Rüya tabiri ara

Rüyada Ispanak Toplamak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ıspanak toplamak rüya sahibi için hem iyiye aynı zamanda hemde kötüye işaret eder.Rüyada ıspanak görmek aynı zamanda kişinin yaşadığı sağlık sorunlarıyla ilgili deva bulacağına delalettir. Rüyada ıspanak görmek, rüya sahibinin bol kazanca, değerli eşyaya ve mala mülke kavuşacağının işaret eder. Rüya gören kişinin aynı zamanda sıkıntı, dert ve hastalıklarla uğraşacağına yorulur.

Başka bir deyişle ıspanak kısmetinde müjdecisidir. Ispanak gören kişinin kısmeti açılır, cebi bolluk görür, işleri yolunda gider, malına mal, mülküne mülk ekler. Hasta yada yatalak bir rahatsız kimse eğer rüyasında ıspanak görmüş ise tez vakitte şifasını bulup, hiç görmemişe döneceğine yorumlanır. Rüya sahibi sıkıntılar içindeyse rüyada ıspanak görerek yakın zamanda sorunlarını hallederek rahata kavuşacağına, aile içinde huzura ereceğine yorumlanır. Rüya gören kişi için iyiye yorumlanabildiği kadar kötüye de yorumlanmaktadır.

Rüyada ıspanak aldığını görmek, rüya sahibi için sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin gerçek hayatta sıkıntı sahibi olacağına, kötü haber alacağına ve kötü olaylarla karşı karşıya geleceğine delalettir. Rüya sahibi yaşamının belli bir döneminde sıkıntı, üzüntü ve keder yaşayacağına, buna sebep gözyaşı dökeceğine yorumlanır. Başka bir deyişle rüyada ıspanak almak aynı zamanda kişinin dileğinin ve arzusunun gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada ıspanak yemek, rüya sahibinin hayırlı işlere adım atacağının habercisidir. Rüyasında ıspanak yediğini gören her kimse, müjdeli haber alıp sevineceğine, darda ise bolluğa ereceğine, güzel günler göreceğine, hastalıkları atlatacağına yorumlanır. Rüya sahibinin şifa bulacağına, çocuğu yoksa tez vakitte muradına ereceğine, bolluk ve bereket içinde yüzeceğini, huzur içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ıspanak yemeği pişirmek, hastalıktan usanmış ve şifa arayan hastalara umut anlamına gelmektedir. Rüya sahibi hasta ise tez vakitte sağlığına kavuşacağına ve mutlu, mesut günlerine geri döneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada pişmiş ıspanak görmek, rüya sahibinin cebinden yüklü miktarda paranın çıkacağına işarettir. Rüya sahibi hangi işe niyetlense zarar edecek ve parasal kayba uğrayacaktır.

Rüyada pazardan ıspanak almak, rüyayı gören kişinin kısmetinin bol olduğuna işarettir. Rüya sahibinin kalpten ve gönülden çok istediği bir dileğinin tez vakitte gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada taze ıspanak görmek, rüyayı gören kişi için hayırlara yorumlanır. Kişide şans ve baht açıklığı olur, işlerinde bol kazanç elde eder, yeni işlere atılarak mevki sahibi olur.

Rüyada çürümüş ıspanak görmek, rüyayı gören kişi için kötülüklerin habercisidir. Aynı zamanda kişinin başı derde girer ve kötü olaylarla karşılaşarak üzüleceğine yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2239