Rüya tabiri ara

Rüyada jilet görmek

Haziran 25, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada jilet görmek
Rüyada jilet görmek, uzun zamandır bitirile­meyen işlerin bitirilmesine, belirsiz durumların netlik kazanacağına, sağlık ve mutluluğa işarettir.Zor kararların eşiğinde olduğunuza işaret eder. Seçenekleri iyi değerlendirip doğru bir kararla yaşamınızı dengede tutmalısınız.

Rüyada jilet görmek, uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız hayaliniz veya planınız gerçekleşecek demektir.

Bazı yorumculara göre de rüyada jilet, hayra yorulmaz. Endişeli ve kaygılı tavırlarınızdan dolayı kolayca aşabileceğiniz sorunlar bile çıkmaza girebilir. Zorluklar karşısında pes etmemelisiniz.

Rüyada temiz, yeni, parlak jilet görmek
Rüyada temiz, yeni, parlak jilet görmek, güç anlamına gelir, iş yaşamınızda ve özel yaşamınızda güzel gelişmeler olacağının işaretidir. Rüyada elinde böyle jilet olduğunu gören insan, başkalarından daha üstün bir duruma gelir ve kıskanılır.

Rüyada paslı ve körse jilet görmek
Rüyada paslı ve körse jilet görmek, insan başarıya ulaşacağını düşünerek kendini aldatmaktadır, istek, arzu veya hayallerinize kavuşmanızın, sandığınız kadar kolay olmayacağına, engellerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada kırık jilet görmek
Rüyada kırık jilet görmek, duygularınızın ve aklınızın karışık olduğunun göstergesidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

832

Rüya Sitesi Linkleri