Rüya tabiri ara

Rüyada İnmek

Kasım 13, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada İnmek, gelecek hayatında maddi ve manevi anlamda zorluk çekmeye ve düşmek ile tabir edilir. Rüyada merdivenden inmek, başarısız olmak ve şansızlık ile yorumlanır. Rüyada inmek, rüyayı gören kişiler yaptığı işlerde başarısız olur. Rüyada inmek ile ilgili alimler İslami olarak şu açıklamaları yapmıştır.

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada inmek ve düşmeyi şansızlık ve başarısızlık ile yorumlamıştır. Rüyasında yüksekten inen biri, mal varlığını yitirir. Yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada bir yerlerden inmeyi, hayal kırıklığı ile yorumlamıştır. Rüyada başka birileri ile merdivenden inmek, sorun ve sıkıntılar yaşar iken aileden destek görmek ve yalnız kalmamak ile yorumlanmaktadır. Rüyada başka birinin merdivenden indiğini görmek, başkalarının malından pay almak ile yorumlanır. Rüyada merdivenden inerken düştüğünü gören kişi, yaşadıklarından ders çıkarmalıdır.

Rüyada merdiven inmek, zor ve zahmetli bir yol sonunda elde edilen mal ve kazançları, yitirmek ile yorumlanır. Rüyada kısa bir merdivenden inmek, para kaybı, uzun merdivenden inmek büyük bir mal kaybı yaşamak ile yorumlanır.

Rüyada ağaçtan inmek, tehlikeli bir iş yapmak ile yorumlanır. Rüyasında tek başına bir ağaçtan indiğini gören kişi, kazançlarını tek başına değerlendirir. Rüyada ağaçtan iner iken düşmek, kazanılan mal ve paranın dağıtılması ile tabir edilir. Rüyada başka birinin ağaçtan indiğini görmek, menfaat elde edilecek bir kapı bulmak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada yokuş aşağı inmek, çekilen zahmetlerin bitmesi ve rahata kavuşmak ile tabir edilir. Rüyasında dik bir yokuştan indiğini gören kişi, kendini bekleyen iyi hayata çabucak varır. Yokuştan inmek, hastalıkların şifa bulması ve çekilen acıların dinmesi ile yorumlanır. Hamile bir kadın, rüyasında yokuştan indiğini görüyor ise, doğumu kolay olur.

Rüyada yüksekten korkarak inmek, başkalarının desteği ile çıkılan makam ve mevkiden olmak le yorumlanır. Rüyasında korkarak yüksek bir yerden indiğini gören kişi, kazandığı itibar ve ünü kaybeder.

Rüyada dağdan aşağı inmek, yalnızlıktan kurtulmak, evlenmek ve sosyalleşmek ile yorumlanır. Rüyasında başka birini dağdan inerken gören kişi, uzak bir yerlerden gelen bir konuk ağırlar. Rüyada dağdan inerken düşmek, Rüyada İnmek, baba tarafından azarlanmaya ve cezalandırılmaya delalet eder.

Rüyada yokuş inmek, çabalanan ve kavuşulan şeylerin meyvesinin yeneceği ile yorumlanır. Rüya sahibi işinde başarılı ve doğru yol izleyen kişidir. Rüyada yokuş inmek itibar kazanmak ve saygı görülecek işler yapmak ile de tabir edilir.

Rüyada uçurumdan inmek, nasihatleri dinlemeyen ve kendi bildiklerini yapan kişilere yorulur. Rüyayı gören kişi, kimseyi dinlemeden yaptığı bir işte büyük sorun yaşar ve bu sorundan kurtulmaya çalışır. Rüyada, uçurumdan inmek tehlikeli bir meslek ile de tabir edilir.

Rüyada tepeden kayarak inmek, yapılan hataların fark edilmesi ile işten kovulmak ile yorumlanır. Rüyada tepeden kayarak inen başka birini görmek, kötü niyetli insanları görmek ve onlardan uzak durmak ile yorumlanır. Tepeden kayarak inmek, hakaret duyulacağı ile de tabir edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4424

Rüya Sitesi Linkleri