Rüya tabiri ara

Rüyada İş Aramak

Ağustos 9, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada iş aramak, rüya sahibinin aslında içinde bulunan yeteneklerini gün yüzüne çıkarması için bazı fırsatlarla karşılaşacağı ve önüne çıkan bu fırsatları iyi değerlendireceği anlamına gelir. Hatta elde ettiği başarılar sayesinde hayatının bundan sonra ki dönemlerini hem başarılarla dolu hem de bol kazanç içinde geçireceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi gerçekte çalışıyorsa bunu terfi almak ve yükselmek anlamında da yorumlamak mümkündür. Hatta belki rüya sahibinin kendi işinin patronu olması şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyasında iş teklifi aldığını gören kişi henüz öğrenci ise, hayal ettiği meslekte başarılı olacağına delalet eder. Kendini mesleğine adayarak başarılı olmak adına çok çalışacağı ve sonunda hayallerine kavuşacağına işaret eder. Ayrıca rüyasında iş teklifi aldığını gören kişi için kendisinden daha iyi ve yüksek bir kariyere sahip kimselerden iş anlamında bir yardım görerek hedeflerine ulaşabileceğine de delalet eder. Kendini mesleki anlamda geliştirmek adına kurslar, seminerler gibi organizasyonlara dâhil olarak gelirinin de artacağına yorumlanır.

Kişi rüyasında iş değiştirdiğini görüyorsa, hali hazırdaki işinden doğru zamanda ayrılarak kendi işini kurmayı planladığını söylemek mümkündür. Öyle ki, tüm şartlarının yerine geldiğinden emin olduktan sonra mevcut işinden ayrılır ve kendi işinin patronu olarak hayatına devam eder. Diğer bir taraftan böyle bir rüyayı çalıştığı işten memnun olmayan kişilerin daha iyi şartlarda yeni bir iş bulmasına da yorumlamak mümkündür.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5919