Rüya tabiri ara

Rüyada Islık Çalmak Ne Demek? Hakkında Bilgi

Eylül 7, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ıslık çalmak genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak geçimsizliğe , sorunlara , sıkıntılara ve huysuzluğa delalet eder.

Bunun yanı sıra yakın zaman içerisinde hastalık geçireceğinize , borcunuzun olacağına , hayırsız olan insanlarla karşılaşacağınıza,

bu insanlar yüzünden başınızın belaya gireceğine , büyük bir zarara uğrayacağınıza ve sıkıntılı günler geçireceğinize alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde işini kaybedeceğine , hem ekmeksiz hem de parasız kalacağına ve uzun bir süre boyunca belini doğrultamayacağına yorulur.

Rüyada Islık Sesi Duymak

Rüyada ıslık sesi duyduğunuzu gördüyseniz , kısa zaman içinde tatsız olaylar yaşayacağınıza , elinizin kolunuzun bağlı olacağına , çaresiz kalacağına ve hiçbir kimseden destek görmeyeceğinize delalet eder.

Bunun haricinde mutsuz olacağınız olaylar yaşayacağınıza ve asılsız sözler işiteceğinize işaret eder.

Rüyada Düdük Çalmak

Rüyada düdük çalmak genel olarak hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişinin yüzünün güleceğine , hedeflemiş olduğunuz işe gireceğinize ve kendi ayaklarınızın üstünde duracağınıza yorulur.

Bunun haricinde hayatınızla ilgili yenilikler yapacağınıza ve güzellikler yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Zurna Çalmak Ne Demek?

Rüyada zurna çalmak pek iyiye yorumlanmaz. Rüya sahibinin zorluklar çekeceğine , zor durumda kalacağına ve mutsuz bir yaşam süreceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6085

Rüya Sitesi Linkleri