Rüya tabiri ara

Rüyada İncir Görmek

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada incir görmek, her daim iyiye yorulur ve kısmet, şans, bereket, rızık anlamına gelir. Rüyada incir toplamak rüya sahibinin ziyadesiyle elde edeceği bol kazanca ve rızka delalet eder. Rüyada incir yemek rüya sahibi için, başarı, para, iş ve zenginlik anlamında da yorulur. Rüyada incirler görmek, aynı zamanda kişinin etrafında onu çekemeyen insanların varlığına da delalet eder. Kişinin etrafında çekemeyen haset komşuların yada kötülük sahibi arkadaşların olacağına yorulur.

Kişinin işinde bol kazanç elde edeceğine ve rızk kapısının hep açık olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin sevince, mutluluğa, huzura ve rahata ereceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin hanesini huzur kaplayacak ve aileyi sevince boğacak haberlerin alınacağına yorulur. Bu haber çocuk bekleyen eşler için yakın zamanda bebek müjdesi olabilir. Bekar kişi ise tez vakitte hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine yorulur. Bu rüya her daim hayırlara, mutluluğa ve berekete vesile olmaya yorumlanır.

Genellikle, rüya sahibi kişinin gördüğü incirin şekline göre değişmektedir. Rüyada yeşilden siyaha dönük ve olgun haldeki inciri yemek, rüya sahibi kişinin hayal ettiğinden fazla kısmetli olduğuna, kurtlu incir görmek ise rüya sahibi kişinin alacağı kısmetin çevresinde bulunan kişiler tarafından kıskanılacağına işaret etmektedir. Rüyada incir görmek, rüya sahibi kişinin kısmetinin kat kat artacağına ve bu kişinin çok zengin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada incir yediğini görmek, rüya sahibi kişinin bir konuda büyük bir pişmanlık yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyada incir yediğini görmek bazı yorumculara göre ise, rüya sahibi kişinin neslinin çoğalacağına işaret etmektedir. Rüyada incir yediğini görmek ayrıca, rüya sahibi kişinin hiç emek harcamadan, zahmetsizce bir mal varlığına konacağına, bu mal varlığının miras ya da terfi gibi bir yolla hiç beklemediği bir anda geleceğine, rüya sahibi kişinin bu mal varlığını zamanla katlayarak çok zengin olacağına, bu sırada aniden zenginleşmenin etkisi ile çevresindeki kişileri kırabilecek sözler söyleyeceğine ve sonradan hatasını anlayıp çok pişman olacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah incir görmek, rüya sahibi kişinin içinde kötü niyet bulunmayan bir kimse olduğuna, bol rızıkla karşılaşacağına ve bozuk ise iş hayatının düzeleceğine, iş hayatı yolundaysa da daha da iyiye gideceğine, durumu düzeldikten sonra da çevresinde bulunan kişilere yardım elini uzatacağına ve bir ortaklık işine girip parayı ikiye katlamaya işaret etmektedir. Rüyada beyaz incir yemek, siyah incir yemeye göre daha fazla hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyada incir yediğini incir mevsiminde değilken görmek, rüya sahibi kişinin çok kıskanç bir kimse olduğuna ve çevresindeki kişileri çok kıskandığına, yediği incir siyah ise de yalancı bir kimse olduğuna işaret etmektedir. Mevsimi iken rüyada incir yediğini görmek ise, rüya sahibi kişinin kısa bir zaman içinde güzel bir yuva kuracağına, evli ise de haneden bir kişinin evleneceğine işaret etmektedir. Rüyada kuru incir görmek de aynı şekilde evlilik olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada incir topladığını görmek, rüya sahibi kişinin helal yollardan çok para kazanacağına, aniden gelen hayırlı bir misafire, bu misafirin eve neşe getireceğine, zenginliğe ve sağlığa işaret etmektedir. Rüyada başka bir kişinin incir topladığını görmek, o kişi tanıdık ise hayırlı, kendisini mutlu edecek haberler alacak ve maddi manevi her açıdan mutlu olacağı anlamını taşımaktadır. Rüyada incir topladığı görülen kişi yabancı ise, bunları rüya sahibi kişinin yaşayacağına ve yabancı bir kişinin desteğini alacağına işaret etmektedir.

Rüyada incir ağacı görmek, rüya sahibi kişinin eline yüklü bir para geçeceğine, rüya sahibi kişinin bu durumda çok zengin olacağına ve yardıma muhtaç kimselere yardım edeceğine işaret etmektedir. Rüyada incir ağacına çıktığını görmek ise, rüya sahibi kişinin zengin ve hayırsever bir adam ile sohbet edeceğine işaret etmektedir. Rüyada incir ağacından indiğini ya da aşağı düştüğünü görmek, rüya sahibi kişinin zengin ve hayırsever bir adam ile arasında bir münakaşa geçeceğine ve adamın rüya sahibine kırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada incir ağacının gölgesinde oturduğunu ya da incir ağacına yaslandığını görmek, rüya sahibi kişinin zengin ve hayırsever bir adamdan yardım alacağına ve bu adam sayesinde iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir. Rüyada incir ağacının yaprak döktüğünü görmek, rüya sahibi kişinin mal varlığının giderek yok olacağına, dökülen yaprakları topladığını görmek ise, rüya sahibi kişinin büyük bir mal varlığından pay alacağına işaret etmektedir. Rüyada incir ağacını sulamak, rüya sahibi kişinin çevresinde bulunan kişilere bir yardımının dokunacağına işaret etmektedir.

Rüyada incir topladığını görmek, rüya sahibi kişinin iş hayatında büyük başarılara imza atacağına ya da hayırlı olacak yeni bir iş kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada incir yemek, rüya sahibinin hanesinin kalabalıklaşacağını tabir eder. Rüya sahibinin soyunun devamına ve evlatlarının çokluğuna delalet eder. Aynı zamanda bolluk, bereket ve helal yolla kazanılan alın teridir. Mevsiminde yenilen incir rüya sahibi için hayırlara vesile olacak işlere ve hayırlı kısmete delalet eder. Kişinin işinde başarılı ve çalışkan olacağına, emeğinin hakkını alacağına yorumlanır.

Rüyada kuru incir görmek, rüya sahibi için hayırlı olaylara ve müjdeli haberlere delalet eder. Kişinin mal varlığının artacağına ve bolluk içinde zengin bir hayat süreceğine yorumlanır. Kişinin kazancı artacak, evinin rızkı çoğalacak ve müşterisi çok olacaktır. Kişi işindeki kazancıyla yeni iş yerleri açacak ve işinde yükselecektir.

Rüyada tatlı incir görmek,kişinin zenginliğinin git gide artarak çoğalacağına delalet eder. Rüya sahibi eline geçen iş fırsatlarını çok iyi değerlendirecek ve güzel kazançlar elde edecektir. Kişinin kazancıyla yeni yatırımlar yapacağına ve zenginliğini artıracağına yorulur. Rüya sahibi bol kazancıyla beraber mekan, ev, semt gibi değişiklikler yapacaktır.

Rüyada sarı incir görmek, kişinin hayatındaki soluk ve sarı benizli bir kişinin varlığına delalet eder. Sarı incir görmek rüya sahibi için pek hayırlı olmaz. Sağlık sorunlarının yaşanacağına ve rüya sahibinin ciddi sağlık problemleri çekeceğine yorulur. Kişinin ağır ameliyat operasyonları geçireceğine ve uzun süre iş tutamaz hale geleceğine delalet eder.

Rüyada siyah incir görmek, rüya sahibinin uzun zamandır çektiği vicdan azabına delalet eder. Kişinin yapmış olduğu bir işten dolayı büyük pişmanlıklar yaşayacağına ve üzüntü duyacağına yorumlanır.

Rüyada incir ağacı görmek, kişinin geldiği yeri unutmadan zenginliğe ve servete kavuşacağına yorulur. Kişinin yıllarca emek vererek ve tırnaklarıyla kazıya kazıya geldiği patronluk koltuğuna işaret eder. Aynı zamanda kişinin yoksulluktan geldiğini unutmayarak yardıma muhtaç kişilere yardım edeceğine yorulur. Kişinin hayır duaları alacağına ve bereketinin artacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1579