Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada İp Görmek (İslami Tabir)

Mart 31, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ip görmek hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada ip görmek kimi zaman yapılacak uzun bir yolculuğa işaret eder. Rüyada görülen ip kişinin hayatında güzel bir döneme gireceği ve aynı zamanda mevki değiştireceği anlamına da gelir.

Rüyada ip görmek kişinin iş hayatının bir süre olumsuz gittiğini fakat bu olumsuzlukların bir süre devam ettikten sonra kişiye olumlu sonuçlar döneceğini ifade etmektedir.

Rüyada ip görmek maddi olduğu kadar manevi değişime de karşılık gelir. Rüyada ip gören bir kimsenin yolu açık demektir. Bu nedenle bu kişi manevi olarak da kısmetli bir döneme girecektir.

Rüyada İp Bağlamak

Rüyada ip bağlayan kişi bir işin sonuna ulaşacaktır. Sıkıntılı dönemi bir anda sonlandıracak ve yeni bir başlangıç yapacaktır.

Rüyasında ipe düğüm atan kişi sorunları geride bırakacak ve içinden çıkılmaz durumlardan bir anda sıyrılacaktır.

Rüyada İp Atlamak

Rüyada ip atlamak başarı anlamına gelir. Fakat bu başarı beklenmedik bir kişiden ve beklenmedik bir durumdan gerçekleşir. Rüyasında ip atlayan kişi etrafındaki insanları şaşırtacak ve başarılı bir işe girişecektir.

Rüyada İpe Dolanmak

Rüyasında bir ipe dolanan ve içinden çıkamayan kişi başına bir bela alacaktır. Yaptığı tüm açıklamalara rağmen suçlu bulunacak ve haklı durumda iken haksız çıkacaktır.

Rüyasında ipe dolanan kişi karmaşık duygular yaşıyor demektir. Eğer kişi bekar ise iki kişi arasında kalmış ve bu durumdan hangisinin hayırlı olacağına karar verememektedir.

Rüyasında ipe dolanan kişi seyahatini engeller ya da karmaşık bir olay içinde kendini bulur.

Rüyada İp Sarmak

Rüyada açılmış olan bir ipi sarmak hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüyada ip sarmak hapis ya da ceza ile yorumlanır. Bu maddi bir ceza olarak da yorumlanabilir. Bir kişi bir suçtan dolayı hapse girebilir ya da işten atılabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1235