Rüya tabiri ara

Rüyada İstanbul’da Deprem Olduğunu Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada istanbul’da deprem olduğunu görmek rüya sahibinin hayatı ile ilgili plan ve projelerinin dışarısında kalan bazı olayların yaşanacağına delalet eder. Bu rüya ayrıca rüya sahibinin kendine güvenli bir şekilde emin adımlarla amacına ulaşacağının da habercisidir.Rüyada istanbulda deprem olduğunu görmek insanlar tarafından konuşulacak birtakım olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyada deprem olup insanların kaçıştığını görmek, rüya sahibinin bir öneride bulunması fakat bu öneriyi kimsenin dikkate almadığını gösterir. Bundan dolayı bazı insanların pişmanlıklar yaşayacağına delalet eder.

Büyük değişim ve atak olduğu anlamına gelmektedir. Depremden kurtulmak da uğraş gerektiren bir eylemdir. Rüyada depremden kurtulmak da hayatta yapılacak büyük değişiklik için çok çaba göstermek, zorlanmak ve sonrasında amacına ulaşmak anlamına gelmektedir. Rüyada depremden birçok insanın kurtulduğunu görmek de toplumsal bir olayın olduğunu göstermektedir. Çok büyük bir deprem olduğu zamanı görüyorsanız çok fazla insanı etkileyecek bir olaya işarettir.

Rüyada istanbul’un yıkıldığını görmek rüyayı gören kişinin yaşamında beklenmedik değişikliklerin olacağı şeklinde yorumlanır. Beklenmedik gelişmelerle kişinin yaşamı bambaşka bir şekle evrilir. Bu gelişmelerle kişi daha önce tecrübe etmediği hayırlı olaylara adım atar. Rüyada istanbulun yıkıldığını görmek daha önceden planlanan ve arzu edilen gelişmeler değildir. Talih, önüne kişinin hayal dahi etmediği hayırları serer. Gelişen olaylar ve yaşam şartları kişi için çok olumlu ve mutluluk vericidir. Kısaca genel olarak rüyada görülen deprem beklenmedik hayırlı gelişmeler olarak tabir edilir.

Rüyada istanbul’da deprem görmek gören kişi için bu, bir göç veya yolculuğa işarettir. Her iki durumda da rüyada deprem olduğunu gören kişi gittiği yeni yerden şuan ki kaldığı yere dönüş yapmayacaktır. Hamile kimseler için ise hamileliğini yorucu geçireceğini gösteren bir işarettir. Hastalar için ise hastalıklarının biraz daha devam edeceğine işaret eder. Devlet ile ilgili sorunları yada işleri olanlarda ise devlet işlerinin kötüye gitmesi demektir.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve binanın yıkılması Böyle bir olayla ilgili rüya gören kişi yaptığı yanlışlardan dönecek ve doğruyu bulacaktır. Deprem olduğunu görmek ve dua etmek yanlışını anlayan kimsenin eğer sonucu kalp kırıklığı olduysa kalbini kırdığı kişiden özür dileyeceğini gösterir. Eğer bu kimse büyük günah işlediyse Allah’a yönelecektir ve af dileyecektir. Peki bu yanlışlardan dönecek kimsenin neden yanlışlardan dündüğünü düşünürseniz. Başına gelen yeni olaylar onun geçmişte yanlış yaptığını anlatacaktır.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve ölmek iş ile yorumlanan bir rüyadır. Rüya sahibi iş hayatında iyi yerlere gelmiştir. Fakat işte yapacağı bazı yanlışlardan dolayı kötü gelişmeler yaşanacağına ve birçok başarının kaybedileceğine işaret eder.Rüyada istanbulda deprem olduğunu evin sallandığını görmek  hayatın aniden bir kararla ya da bir olay ile değişeceğini göstermektedir.

Rüyada zelzele olduğunu gören kişinin feryat etmesine, can sıkıcı durumlar yaşamasına, sıkıcı haberlere ve yüzleşmeye yorulur.Rüyada bir insan topluluğunun olduğu yerde zelzele görmek, oralarda oluşan bir olayın etrafında çevreye zarar geleceğine daha sonra devlet büyüklerinin oraya ziyaretine fakat bu ziyaretin olumsuz sonuçlar doğuracağını işaret eder. Bazı durumlarda bu rüya şiddetli geçirilecek bir hastalığa veya ağrıya yorulur.

Rüyada deprem olması ve çevrede herşeyin yıkılması, normal yaşantıda da rüya sahibinin çevresinde bir huzursuluk olacağı anlamına gelir. Bu huzursuzluk ev değil daha genel mahalle seviyesinde olabilir. Çevreye şerli birinin dadanması ve etrafı rahatsız etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. İnsanların soğuk kanlılığını korumasında yardımcı olmak gerekebilir. Bazen de manevi açıdan rüyayı gören kişinin huzursuz olacağına işaret etmiştir bu yüzden rüyayı gören kişinin manevi çöküntüsü varsa onun üzerine gitmesi gerekir ve en kısa sürede düzeltmelidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4976