Rüya tabiri ara

Rüyada İncir Yemek

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada incir yemek, rüyada mevsiminde görülen incir hayra yorulur. Hayırlı insanlara, kolay elde edilen rızka, ucuzluk ve bolluğa, hayırlı mala yorumlanır. Rüyada incir yemek çok büyük kısmetlere işarettir. Devlet tarafından tahsis edilen bir paraya, büyük bir mirasa ya da büyük bir kârın göstergesidir. Çok miktarda inciri bir arada görmek ucuzluğa ve senenin bereketli olacağının işaretidir.

Rüyada yenilen incir kurtlu ve çürümüş ise dedikodu ve kıskançlıktır. Etraftaki insanlar tarafından yanlış anlaşılıp yanlış davranışlarda bulunmaktan kaçınılmalıdır. Kıskançlık sonucu atılmış dedikodulara fırsat vermeden hayata devam edilmeli. Hayatta başarılı olabilmek için bu gibi şeylere kulak tıkamak gereklidir. Başarıya gölge düşüren her şeyi hayatımızdan uzaklaştırmalı ona göre hayatımıza yön vermeliyiz.

Rüyada incir daima kısmettir fakat mevsimi dışında görülen incir üzüntü ve sıkıntıya sebep olur. Yüksek bir mevkiden yere düşmeye, işlerin rayından çıkmasına ve pişmanlığa yorulur. Rüyada sarı incir görmekse sağlık sorunlarının artacağına işarettir. Bu dönemde sağlıklı yiyeceklere önem verilmelidir. Sebze ve meyvelerin temizliğine dikkat edilmeli ve meydana gelebilecek hastalıkların önüne geçilmeye çalışılmalıdır. Bazende incir yeni işlere adım atmaya ve bunun için yakınlardan borç istemeye yorulur.

Borç istenecek kişiler doğru seçilmeli ki hayal kırıklığı yaşanmasın. Doğru kişiden alınacak borç para ile doğru adımlar atarak kazançlı işlere adım atılabilir. Hayatta dönüm noktaları yaşanabilir. Büyük başarılar elde edilerek yüksek mevkilere çıkılabilir. Kurutulmuş incir yemek ise sosyal hayatında yeni insanlarla tanışacağına ve samimi ilişkiler kurulacağına işarettir. Samimi ilişkilerin devamında büyüklerin onayı alınarak evliliğe giden bir yol ile karşılaşılabilir. Kısmetin açıldığı bu dönemde karşılıklı sevgi ve saygı ile kurulan ilişkiler ömür boyu sürecek mutlulukların ilk adımları olabilir.

Rüyada kuru incir yemek, rüya sahibinin hiç beklemediği bir yerden servet yahut miras gibi maddi değeri olan önemli bir haber alacağına işarettir. Hayırlı gelişmelerin olacağına işaret eden bu rüyanın akabinde, rüyayı gören kişi iş yerinde, genel olarak kariyer hayatında da yükseliş elde edecektir.

Rüyada incir yediğini görmek her zaman iyiye ve hayıra yorulur. Rüya sahibinin bolluk, bereket, şans ve kısmetlerinin artacağı manasına gelir. Rüyada görülen incir eğer olgun ise malların ve kazançların çok olacağına işarettir. Olgunlaşmış incir, normal incirden daha da hayırlı denilebilir. Hatta kurtlanmış incir dahi kısmet kapılarının sonuna kadar açılacağının habercisidir. Bir diğer rüya tabircilerine göre, rüya sahibi rüyasında incir yediğini gördüyse sevince, mutluluğa ve keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada siyah incir yediğini gören kişi, çevresindekileri de üzecek ve etkileyecek davranışlarını düşünüp kimden, nasıl, ne şekilde özür dileyeceğine karar vermeli. Yani bu işi ertelememeli. Böylece eski refah ortamına da kavuşacaktır hemen.Rüyada siyah incir yediğini gören kişi, çevresindekileri de üzecek ve etkileyecek davranışlarını düşünüp kimden, nasıl, ne şekilde özür dileyeceğine karar vermeli. Yani bu işi ertelememeli. Böylece eski refah ortamına da kavuşacaktır hemen.

Rüyasında sarı incir yediğini gören kişinin özellikle yediklerine çok dikkat etmesi gereklidir. Uyarı niteliğinde olan bu rüyanın manası, rüya sahibinin iyi ya da kötü ayırmadan bulduğu birçok şeyi tükettiğini ve bu nedenle ciddi bir hastalığa yakalanacağıdır.Kötü alışkanlıkları bırakmalı, sağlığa yararlı gıdalarda beslenmeli ve en önemlisi de, tüketilen gıdaların temizliğinden emin olunması gerekmektedir. Aksi halde, hastalığın ve derdin nereden geldiğini anlamak bile mümkün olmayacaktır.

Rüyada yeşil incir yemek, rüya sahibinin bir takım maddi problemler yaşayacağına, işle ilgili kayıplara, bunu düzeltmek için çok yakın bir akrabadan borç altın alacağına delalettir.Bu durumdan sakınmak için özellikle iş hayatında aldığı risklere dikkat etmeli, aç gözlülükle değil, mantıkla hareket etmeli ve varsa, savruk harcamalarına bir sınır getirmesi gerekmektedir.

Rüyada tatlı incir yemek, olgun bir inciri yediğini gören kişi için hayırlı mesajlar vardır. Rüya sahibi, hayırlı haberlerin hemen ardından maddi bir zenginliğe kavuşacak ve varsa tüm borçlarından kurtulacaktır.İnsan bedeni için faydalı ve bereketli olan incirin rüyalarda genellikle iyi anlamlar taşıdığını zaten biliyoruz. Ancak bu rüya, incirle alakalı görülecek rüyalar arasında en hayırlısıdır diyebiliriz.

Rüyada incir reçeli yemek, kısmet anlamı taşır. Rüyasında incir reçeli yediğini gören kişi, hayırlı bir kısmetle tanışır; tanışmışsa da evlenir. Hayırlı kısmetle evlenmiş ise, hayırlı bir evladı olur.

Rüyada bozulmuş incir yemek , çürümüş, kurtlanmış ya da benzer şekilde aslında yenemeyecek hale gelmiş olan bir inciri yemek, rüya sahibinin düşmanına delalettir. Rüya sahibinin gerçek hayatta kendisini çok kıskanan, haset duygular barındıran, çekemeyen bir düşmanı vardır.Uyarı niteliğindeki bu rüya, rüya sahibinin dikkatli olmasını ve çevresindeki herkese hemen güvenmemesi gerektiğine dikkat çeker. Bu kişiden zarar gelip gelmeyeceği ise belli değildir. Ancak, kıskançlık dürtüsü öyle güçlüdür ki, nelere sebep olabileceğini tahmin edemeyiz. Bu da, her halükarda ihtiyatlı olmayı gerektirir.

Rüyada bolca incir yemek, doyana kadar incir yemek hatta, kişinin zahmetli yollardan geçerek zor bir işi başaracağı ve sonunda maddi kazanç elde edeceğine işarettir. Diğer bir deyişle, zor yoldan kazanılan ama helal yoldan kazanılmış rızka yorumlanabilir.Rüyada parayla satın alınarak incir yemek, rüya sahibinin her neye ihtiyacı varsa helal yoldan kazanmaya çabaladığına ve önünde sonunda bu çabanın neticesini alacağına işarettir.

Mevsiminin başında, taptaze incir yemek, rüya sahibinin gerek iş ortamında, gerek sosyal hayatında insanlarla iyi ilişkiler kuracağına, saygı göreceğine, itibar edileceğine işarettir.Bu itibar, kendisinde küçük bir meclisin idareciliği makamını kazandırabilir. Hayırlı mesajlar içeren bu rüyada, rüya sahibinin dikkat etmesi gerek tek şey, makamı kazanırken etrafında oluşabilecek kıskançlıkları gözden kaçırmaması gerektiğidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1153