Rüya tabiri ara

Rüyada İşyerinde Yılan Görmek

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada işyerinde yılan görmek bazı yanlış anlaşılmalar sebebiyle eski dostlar arasında meydana gelen şiddetli tartışmaların, yaşanan türlü dertlerin ardından son bulacağına, eski dostlar arasındaki çok arzulanan muhabbet ortamının yeniden sağlanılacağına yorumlanır. Rüyada işyerinde yılan görmek sağlam dostlukları olan, kimsenin hakkına tecavüz etmeyen ve bu davranışlarından dolayı da sevilen ve aranan bir kişiyle ortaklık yapılacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.Rüyayı gören kişinin, kendisinden çok rahatsız olduğu ve haz etmediği bir kişinin varlığına yorulur.

Düşmanınızla ortak bir çözüm yolu bulacağınız ve barışacağınız manasına gelir. Yılan iyi konuşuyorsa yukarıda dediğimiz gibi düşmanlığın son bulacağına işarettir fakat yılan kötü sözler söylüyorsa düşmanlığın artacağı şeklinde yorumlanır.

Düşmanınız olan kişi veya kişilerin kolay lokma olmadığı ve türlü oyunlar ile sinsice sizi alt etmek istediğine işarettir. Zehirli olduğunu bildiğiniz yılan türlerini görüyorsanız bu da aynı şekilde ne kadar zehirli ise düşmanın o kadar kuvvetli olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada işyerinde yılan öldürmek gören kişini düşmanlarının başını ezeceği ve onlardan kurtulacağı manasına gelmektedir. Bazen de bu rüya kişinin geçmişi ile ilişkilidir. Geçmişinde yapmış olduğu hatalarından ders almadığına işarettir. Rüyada siyah yılan görmek, güç ve kudret sahibi kimseye işarettir. Rüyayı gören kişini istediklerini gerçekleştireceği anlamına da gelmektedir ve yardımseverlik özellikleriyle ön planda olan, hiç kimsenin kötülüğünü istemeyen ve bu özellikleri sayesinde de sevilen sayılan ve aranan bir kadınla tanışılacağına yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada işyerinde yılan ısırması gören kişinin çevresindeki art niyetli kimselere işaret eden bu rüya, kişinin yokluğa, üzüntüden yataklara düşecek olmasına yorulur.Rüyada işyerinde yılan sokması kişinin zor olanı başaracağı anlamına gelmektedir. Kimsenin cesaret edemediği yollara gireceğine ve bu yolda başarılara imza atıp kariyer sahibi olacağına yorulur.

Rüyada işyerinde siyah yılan görmek düşmanından zarar görecektir. Düşmanının tuzağına düşen rüya sahibinin başının beladan kurtulmayacağına yorulur. Eğer rüyada kendisine sokan yılan öldürürse, o zaman düşmanına galip gelecektir.

Rüyada işyerinde büyük yılan görmek maddi zorluk anlamına gelir. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız çünkü bu rüya kredi çekmeyi veya borç almayı düşünüyorsanız, ödemekte zorluk çekeceğinize işaret eder.

Rüya esnasında yılan ile mücadele edildiğinin görülmesi yorumculara göre; Düşmanınızın size zarar vereceğini göstermesidir. Eğer yılanı öldürmeyi başardıysanız düşmanınıza karşı galip geleceğiniz şeklinde yorumlanır. Yılanın rengi de önemlidir. Beyaz yılan görmek hafif ve kolay bir düşmana, siyah yılan görmek zor ve çok kötü bir düşmana işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4500