorilerde hiç de haksız olmadığına işaret eder. Yani rüya sahibi aklındaki bu tarz düşünceleri kime ve neye karşı oluşturuyorsa ona tavır almalıdır. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibinin çevresinde kötü kişilerin olduğuna delalettir.

Rüyada Kabe Örtüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde hayırlı kişiler olduğuna ve bu kişiler ile birçok zorluğun aşılacağına delalettir. Başka bir yorumlamaya göre uzun süredir endişe edilen konularda düzlüğe çıkılacağı, rüya sahibinin artık bu konuyla ilgili içinin rahatlayacağı anlamına gelir. Ayrıca haksızlık yapılan konularda gelişme olacağına ve hak edilen başarı ve saygıya ulaşılacağı anlamına da gelir.

Rüyada Kabenin Yıkıldığını Görmek
Bu rüya rüya sahibi için pek hayra yorulmaz, kişinin uzun ve sıkıntılı bir döneme gireceği, endişelerinin çoğalacağını ve maddi açıdan da sıkıntılara gireceği anlamına gelir. Bu dönemde özellikle bütçe kontrolü yapmakta kişi zorlanabilir ve yüklü masraflara girebilir. Farklı bir yorumlamaya göre ise kişinin namazı terk edecek davranışlarda bulunduğuna delalettir.

Rüyada Kabenin İçine Girdiğini Görmek
Rüya sahibi için hayra yorumlanır ve kısa veya uzun bir dönemde devletin üst makamlarından birileri ile görüşeceği ve bu sayede makam ve mevki açısından yükseleceğine işaret eder. Kişinin hayatının en başarılı ve en parlak döneme gireceğini ve karşısına çıkacak olan hayırlı fırsatları değerlendirerek büyük saygı ve başarı kazanacağı anlamına da gelir.

Rüyada Kabeyi İzlemek
Rüya sahibinin emek harcayarak kazandığı paranın bereketleneceğine, bolluk olacağına ve mal mülkün artacağına yorumlanır. Rüya sahibini uzun süredir üzen ve endişelendiren konularda rahatlama söz konusudur. Ayrıca kişi onu umutsuzluğa sürükleyen korkularından arınarak huzurlu bir geleceğe adım atacağı anlamına da gelir.

Rüyada Kabeye Dokunmak
Rüya sahibinin sevdiklerinin ona zor günlerinde maddi ve manevi büyük destek olacaklarına ve onlar sayesinde sıkıntılarını kolay bir şekilde aşacağına delalettir. Farklı bir yorumlamaya göre de kişinin zorluk çekmeden kazanılan mala, kısa zamanda duyulacak hayırlı haberlere, iyi arkadaşların muhabbetine ve desteğine ve hayırlı dualara işaret eder.

Rüyada Kabeyi Görüp Ağlamak

Rüya sahibinin evinde ve çevresinde bolluk ve bereketin artmasına, karşılaşılan maddi zorlukları sıkıntısız bir şekilde kolayca atlatacağına, kazancında hayırlı artış olacağına ve bu sayede hali hazırda var olan borçların hepsini kapatma fırsatı yakalayacağına ve geçim sıkıntısı yaşayanların rahata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kabeye Gitmek
Rüya sahibinin dinin tüm gerektirdiklerine sıkı sıkıya bağlı olduğuna, ibadetlerini eksiksiz yerine getirdiğine delalettir. Günahı bol olan kişilerin tövbe kapısını aralayacağına işarettir. Bir müddettir devam edegelen iş görüşmelerinin hayırla sonuçlanıp kişinin kazançlı fırsatlar yakalayacağına ve devlet işinde çalışanlara müjdeli bir haber geleceğine delalettir.

Rüyada Kabeyi Tavaf Edenleri Görmek
Rüya sahibinin dini açıdan temiz yürekli olduğuna ve hayırlı insanlarla tanışarak güzel olaylarda bulunacağına, çevresine örnek davranışlar sergilediğine, iyi huy ve sağlam karaktere işaret eder. Şu sıralar alınan kararların kişinin ailesi tarafından takdir gördüğüne ve çevresine örnek gösterildiğine de yorumlanır.

Rüyada Kabe’ye Sarılmak
Zor günlerinizde size destek olacak sevdiklerinizle şu an mevcut sorunları kolay bir şekilde atlatacağınıza yorumlanır. Maddi ya da manevi konularda aileniz ve sevdikleriniz size desteklerini esirgemezler. Onlardan alacağınız yardımla kısa sürede sıkıntılarınızı atlatabilirsiniz.

Rüyada Kabe’yi Yıkık Görmek
İç huzuru kaçıran olaylar yaşamak ve talihsiz bir döneme girmek, endişelerin çoğalması anlamına gelir. Belki maddi yönden huzurunuzu kaçıracak gelişmeler olabilir. Özellikle bütçenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz ve yüklü masraflar söz konusu olabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2598