Rüya tabiri ara

Rüyada Ispanak Görmek Almak ve Yemek Ne Demek

Eylül 7, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ıspanak görmek hem iyiye hem de kötüye yorumlanır. Eğer çürümüş bir ıspanak gördüyseniz sıkıntıya düşeceğinize ve üzüntülü bir yaşam süreceğinize delalet ederken , yemeği yapılmış bir ıspanak görmek , sağlık sorunları yaşıyorsanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza yorulur.

Rüyada ıspanak taze ve canlıysa o zaman bol kazanç elde edeceğinize , yüklü miktarda para kazanacağınıza , değerli olan eşyalara alamet eder.

Rüyada ıspanak aldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağınıza ve bu yüzden dertli olacağınıza işaret eder.

Fakat bazı durumlarda ıspanak kısmete yorulur.

Rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına , cebi para ile dolacağına , işlerinin yoluna gireceğine , hastaysanız şifa bulacağınıza ve büyük sıkıntı çekiyorsanız bu sıkıntıdan kurtulup mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada Ispanak Yemek Ne Demek?

Rüyada ıspanak yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da hayırlı işler yapacağınıza , darda iseniz kısa zaman içerisinde feraha kavuşacağınıza , üzgünseniz alacağınız müjdeli bir haber ile çok sevineceğinize , güzel günler geçireceğinize yorulur.

Çocuğu hiç olmayan kişi rüyada ıspanak gördüyse o zaman şifa bulacağına ve yakın zaman içerisinde çocuk sahibi olacağına delalet eder.

Solmamış ve diri ıspanak görmek , dünya nimetlerinden faydalanacağınıza ve bol kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Ispanak Almak Ne Demektir?

Rüyada ıspanak aldığınızı gördüyseniz , hastaysanız şifa bulacağınıza , olumsuzluk olarak bakarsak sıkıntı içerisine gireceğinize ve kötü bir haber alacağınıza alamet eder.