Rüya tabiri ara

Rüyada İneğin Doğurduğunu Görmek

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada İneğin Doğurduğunu Görmek, şana ermeye veya yağmura yada faydalı uğraşlar gerçekleştirileceğine, manevi yükü bulunan tanımadIğı bir kişiden uzak durulacağına, alın teri ile kazanılan zenginliğe, güvenli yaşamaya, dünyada gelecek bolluğa, verilen sözün yerine getirilebileceğine, mutluluğa kavuşmaya, merhametli bir eşe, beceri sahibi bir insana yorulmayı işaret etmektedir.

Rüyayı gören kişinin şöhrete ulaşacağı için vefalı dosta, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, karmaşadan uzak yaşayacağına, arkadaş sohbetiyle, ilişkinin yolunda olduğuna birikmiş zihniyete ve refaha kavuşmaya veya sözlerin yerine getireceğine yada sağlığını muhafaza etmeye veya manevi yükü bulunan tanıdığı birinden kurtulmayı işaret etmektedir. Rüyada İneğin Doğurduğunu Görmek ayrıca korkuya olmasına ve ticari sıkıntıya yada iyi hali kaybetmeyi işaret etmektedir.

İneğin Doğurduğunu Görmek rüyayı gören kişinin birlikte istediği feraha ve cefa çekerek istediği daha iyi kazanca yada uğraş vererek veya hasret duyduğu toplu paraya yada ümitsizlikten sonra kavuştuğu iyiliğe işaret etmektedir. Rüyada İneğin Doğurduğunu Görmek başka görüşlere göre karakolluk bir olaya karışacağına ve girdiği bir ortamdan sonra çıkardığına veya kötü huylu tanıdık tarafından fenalık görmeye yada babasını üzeceği anlamını işaret etmektedir.