Rüya tabiri ara

Cover Image

Islak Mendil

Eylül 28, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ıslak mendil görmek, bu rüya gören kişinin ikili ilişkilerinde seçim yapmak zorunda kalıp hayatıyla ilgili önemli kararlar alacağına yorumlanır. Rüyasında ıslak mendil gören kimse, sebepsiz yere yaşanan tartışmaların ortasında kalarak normal süre giden hayatını yaşanmaz hale getirir. Bu rüya bazen de sevdiğiniz kimselerle fikir çatışmasına düşmeye, anlaşmazlıkların boy göstermesine, hanede huzurun yok olmasına işaret edilir. Rüyada ıslak mendil görmek, kişinin fikirlerini özgürce ifade edemeyerek baskılara maruz kalacağına, geleceğine yönelik atacağı adımlarda sürekli başkalarının kararları doğrultusunda hareket edeceğine tabir edilir.

Rüyada Islak Mendil Görmek Ne Demek?

Rüyada ıslak mendil görmek, ıslak mendil rüyası gören kişinin hayatını, yaşayış şekline, ele aldığı konularını işaret ettiği gibi kişinin başına buyruk hallerini de ele alır. Bu rüyayı gören kimseler, kendi bildikleri dışına çıkmayan, hayatı amaçları doğrultusunda yaşayan,sadece ihtiyaçları doğrultusunda çalışan kimsedir. Rüyada ıslak mendil görmek, bazen de alınacak üzücü habere, sevdiğiniz kimseyi kaybetmeye, sağlık sorunlarıyla başınızın dertte olmasına tabir edilir.

Rüyada Islak Mendil Vermek 

Rüyada ıslak mendil vermek, kişinin rüyasında bir kimseye ıslak mendil verdiğini görmesi o kişinin yarasına bir nevi de olsa derman olarak kişiyi içinde bulunduğu zor durumdan kurtarmasına yorumlanır. Rüyada ıslak mendil vermek, aynı zaman da karşılıksız yapılan iyiliğe, hoşnut olmaya, sizi ve ailenizi güzel kılacak gelişmeler içinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Islak Mendil Paketi Görmek

Rüyada ıslak mendil paketi görmek, rüyada görülen ıslak mendil paketi elinize geçecek mala, rahata ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Kişinin rüyasında ıslak mendil paketi görmesi, yakınlık duyduğu kimselerden göreceği maddi ve manevi destek sayesinde her türlü zorlukların üstesinden kolayca geleceğine tabir edilir.

Rüyada Islak Mendille Ellerini Silmek

Rüyada ıslak mendille ellerini silmek, bu rüya kişinin kısmetinin yağmur tanesi gibi aralıkla sık sık artarak kazanç kapılarını sonuna kadar açık olacağına yorumlanır. Rüyasında ıslak mendille ellerini sildiğini gören kimse, tövbe kapısını sonuna kadar aralamış, kendisine güven duymayan kimseleri utandıracak başarılı işler yapmak, hem kendisini hem de ailesini mutlu kılmıştır.

Rüyada Islak Mendil Satın Almak

Rüyada ıslak mendil satın almak, kişinin sevdiği kimselerin de desteği sayesinde kendisine olan öz güveninin artarak olması imkansız olarak gördüğü bir çok işte başarı sağlayacağına yorumlanır. Rüyada ıslak mendil satın almak, bazen de kişinin kendisini gösterecek başarılı işler yapmasına, insanların güvenlerini boşa çıkarmamasına tabir edilir. Bu rüya bazen de duyulacak güzel habere, açılan kısmet kapılarına, murada nail olmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4852

Rüya Sitesi Linkleri