Rüya tabiri ara

Rüyada İmam Nikahı Kıymak

Ocak 11, 2019 - Okuma süresi: 11 dakika

Rüyada imam nikahı kıymak  borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, Rüyada imam nikahıyla evlenmek eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, sıkıntıların aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada imam nikahı yaptığını görmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, rüyada imam nikahı ile evlenmek ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, rüyada imam nikahı tazelemek hayırlı bir haber alınacağına, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına rivayet eder.

Rüyada imam nikahlanmak Rahatlayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, amaçlarına nail olacağına, rüyada imam nikahı kıydırdığını görmek sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, rüyada imam nikahı şahidi olmak kazancın her geçen gün daha da artacağına, istemediği halde borçlanacağına işaret eder.

Rüyada imam nikahı yaptırmak azap çektiğine, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, rüyada imam nikahı şahidi olmak heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, rüya sahibinin şansının açılacağına işarettir.

Rüyada dini nikah yapmak ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, Rüyada imam nikahı kıymak önüne çıkan engellerden yılmayacağına, rüyada eşiyle imam nikahı kıymak iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, rüyada kendi imam nikahının kıyıldığını görmek sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, rüyada imam nikahı bozulması yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine delalet eder.

Rüyada imam nikahı kıydığını görmek olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, makamının artacağına, yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine tabir olunur.

Rüyada imam nikahı tazelemek çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, rızkın ve kısmetin artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına delalet eder.

Rüyada imam nikahı yapmak parasal anlamda rahat edeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, herkesin takdirinin toplanacağına delalet etmektedir.Rüyada imam nikahı yaptırmak haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada imam nikahlı olduğunu görmek iyi anlaşacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine rivayet eder.Rüyada imam nikahlı olmak yolunun açık olacağına, başarılarının devamının geleceğine, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada imam nikahıyla evlenmek gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına yorulmaktadır.Rüyada kendi imam nikahını görmek elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, geçim derdine düşeceğine ve kötü şeyler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada imam nikahı tazelemek yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine alamet eder.Rüyada imam nikahıyla evlendiğini görmek o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada İmam Nikahı Kıymak

Bir bayanın imam nikahı kıydırdığını görmesi, her zaman helal lokma yiyen ve eşine sadakati ile beğeni toplayan, merhametli, sahip olduğu zenginliği ile böbürlenmeyen ve anne babasına da dahil olmak üzere tüm ailesine en iyi şekilde davranan biriye evleneceği anlamına gelir. İmam nikahı kıydırdığını göre bekar erkekler için kendilerinden çok genç bir kızla evlenecekleri anlamına gelirken, öte yandan ailesinin isteği ile bir evlilik gerçekleştirmek manasına da gelir. İmam nikâhı kıydırdığını gören yaşlı kimselerin eşleri vefat eder.

Rüyada İmam Nikahı Yapmak Görmek

Rüyada imam nikahı görmek, Allah’ın izni olmayan işlere girişmeyen ve her zaman inancının emrettiği şekilde yaşayan, Allah sevgisi ile hareket eden ve yoluna çıkan her şeye karşı büyük bir merhamet ve sevgiyle yaklaşan rüya sahibinin şanslı, mutlu ve rızkı bol bir hayata sahip olacağını ifade eder. İmam nikahı koymak herkesin beğeneceği ve onay göstereceği bir kimse ile nikah kıyılacağına, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına tabir edilir.

Bir cami veya mescitte o yerin imamini görmek, va-li, baskan,müdür gibi kisilere yorumlanacagi gibi, mahalle ima-mini görmek de halk arasinda, halkin isini görmekle yükümlü kimselere yorumlanir. Her durumda, rüyada imam görmek hayir-li ve ugurludur. Rüyada bir camide imamlik yaptigini görmek, camiin büyüklügüne göre vali, kadi, hakim, müdür, baskan gibi büyük bir memuriyete geçecegine, eger degilse, halk arasinda hatiri sayilan ve sö-zü geçen bir kisi olacagina isarettir. Padisahlar tarafindan yapti-rilan camilerde (Selatin camilerinde) imamlik yaptigini gören, devlete yakin olur veya devletten büyük bir fayda görür. Bir mahalle veya köy camiinde imamlik yaptigini gören, o ma-halle veya köy halki arasinda sevilen, sayilan ve sözü geçen bir kisi olur. Her hangi bir cemaatin imami olarak, onlara namaz kildirdi-gini gören, halka hizmet verecek bir ise girer, fakirse hali vakti dü-zelir, zengin ise mali artar. Imam olup da namazi usulü dairesinde kildirip tamamladigini görmek, halkin kendisinden faydalanacaklari bir ise girecegine delalet eder.

Kişinin hayatının huzurlu ve mutlu olmasına ve belli bir düzen içinde yürütebilmesine delalet eder. Kişi rüyasında bilmediği ve tanımadığı bir kadın ile rüyada nikahlanmak; rüya sahibinin dini emirlere sım sıkı bir şekilde sarılacağına ve allah yolunda bir kul olacağına delalet eder. Rüyada nikah kıydırmak ve nikah yoluyla evlendiğini görmek ise, kişinin iş hayatında yoğun bir kişi olacağına ve işlerine gösterdiği özverinin ve çabaların getirisini mutlaka alacağına delalet eder.

Rüyasında her türlü temiz ve güzel ortamda kişi nikahlandığını görürse, evli olanlar için muhabbet tazelenmesine ve mutlu bir yuva ortamının sağlanmasına delalet eder. Kişi rüyasında nikah bozduğunu görürse eğer İslami rüya tabirlerine göre bu rüyanın yorumu, en kısa sürede bir yolculuğa çıkacaklarına ve bu yolculuk sayesinde sevdiği kişiden uzak kalacağına delalet eder.

Rüyada nikahlanmak ve muta nikahı yapmak ise, günah olan bir suçu kılıfına uydurmak için çaba sarf etmeye ve bu çabaların sonucunda günahkar bir kul olmaya delalet eder. Kişi rüyasında nikah kaydını görürse ve bu kayıt esnasında eşinden farklı bir kişi ile yapıldığını ve bu kişinin kim olduğunu bilmez ise, gerçek hayatında sevmediği bir kişi ile ilişkilerinin olacağına ve eşinden bu meseleyi gizleyerek ilişkisine devam edeceğine delalet eder. Rüyada Nikahlanmak çoğu zaman iyi şeyler için yorumlanmaktadır.

Geleneksel olarak toplum içinde “imam nikahı” olarak bilinen nikah şeklinin doğrusu, dini nikah yada islami nikah’ tır.
İslam dinine göre yapılan nikah merasimi, tıpkı resmi nikahta olduğu gibi şahitler huzurunda yapılır.
Dini nikah (imam nikâhı) kıyacak dini bilgiye sahip bir kişi tarafından kıyılmalıdır.Geleneksel olarak bu nikah şeklinin adının “imam nikahı” olarak bilinmesi, bu nikahın imam yada hoca tarafından kıyılması gerektiği anlamına gelmez.Dini bilgiye sahip, bir müslüman da imam nikâhını rahatlıkla kıyabilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3737