Rüya tabiri ara

Rüyada İpek Görmek

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada ipek görmek, rüya sahibinin içini ısıtacak, öfkesini yatıştıracak, korkularından arınacak, üzüntülerinden, dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacaktır. Rüyada ipek elbise giymek kişinin hayatında mutlu olaylar yaşamasına vesile olacaktır. Rüyada ipek almak kişinin güzel haberler almasına alamet eder. Rüya gören kişinin yaşam kalitesinin artarak hayatının adeta cennete döneceğine işarettir.Rüyada ipek giymek bu rüya kişinin iş hayatında rütbesinin yükseleceğine ve yaşamının güllük gülistanlık olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin stresten uzak bir şekilde ve huzur içinde yaşamına devam edeceğinin habercisidir. Rüyada ipek elbise kişinin hanesine huzur, mutluluk, sevinç gözyaşları ve saadet getirmekle beraber kişinin iş yaşamında da parasal bolluğa ereceğinin işaretidir.

Rüyada ipek gömlek giymek rüyayı gören kişinin kalp ve gönül işlerinde hoşnut olacağına ve manevi olarak rahat edeceğine ve aynı zamanda maddi olarak da rahata ereceğine rivayet edilir. Rüyada ipek gömlek almak aynı zamanda kişinin ağız tadının yerinde olacağına, parasının artacağına, yaşamının kolaylaşacağına ve yeni işlere atılarak kariyerinde ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada ipek halı görmek, rüyayı gören kişinin hane içindeki saadetine, zenginliğine bununla gelen rahat konforuna alamet eder. Rüya sahibinin hayatında başarılardan başarılara atlayacağına, işinde birinci sınıf üst seviyelere yükseleceğine ve bu sayede hayatının çok rahat bir şekilde devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada ipek elbise giymek, rüyayı gören kişinin çevresindekileri kıskandıracak bir hayatının olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin herkesi imrendirecek ve kendisine hayran bırakacak bir yaşamının olmasıyla beraber güzel bir evde oturup, son model bir arabaya sahip olacağının habercisidir. Kişinin ömür boyu lüks bir hayat süreceğine ve asla sıkıntı çekmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada ipek kozası görmek, kişinin yeni bir muhite taşınacağının veya yeni bir ev alacağının habercisidir. Yeni bir eve taşınmasıyla kira masrafından kurtulup rahata ereceğini ve yuvasına huzurun geleceğini işaret eder. Aynı zamanda kişinin doğru işler yapacağına ve iyi yatırımlarda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada ipek kumaş görmek, kişinin karşısına çıkacak olan fırsatları doğru değerlendirerek hayatının olumlu yönde ilerlemesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi hayatının en büyük şansını elde edecek ve yaşamının dönüm noktasını yaşayacaktır.

Rüyada ipek satmak, kişi için kazanılan kolay paraya yada kumar yoluyla ele geçen haram paraya yorumlanır.

Rüyada ipek yorgan görmek, kişinin hane içinde düğün dernek kuracağına vaya uzak yoldan gelen kalabalığa işaret eder.

Rüyada ipek eşarp görmek, kişinin gerçekleşmesini istediği niyetleri veya duaları için adak adamasına ve duaların kabulüyle yakın zamanda bu adağın kesileceğine işarettir.

Rüyada ipek perde görmek, kişinin kötü inançlı kimseler tarafından kandırılıp yanlış yollara sürülmesine ve bu kişinin hak yolundan ayrılarak haksızların yanında olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada ipek seccade görmek, kişinin hayırlı işlere vesile olacağına, çevresindekilerin dualar etmesine ve ufak sevinçlere yorumlanır.

İpek Nedir, Nasıl Oluşur ?

İpek böceği tırtılının salgıladığı bir maddedir. Bu madde ile birlikte koza oluştururlar. oluşturulan bu kozalardan ipek elde edilir. yaklaşık olarak 500 adet koza bir kilo gelir, 10 kg kozadan yaklaşık bir Kg. ipek elde edilir.Bu kozalardan, fabrikalarda birkaç ipek teli bir arada çekilerek çıkrıklara sarılır. Böylece ham ipek elde edilir.

%100 İpek şallar, diğerlerine göre daha tok ve hacimli duruşa sahiptir.Hakiki ipek şal, başınıza bağladığınızda yüzünüze yapışmaz, yani kendini kolayca salmaz.Başınızda daha hacimli durur. İpek olmayan diğer modellere göre %100 İpek Şallar daha çabuk kırışır.

Kullanım alanı diğer kumaş türleri kadar geniş olan ipek, bilhassa bayanların giyim konusunda vazgeçemedikleri en önemli şıklık unsurlarından biridir. Kapalı bayanlar için ipek eşarplar gün boyunca eşarp altında kalan ve havasız kalan saçlar için de en sağlıklı ve ideal olan seçeneklerden biridir. Ev tekstil ürünlerinde ise; perde, çarşaf, yastık kılıfı ve ipek örtüler sıkça karşılaşılan kullanım alanlarıdır. İpek kumaşın saf olarak dokunması oldukça güç olduğu için bu tür ürünlerde mutlaka başka kumaş türleri de beraber kullanılmaktadır. Kumaşta bulunan ipeğin oranına göre kumaşın fiyatı belirlenmektedir.

Rahat ve şık olmasından dolayı ipek kumaş pahalı fiyatına rağmen pek çok kişinin karşı koyamadığı kumaş türlerinden biridir. Bu özel kumaşı genellikle özel günlerde giymeyi tercih eden bayanların dikkat etmeleri gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Sadece bir parça da ipek kumaş tercih edilecekse diğer parçalarında ipeğe yakın bir kumaş türünde olmasına dikkat etmek gerekir.

Her kilodan kadının rahatlıkla taşıyabileceği ipek kumaşa kot pantolon klasik ve spor şıklığı aynı anda yansıtabilecek öneriler arasındadır. Ayrıca kapalı bayanların ipek eşarp taktıkları günlerde üzerlerinde başka ipek kıyafete yer vermemeleri yerinde olacaktır. Giyilecekse de ipek kumaşların kalitesinin birbirlerine yakın olmasına dikkat edilmelidir. İpek oranı düşük olan kumaşın gerçek ipek yanında basit kalması genel şıklığın da olumsuz etkilenmesine neden olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4862