Rüya tabiri ara

Rüyada ışık görmek

Ocak 8, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ışık görmek

Rüyada ışık görmek, her zaman hayra yorumlanır. Her konuda başarılı olacağınıza işaret eder. Görülen bu rüya çekilen güçlüklerden rahata kavuşmaya, parlak bir geleceğe, kolay geçime, her türlü acının dinmesine, geçmişte yaşanmış can sıkıcı, üzücü şeyleri kafanızda bitireceğinize ve rahatlayacağınıza işaret eder. Rüyada ışık görmek, bazen hayatınızda kuytu köşede kalmış sırların açığa çıkmasına, karanlıkların aydınlanmasına da işaret eder.

Rüyada ateş ışığı görmek
Rüyada ateş ışığı görmek, acele bir haber veya sürprize işaret eder. Beklenmedik yerden gelecek müjdeli haber ya da hiç beklemediğiniz bir anda yakalayacağınız şansa işaret eder.

Rüyada şafak ışığı görmek
Rüyada şafak ışığı görmek, çok çabalıyorsunuz sonucunda da başarıya ulaşacaksınız. Hak ettiğiniz yere geleceksiniz.

Rüyada beyaz ışık görmek
Rüyada beyaz ışık görmek, zihin açıklığıdır. Pratik ve çok yönlü düşünebiliyorsunuz.

Rüyada güneş ışığı görmek
Rüyada güneş ışığı görmek, sıkıntıların ardından artık feraha çıkacaksınız, içiniz rahatlayacak ve refaha ereceksiniz. Mutlu ve huzurlu olacaksınız.

Eric Ackroyd’a göre: Rüyada güneş ışığı görmek, bilincin simgesidir.

Rüyada şimşek ışığı görmek
Rüyada şimşek ışığı görmek, hiç beklemediğiniz bir yerden iyi haberler alacağınıza işaret eder.

Rüyada lamba ışığı görmek
Rüyada lamba ışığı görmek, umuda, güzel ve olumlu düşünmeye işarettir.

Rüyada loş ışık görmek
Rüyada loş ışık görmek, işine tam anlamıyla değil de kısmen hakim olmaya ve kısmen başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada ay ışığı görmek
Rüyada ay ışığı görmek, bilinçaltını, sezgiyi, kadını simgeleyebilir. Sıkıntı ve dertlerin içinde de umudunuzu kaybetmediğinize, olumlu düşünceleriniz ve sabrınız ile sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada ışık topu görmek

Rüyada ışık topu görmek, hayırlı işler yapacağınıza, iç huzura ve rahata ermeye işaret eder.

Rüyada ışık yakmak
Rüyada ışık yakmak, arzu, istek ve hayallere kavuşmaya, aydınlık ve parlak yarınlara yorumlanır. Rüya sahibi kimse hedeflerine ulaşır ve helal mal elde eder.

Rüyada ışık kapamak
Rüyada ışığı söndürmek, seçimlerinizin veya yaptıklarınızın sonucunda başarısızlığa ve hayal kırıklığına uğrayacağınıza işaret eder. Artık umudunuzu yitirdiğinize, karamsar bir tavır sergilediğinize ve mutsuz olduğunuza yorumlanır. Dünyadan elini eteğini çekip, içine kapanmaya, zorluklara işaret eder.

Rüyada gecenin ortasında ışık görmek
Rüyada gecenin ortasında ışık görmek, sıkıntıları çok hızlı bir şekilde geride bırakacağınıza, bir konuda aklanmaya, kötü alışkanlıkları bırakmaya yorumlanır. Hasta kimse için şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada ışıkların söndüğünü görürmek
Rüyada ışıkların söndüğünü görürmek, uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız, projeniz, arzularınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Rüyada karanlık bir tünelin ucunda ışık görmek
Rüyada karanlık bir tünelin ucunda ışık görmek, umut veya ölümden sonra yaşamı simgeleyebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1477

Rüya Sitesi Linkleri