Rüya tabiri ara

Rüyada Jilet Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada jilet görmek, bir türlü sonlandıramadığınız işinizin kısa süre içerisinde çözüleceğinin işaretidir. Eğer belli belirsiz bir durumdaysanız, bu durum yakın zamanda netlik kazanacaktır. Örneğin herhangi bir terfi bekliyor fakat bir türlü haber alamıyorsanız bu terfi gerçekleşebilir. Rüyada jilet görmeniz yarım kalan işlerinizin kısa zamanda tamamlanacağı anlamına gelir.

Temiz jilet

Rüyanızda temiz bir jilet görmüşseniz iş yaşamınızda ve özel yaşamınızda olumlu yönde gelişmeler yaşanacak demektir. İş arkadaşlarınız ve yakın arkadaşlarınız başarılarınızdan hoşnut olmayabilir ve sizi kıskanabilirler.

Paslı jilet

Çok rahat gerçekleştirebileceğinizi düşündüğünüz işleriniz aslında sandığınız kadar kolay olmayabilir. Bazı zorluklarla ve beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Bir başka yoruma göre de jilet görmek pek de iyiye yorulmaz. Kaygılarınız sizi zor duruma sokabilir. Kolayca aşabileceğiniz sorunlar bile karamsarlığınız yüzünden çıkmaza girebilir. Umutsuzluğa düşebilirsiniz. Bu uyarı niteliğindeki rüyayı dikkate alın ve zorluklar karşısında pes etmeyin.

Rüyada jilet görmenin psikolojik yorumu

Rüyanızda jilet görmek bazı zor ve önemli kararlar almanız gerektiğini göstermektedir. Seçenekleri iyi değerlendirmeli ve ince eleyip sık dokumalısınız. Vereceğiniz bu karar konusunda çok zorlanıyorsunuz. Yaşamınızı dengede tutabilmek için seçenekleri iyi değerlendirin.

Kırık jilet

Eğer kırık bir jilet görmüşseniz kafanız çok karışmış ve belirsizlik duyguları sizi ele geçirmiş demektir. İçinde bulunduğunuz durumu ve seçeneklerinizi bir kağıda yazmanız, değerlendirme yapmanıza yardımcı olabilir. Öncelikle kafanızı boşaltmalı ve sorunlara daha gerçekçi bir şekilde bakmalısınız.

Rüyada Jilet Görmek sayfası 30/08/2020 19:16:42 tarihinde 55200 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4991

Rüya Sitesi Linkleri