Rüya tabiri ara

Rüyada Kabak Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kabak görmek, iyi yönetici, alim veya doktor, itibarlı, şanlı, insanlara yakın bir kimseye delalet eder. Hasta kişi için sağlık sayılır. Rüyada pişmeden kabak yediğini gören kimse sevdigi bir insanla tartışır.Rüyada kabağı çiğ yemek yiyen kişinin psikolojisinin bozularak her şeyden kuşku ve endişe duyacağına işaret eder. Rüyasında kabak ağacının gölgesinde oturduğunu gören kişi, çevresindeki insanlar tarafından sevilen edepli, güzel ahlaklı kişiyi temsil eder.

Rüyada kabak görmek hayırlı olaylara işarettir. Rüya sahibi için şan, şöhret, saygınlık, zenginlik, bolluk, rütbe, zafer, başarı ve şifa anlamına gelir. Rüyada kabak yemeği yediğini gören kişi, daha önceden kaybettiği bir şeye yeniden kavuşacak anlamına gelir. Ayrıca kişi rüyada ne kadar çok kabak yerse işinde de bir o kadar. Uzmanlaşacak ve yüksek bir rütbe sahibi olacak anlamına gelir. Kabak ağacının yanında oturarak dinlenen kişi çevresi, akrabaları, arkadaşları, sevgilisi ile çok iyi geçinen kimsedir. Rüyada kendini kabakların olduğu bir tarladan gören kişi sağlığına kavuşacak ve şifa bulacak anlamına gelir.

Rüyada bal kabağı görmek uzun bir yola, seyahate çıkmaya işaret eder. Gören kişi deniz yolculuğu yapacak demektir. Rüyada sakız kabağı görmek ise otobüs ya da trenle yapılacak bir yolculuk anlamına gelir. Rüyada yeşil kabak görenin işleri düzene girecek, kazancı artacak demektir.

Rüyada kabak görmek , zindeliğin artmasına , sağlığın düzelmesine , sağlığınızı riske atarak para kazanacağınıza delalettir.

Rüyada kabak yemek , kısa süre içinde elinize geçecek ve aynı şekilde kısa sürede elinizden çıkacak paraya işarettir.Bir kişi rüyada kabak yediğini görmüş ise iki farklı açıdan yorumlanması gerekir. İlk olarak kişi pişmiş kabak yediğini görmüş ise bu olumlu bir şekilde yorumlanır. Pişmiş kabak yiyen bir kişinin iş hayatında yüksek mertebelere ulaşıp rütbeler alabileceğine işaret eder. Yine pişmiş kabağı yiyen bir kişinin ilahi ve manevi açıdan da önemli olarak ilerleme kaydedeceğini gösterir. Rüyada çiğ kabak yediğini gören bir kişi ise psikolojik olarak zor dönemler geçirebileceğine bazı şüpheci davranışlar sergileyip bu davranışlarından dolayı da sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada bir başkasının kabak yemesi , bir kimseye yardım amacıyla harcayacağınız paraya işarettir.

Rüyada kabak tatlısı görmek , hiç beklenmedik bir yerden veya kimseden az miktarda elinize para geçeceğine , kabak tatlısı yemek , borcunuz olan bir kimseye zorlanmadan borcunuzu ödeyeceğinize , sorumluluktan kurtulmaya delalettir.

Rüyada kabak dolması görmek , ciddi sağlık sorunları yaşayacağınıza ama kısa süre içinde durumunuzun iyiye gideceğine , kabak dolması yemek , sağlığınızla alakalı az miktarda para harcayacağınıza yorumlanır.

Rüyada kabak yemeği görmek , bebeğe işarettir. Kabak yemeği yapmak , sizin veya size yakın hissettiğiniz bir kimsenin bebek haberini alacağınıza , kabak yemeğini yemek , küçük yaştaki aile bireyleri ile alakalı bir haber alıp sevineceğinize delalettir.

Rüyada kabak soymak , evinizde yapacağınız değişikliğe ve bu değişiklik nedeniyle harcayacağınız paraya yorumlanır.

Rüyada kabak satın almak , kısa bir süre sonra mülk sahibi olacağınıza ve bu mülk sayesinde elinize düzenli para geçeceğine , verdiğiniz bir sözü yerine getirmek için pis bir ortamda çalışıp para kazanacağınıza delalettir.

Rüyada kabak satmak , sahip olduğunuz pahalı eşyaları elden çıkaracağınıza ve elinize geçen para ile bir kimseye yardımda bulunacağınıza veya olan borçlarınızı kapatacağınıza işarettir.

Rüyada çiğ kabak görmek , size ihtiyacı olan bir kimseye yardımcı olacağınıza , sağlığını bahane edecek yalancı bir kimse ile konuşmaya delalettir. Çiğ kabak yemek , size maddi konuda yardımcı olacak yaşlı bir kimseye de yorumlanır.

Rüyada bal kabağı görmek , göstermiş olduğunuz başarılar ve hastalığında yanında olduğunuz bir kişi sayesinde işinizde yükseliş göstereceğinize , saygınlığınızın artacağına delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1450