Rüya tabiri ara

Rüyada İnek Otlatmak

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada inek otlatmak, kazanılacak olan paranın fazlalığına, bereketli olacağına, maddi hiç bir zorluğun kalmayacağına, maddi ve manevi zenginliğe, mutlu haberlerle yaşanacak olan sevince, hayırlı işlerde öncülük yapmaya, zorluk çekmeden kazanacağı servete, evlat sahibi olan ya da olmayan ailelerde vefalı evlatlara delalet eder. Olumlu yorumların yanı sıra olumsuz yorumlarda içermektedir rüyada inek otlatmak.

Rüyada inek sürüsü otlatmak düşmanlık kazanılacağına, sıkıntılar içerisinde geçirilecek olan bir hayata, insanların gözünde var olan değerini kaybetmeye,  rüyada inek ve koyun otlatmak kötü bir durumla karşı karşıya gelip o durumla yüzleşmeye alamet eder. Bazı yorumculara göre de şöyle yorumlanır; zor şartlar altında arzu ettiği tertemiz rızka, bir çok sıkıntıyı aşarak kazandığı mala ve mülke, bir çok yenilginin ardından istenilen rahatlığa ve rüyada yeşillikte inek otlatmak o kadar zahmetten sonra hayalini kurduğu refaha delalet eder.

Rüyada çayırda inek otlatmak, kötü günleri geride bırakarak refaha kavuşmaya, şansa, getirisi çok yüksek olan işlere, duygusal hayatın iyi gittiğine ve aradığı aşkı bulacağına, yaşantısı boyunca yaşamak istediği ne varsa onların bir bir hayata geçeceğine, yaşamak istediği ve arzu ettiği hayatlarına sevdiklerini de alarak birlikte yaşamaya delalet eder.

Rüyada inek otlattığını görmek çok nadir üzüntüye, istenmeyen bir duruma düşmeye, sağlığının bozulacağına, kedere düşeceğine ve ticari kaynaklı bazı sıkıntılara işaret edilir,mezarlıkta inek otlatmak olumlu tarafından bakan yorumculara göre rüyada çayırda inek otlatmak, bir çok sıkıntıya göğüs gererek elde edilen kazanca, bir çok merhaleden geçerek kazanılan huzura ve zahmetler içerisinde kazanılan makam ve mevkiye delalet eder.

Rüyada inek ve yavrusunu görmek rüyada semiz ve besili inek görmek takva sahibi bir kadına, ucuzluk ve bolluğa, zayıf ve sıska inek kıtlığa, zorluğa ve sıkıntıya, yüklü inek görmek rüyayı gören kişinin karısının hamile kalacağına yada bolluk ve bereketin hüküm sürdüğü bir yıla, çayırda ineğin sütünü sağmak ve bunu içmek zenginliğe, makama ve mevkiye, bol kazanca, servet sahibi olunacağına, mükemmel bir hayata, izzet ve şerefe delalet eder.

Çayırda görülen ineğin kendisine doğru geldiğini gören kişi için mübarek bir seneye, ondan uzaklaşması sıkıntılarla geçecek bir seneye işaret eder. Sadece ineği sağmak elde edilen kazançtan birikim yapılacağına, ineğin ısırıp boynuzlarını kullanarak vurması hane halkından görülecek hıyanete, sadece inek boynuzu görmek yine mala delalet eder.

İneği ağaçta görmek rüyayı gören kişinin çok günah işlediğine, bu durumdan kurtulması için tövbe etmesine, tövbe etmezse bu durumun kendisine zarar vereceğine işaret ederken, ineğin bir hane içinde rüyayı gören şahsı boynuzlaması, o kişinin zarara ve ziyana uğrayacağına, akrabaları arasında güvende olmadığına ve her daim akrabaları tarafından şiddete maruz kalacağına delalet eder.

Kısaca rüyada inek görmek yada çayırda inek otlatmak çok güzel bir hayata, hayali kurulan bir yaşama, mala, mülke, şana, şerefe, üne, helal rızka, verilen emeklerin karşılığının alınacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

972