Rüya tabiri ara

Rüyada Islak Saç Görmek

Haziran 22, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ıslak saç görmek, uzun bir ömre sahip olacağınıza, zenginlik ve mala, yakınlarınızdan birinin vefat etmesine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, geleceğinize farklı yönler vereceğinize, itibar kazanmaya işarettir. Ayrıca gam ve keder yaşamaya, çevrenizde sizi düşünen dostlarınızın olduğuna, sizden saklanan sırların olduğuna, kıymetli bir dostluk kuracağınıza, yeni bir işe sahip olacağınıza, borçlarınızı kısa sürede ödeyeceğinize de işaret eder. Temel dini vazifelerinizi yerine getireceğinize, hayır ve menfaat göreceğinize, kısa bir yolculuğa çıkacağınıza, ticarete atılıp bol kazanç sağlayacağınıza işarettir. Beklemediğiniz bir yerden yardım göreceğinize, neşe ve mutluluk yaşayacağınıza, etrafınızda dönen yalan ve hilelere, düşmanlarını mağlup etmeye, yaşadığınız olumsuz olayların son bulacağına işarettir. Acı bir haber alacağınıza, bolluk ve bereketli bir dönem yaşayacağınıza, mutlu günlerin sizi beklediğine, müjdeli bir haber alacağınıza, yakın bir zamanda sıkıntılı günler yaşayacağınıza, itibarınızın artacağına, ün ve şöhret sahibi olacağınıza, çevrenizde sevilip sayılacağınıza işaret eder. Yakın bir arkadaşınızla yaşayacağınız ayrılığa, iş hayatında yapacağınız atılımlara işarettir.

Rüyada ıslak saç görmek, sizi üzecek olan bir olay yaşayacağınıza, çevrenizde sizi kıskanan kişilerin olduğuna, yakınınızdaki hilebaz insanlardan dolayı sıkıntı yaşayacağınıza, beklemediğiniz bir anda mutlu bir haber alacağınıza, hayırlı olaylara, maddi ve manevi dileklerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Etrafınızda çok ve boş konuşan insanların olduğuna, kötü günlerin yerini güzel şeylerin olacağına, iyi gelirli bir işe sahip olmaya, ticaret alanındaki başarılara, çektiğiniz zorlukların meyvesini alacağınıza, sizin için önem taşıyacak olayların yaşanmasına işarettir. Zorlanacağınız bir işin üstesinden geleceğinize, güç ve saygı elde etmeye, çok yüksek bir makama geleceğine, bela ve musibete uğramaya, borçlarınızı yakın bir zamanda ödeyeceğinize, dini yaşamın hayatınızda önemli bir yere sahip olacağına, hayatınızda önemli değişikliklerin olacağına işaret eder. Maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağınıza, evladınızın kız olacağına, düzeninizin değişeceğine, kötü olaylar yaşayacağınıza, karışık ve güç durumlarla karşılaşacağınıza, ucuzluğa ve bolluğa, uzun süredir görmediğiniz birini göreceğinize işarettir. Size emanet edilen bir şeyin kaybolacağına ve mahçup olacağınıza, gam ve kedere, bir olaydan dolayı hayatınızın altüst olacağına, bilinçli ve bilinçsiz şeylere işarettir.

Sıkıntılarınızdan kurtulmaya, beklemediğiniz bir zenginliğe kavuşacağınıza, çalıştığınız bir işle ilgili sıkıntılar yaşayacağınıza, bolluk ve bereket dolu işlere, müjdeli bir haber yaşayacağınıza işaret eder. Aile ve dostlarınızdan yardım alacağınıza, mutlu olacağınız haberler alacağınıza, maddi ve sıkıntılı olaylar yaşayacağınıza, yeni mallar edineceğinize, karşınıza çıkacak fırsatlara, muradınıza ereceğine işarettir. Yeni kazanç kapıları bulacağınıza, adaletsiz bir devlet adamına, hayatınızın tamamen değişeceğine, kısa sürede huzur ve mutluluk yaşayacağınıza, beklentilerinizi gerçekleştireceğine, sahip olduğunuz yeteneklerinizden dolayı başarılı işlere imza atacağınıza işaret eder. Sıkıntılardan dolayı feraha çıkacağınıza, hatalarınızdan ders almaya, önemli şeylerin önemini yitireceğine, bir olaydan dolayı üzüntü yaşayacağınıza, kısa sürede sıkıntılar yaşayacağınıza, şeref ve itibar kazanmaya işarettir. İşlerinizin kötüleşeceğine, çok büyük mücadeleler yaşayacağınıza, çevrenizde insanların takdirini kazanacağına, hatalarınızı telafi edeceğinize, günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2815