Rüya tabiri ara

Rüyada Irmakta Yüzmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Irmakta Yüzmek, Rüya sahibi için bolluk ve bereket içinde geçecek bir döneme girmeye, rızkın artacağına, fakirlikten kurtularak feraha çıkmaya, uzun zamandır yaşanan kafa karışıklığını ve yaşanan üzüntüleri geride bırakmaya, iç huzuruna konuşmaya, geçim sıkıntısından kurtulan rüya sahibinin bundan sonraki hayatının eskisinden çok daha iyi olacağına delalet eder.

Bazı rüya tabirlerine göre ise rüyada ırmakta yüzmek; şansın açılacağına, hayatın güvende olacağına, sevince ermeye, duygusal hayatta yeni biriyle tanışıp güzel günler yaşamaya, iş hayatında şansın açılması sayesinde mevki kazanan rüya sahibinin gelirinin oldukça yükseleceğine ve bu sayede geleceğini garanti altına alacağına, uzun zamandır hayali kurulan birçok işe zaman girileceğine, arzu edilen bir çok şeye sahip olmaya ve sağlığın yerinde olacağına yorumlanır. Rüyada ırmakta yüzmek aynı zamanda eğer ırmak suyu temiz ve berrak ise rüya sahibinin iyilik ve güzellikler göreceğine, iyi insanlarla karşılaşıp hayatının yolunda olacağına, hayattan zevk almaya ve huzur bulmaya işaret ederken ırmak suyu bulanık ise bu rüya üzüntü yaşamaya, bir takım problemlerle savaşmak zorunda kalmaya ve kafa ağrısına delalettir.

Rüyada ırmakta yüzmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde bir takım işlere girmek isteyeceğine ancak cesaretini toplamak konusunda birkaç arkadaşı ile fikir alışverişi yapıp karşılaşacağı birtakım problemlerden korkması nedeniyle tedbirli davranıp kendine geri çekileceği anlamına gelir. Rüyada ırmakta yüzmek ve boğulmak, rüya sahibinin kafasının karışık olduğu anlamına gelen bu rüya yakın bir zaman içerisinde rüya sahibinin kendisini feraha çıkarmak için bazı önlemler alacağına, iş ya da aile hayatında yaşanacak olan birtakım sıkıntılara, olumsuz birkaç olayla karşı karşıya gelineceğine, aile arasında yaşanan ufak tartışmalar nedeniyle huzurun kaçacağına, yolunda giden bir işte problem yaşamaya ve bu nedenle rüya sahibinin belirli bir dönem huzursuz günler geçireceği ile tabir edilir.

Rüyada ırmakta yüzmek ve karşıya geçmek, rüya sahibinin azimli çalışmaları, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde hayalini kurduğu başarıyı nihayet elde edeceğine ve bu sayede hem iş hayatında istediği noktaya geleceğine hem de duygusal anlamda hayalini kurduğu biri ile muradına ereceği ile tabir edilirken aynı zamanda iş hayatında hak ettiğinin karşılığını almaya, hayatın her alanında rüya sahibine şansın güleceğine, kendisine açılan her kapının mutlu olmasını sağlayacağına ve bu sayede arzu ettiği birçok şeye kavuşacağına işaret eder. Rüyada balıkla beraber ırmakta yüzmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan bol kısmetlere, talihin açılacağına, rüya sahibi bekar ise yakın bir zamanda hayal ettiği biriyle tanışıp hayırlı bir yuva kurarak mutlu olacağına, evli biri için ise bu rüya yeni ev yada eşya almaya, hanede yaşanacak olan bolluk ve berekete, rızkın artacağına ya da uzaktan gelecek olan bir misafirin rüya sahibine getireceği ufak tefek hediyeler ile tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4009