Rüya tabiri ara

Rüyada İnsan Eti Yemek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada insan eti yemek, başkalarını kullanarak geçinmek isteyen kişiye delalet eder. Kişinin tembel, çalışmaktan hoşlanmayan ve hazırı seven bir kişi olduğuna işaret eder. Kişi rahatı sevdiği için, çalışmadan, emek harcamadan geçinmenin planlarını yapıyor ve üzerinden geçinmek için bir kişiyi arıyor anlamına gelir. Rüyada insan eti yediğini gören kimse kendi menfaati için başkalarına dalkavukluk yapacak anlamına gelir.

Rüyada pişmiş insan eti yemek de fırsatçı bir kişiye yorumlanır. Kişi çabalamadan mal sahibi olmaya çalışıyor ve mal sahibi olmak için bin bir yalan söylüyor şeklinde yorumlanır.

Rüyada insan eti yemek başka bir yoruma göre rüya sahibinin çabalayarak hak ettiği feraha kavuşacağına, zahmetler sonucu beklediği şansa ulaşacağına ve yüksek bir makama kavuşacağına işaret eder. Rüyada insan eti yemek, başkalarının yardımı ile hak edilen kazanca, zorlukların ardından gelen feraha, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada insan eti yemek bir başka yoruma göre, umudun yitirildiği bir noktada hayali kurulan servete, duyulacak müjdeli bir habere, zahmet sonucunda kazanılan itibara, kötü niyetini belli etmeyen bir akraba ya da dosta, maddi anlamda sıkıntı yaşatan bir insandan kaçınmaya işaret eder.

Rüyada insan eti yemek bazı alimlere göre kısa sürede alınacak hayırlı bir habere, zorluk sonucu elde edilen mala, sıkıntı ile kavuşulan sağlıklı bir yaşama, zorluğun sonunda kazanılan galibiyete işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1579