Rüya tabiri ara

Rüyada İnsan Öldürmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada insan öldürmek iki farklı şekilde yorumlanır. Bunlardan biri, rüya sahibinin öfkeli ve hoyrat tabiatıdır. Rüyayı gören kişi etrafındaki insanları hiç düşünmeden incitiyor ve bu tavırlarını terk etmek için bir çaba da sergilemiyordur. Rüya sahibi çok sinirli bir tabiata sahip olduğu için etrafında onu ikaz etmeye cesaret eden insanlar da yoktur. Hatta bu rüyayı etrafına zulmeden bir kimse olarak yorumlayanlar da vardır. Rüyasında insan öldürdüğünü görmek bir rivayete göre de şöyle yorumlanır. Diğer yorumun tam tersi olarak, rüya sahibinin çok tatlı dilli olduğuna işarettir. Bu kişi güler yüzü ve naif sohbetiyle herkesin diyalog kurmak istediği, sohbetine dâhil olmak istediği bir kimsedir. Bu yüzden çevresindeki insanlar tarafından seviliyor ve güzel tavırlarla karşılanıyordur.

Rüyada Silahla Birini Öldürmek

Rüyada bir kimseyi silahla öldürdüğünü görmek hayrete düşürecek bir habere delalettir. Bu haber hiç beklemediği bir insanın, beklemediği bir davranışı karşında şaşkınlık yaşamak ya da hayal kırıklığına uğramak anlamında olabilir. Ayrıca bu haber şaşkınlık yaratacak müjdeli bir haber de olabilir.

Rüyada Boğarak Birini Öldürmek

Rüyasında bir kişiyi boğarak öldürdüğünü görmek rüya sahibinin yapacağı hayra alamettir. Bu hayır sadece maddi bir yardım anlamında değildir. Rüyayı gören kişi, dara düşen bir kimseye maddi ya da manevi bir yardımda bulunup, onun müşkül durumdan çıkmasına vesile olacaktır.

Rüyada Birini Öldürüp Gömmek

Rüyada birini öldürüp, sonra da gömdüğünü gören kişi için zahmetsiz bir kazanç söz konusudur. Bu kişi yıpranmadan ve çok da emek harcamadan büyük bir maddi imkâna kavuşur. Bu imkan miras dolayısıyla da olabilir, beklenmedik ticari bir gelişmeyle de olabilir.

Rüyada Bir İnsanı İstemeden Öldürmek

Rüyada bir insanı istemeden öldüren bir kişinin öğreneceği gerçekler vardır. Bu kişiden gizlenen ve öğrenmemesi için mücadele verilen bir konuda hakikat ortaya çıkacak ve rüya sahibi çok zor bir durumun içine girecektir. Kazara birini öldürmek, sırların açığa çıkması şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Birini Zehirleyerek Öldürmek

Rüyada birini zehirleyerek öldüren kişinin dilindeki zehre dikkat etmesi gerekmektedir. Bu rüya kişinin diliyle ilgili kendisini terbiye etmesi gerektiğinin ikazıdır. Sözüne iftira, dedikodu, yalan karıştırmış birinin bu kötülükler yüzünden başının belaya gireceği de söylenir.

Rüyada Birini Öldürüp Pişman Olmak

Rüyada bir kimseyi öldürüp sonra da pişmanlık duymak, gerçek hayatta da pişmanlık duyulacak bir olayı temsil eder. Rüya sahibi incittiği, kalbini kırdığı bir kimseden af dileyecektir. Çünkü sebep olduğu bu kırgınlık yüzünden kendisi de çok fazla pişmanlık yaşıyordur. Rüyada birini öldürdükten sonra pişman olmayıp güldüğünü görmek ise rüya sahibinin hayattan keyif alarak yaşayacağına, zorluklarla boğuşmayacağına, maddi olarak sefa içinde olacağına işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4692

Rüya Sitesi Linkleri