Rüya tabiri ara

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek

Haziran 11, 2019 - Okuma süresi: 12 dakika

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek kişinin rüyasında cinsel ilişkiye girdiğini görmesi, genel anlamda rüya sahibinin ahlaklı ve dürüst, kendi onuruna ve haysiyetine değer veren, kimsenin kendisine leke sürmesini istemeyen bir şahsiyete sahip olduğunu gösterir. Bu rüya sizi ahlaklı ve dürüst olmaya devam etmeniz konusunda teşvik ederek sizin özellikle Allah’ın doğru yolunu takip etmenizi ve şeytani hedeflerinize mağlup olmadan en doğru şekilde düzgün bir hayat yaşamanızı ister.Eğer rüyanızda herhangi biriyle seviştiğinizi gördüyseniz veya rüyanızda başka insanların seviştiğini gördüyseniz, yakın zamanda sizi bazı sürprizlerin beklediğini ve yine yakın zamanda bir yolculuğa çıkma olasılığının olduğunu gösterir. Yani bu rüya, sürprizin ve yolculuğun göstergesi ve delaleti şeklinde tabir olunur.

Rüyada Ters İlişkiye Girmek, rüyayı gören kimsenin hayat dengesinin bozulacağına, iş yaşamında sıkıntıların baş göstereceğine, zarara uğramaya işaret edilir. Kişinin aşk ve aile yaşamında arzu etmediği tatsızlıklarla mücadele etmek durumunda kalacağına ve mutsuzluğa yorumlanır.

Rüyanızda birinci dereceden yakın akrabalarınız ile cinsel ilişkiye girdiğinizi görmeniz, hayra alamet olmadığı gibi, işlerinizin bozulmasına ve aynı zamanda canınızı sıkacak, kötü bir haberin kapınızda olduğuna işaret eder.

Rüyada anneyle ilişkiye girmek, kişini için pek hayırlı yorumlanmaz. Çeşitli belalar ile başa çıkamayacağı bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına yorumlanır. Kişinin zorlu bir süreç içerisinde gireceğine delalet eder.

Rüyasında tanımadığı bir adamla cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi maddi olarak zorluk çekmeye başlayacak demektir.

Rüyada kocasıyla ilişkiye girdiğini görmek, eşiniz ile ilişkinizde sorunlar varsa bunları geride bırakmaya yorumlanır. İkiniz de bir şeyleri kabullenip geride bırakabilirsiniz. Sizi ya da onu rahatsız eden şeyler biter. İlişkinizde parlak bir dönem geçirebilirsiniz.

Rüyasında tanımadığı bir kadınla cinsel ilişkiye giren kişi başının ağrımasına neden olacak bir şey yapacak demektir.

Rüyada sevgiliyle ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin, içinde barındırdığı ve uzun zamandan beri söylemek istediği duyguları ve düşünceleri sevgilisi ile paylaşmak için zaman kolladığına, bazen tam söyleyecekken sevgilisinden çekindiği için geri çekildiğine ancak yakın bir zaman içerisinde her şeyi anlatacağına ve rahatlayacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sevgilisinin aksi bir kişi olmasından ötürü her şeyi konuşmakta güçlük çektiğine işaret eder.

Rüyada kuzen ile ilişkiye girmek, bu kimseyle planlanan ortaklığın gerçek olacağına ve hayatının yarına oturmasına, sıkıntılarından kurtularak feraha kavuşmaya yorumlanır. Aynı zamanda gönül ilişkilerinden yana yüzünün güleceğini de söyleyebiliriz.

Rüyada adetliyken ilişkiye girmek, aşk hayatında çekilen zorlukların bitmesine ve ayrılık acısı çekenlerin de acısının dinmesine yorumlanır. Hala unutamadığınız biri varsa o kişi sizi unutturacak başka biri karşınıza çıkabilir. İlişkilerde çok önemli kararlar alınır.

Rüyada Erkek Kardeşle Cinsel İlişkiye Girmek
Rüya sahibinin hata olduğunu sonradan fark edeceği ve çok üzüleceği bir karar alacağına ya da böyle bir iş yapacağına rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle İlişkiye Girmek
Güzel bir rüyadır çünkü rüyayı gören kişinin eski sevgilisinden kendisine gelecek olan hayra tabir edilir. Rüya sahibinin o kişiden önemli bir yardım göreceğine ve ona hayatının sonuna kadar minnettar olacağına işaret eder.

Rüyada Tanımadığı Birisiyle Cinsel İlişkiye Girmek
Rüyasında tanımadığı birisi ile cinsel ilişkiye giren kişi muradına ererek ya evlenir veya istediği işe girer. Bazen bu rüya zinaya, helal olmadan yollardan insanlara yaklaşmaya, mahrem olmayan kişi ile yalnız kalmaya veya münasebette bulunmaya da işaret edebilmektedir.

Rüyada Yaşlı Bir Kadınla Cinsel İlişkiye Girmek
Bu rüya bazen olgunluğa, salik amellere bazen de fıtratına uygun olmayan işler yapmaya, muradına erememeye, kendisine yararı dokunmayacak mal elde etmeye, haram para kazanmaya, insanlarla arayı bozmaya, tartışmalara veya boş işlerde uğraşıp zamanını güzel harcayamamaya işaret eder.

Rüyada Ünlü Biriyle İlişkiye Girmek
Rüyada meşhur biriyle ilişkiye girdiğini gören kimse, yakın zamanda o kişi ile ilgili bir haber almıştır ya da bir şekilde görme imkanı bulmuş olabilir. Bu nedenle o kişi rüya sahibinin hayatının belli bir kısmını işgal etmiştir. Aynı zamanda o kişiye kaşı duyulan hisler bu rüyayı görmeye yönlendirmiştir.

Rüyada Ölüyle İlişkiye Girmek
Rüyada ölü ile ilişkiye gördüğünü gören kişi, gerçek hayatta ölmüş birinden kalan büyük bir mirasa sahip olacak demektir. Rüyasında ölü olan ve normal hayatta yaşan biri ile ilişkiye girdiğini görmek ise, muradınıza ereceğinize ve ummadığınız kişilerden hayır göreceğinize alamet eder. Şayet ölü ile ilişkiye gördüğünü gören kişi erkek ise hayırlı kazançlar elde edeceğine, rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kendisi İle İlişkiye Girdiğini Görmek
Bu rüyayı gören kimse, bir topluluğa amir olur veya işinde yükselerek makam sahibi olur. Aynı zamanda bu rüya yüksek gelire, geçiminizi kolayca kazanacağınıza işarettir.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girip Boşalmak
Rüyasında cinsel ilişkiye girip boşaldığını gören kişi erkek ise, hayatında çok büyük değişiklikler olur ve bekar bir kimse ise büyük bir aşk yaşar. Rüyada cinsel ilişkiye girip boşalan kişi bir kadın ise, ailesiyle arasında ciddi bir tartışma yaşanır ve evli ise ayrılık söz konusu olur. Başak birini bu şekilde rüyada görmek ise, kişinin çok büyük bir talihe ve kısmete sahip olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ecnebi Biriyle İlişkiye Girmek
Rüya tabircilerinin yorumuna göre rüyasında ecnebi, yani yabancı bir kadın veya erkekle ilişkiye giren kişi bu dünyada istediği her şeye kavuşur. Bu rüya dünyaya yönelip burada mutlu olmadır; fakat bu kimsenin ahirette nasibi yoktur. Allah’tan uzaklaşıp, emir ve yasaklarından kaçınmamaya, dini anlamda mertebenin düşmesine, sadece dünyada mutlu olup ahirette sıkıntı çekmeye işaret olan bir rüyadır.

Rüyada Hayvanla İlişkiye Girmek
Herhangi bir hayvanla zina ettiğini görmek, hayır için başladığı bir işi tamamlayamayacağına delâlet eder.

Rüyada Kalabalıkta İlişkiye Girmek
Eğer kalabalık bir yerde herkesin önünde seviştiğinizi görüyor ve bundan keyif alıyorsanız, bu sizin bastırılmış cinsel dürtülerinizin olduğunu ve bir şok yaşamanız gerektiğini gösteriyordur. Eğer bu durum sizi rahatsız ediyorsa cinselliğinizden utanıyor, suçluluk duyuyor ve bir türlü denge kuramıyorsunuz demektir.

Rüyada ilişkiye girmek ve kan görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağı sırada karşısına çıkan bir engel yüzünden hayallerinin suya düşeceğine tabir eder.

Rüyada Cinsel İlişkide Başarısız Olmak
Bazı insanlara karşı boşuna ön yargılı olduğunuzun farkına varmaya ve mahcup olmaya yorumlanır. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu yüzden kalbini kırdığınız insanlar varsa gönlünü almanız gerekebilir. Size karşı hatası olan biri de gelip af dileyebilir.

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanan hayal kırıklıklarının ardından yeniden ümitlenmek ve güzel gelişmeler olmasına, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Hakkınız kimsede kalmaz ve nihayet şans sizden yana olur. Yeniden heyecan duyulacak haberler gelebilir. Bir yerden sabırsızlıkla beklenen haber verse yakında size ulaşır.

Rüyada ayı ile ilişkiye girmek eşiyle arasında problemlerin yaşanacağına ve ayrılma endişesi içine gireceğine, sağlıklı bir yaşam süreceklerine delalettir. Rüyayı gören sağlık çalışanı ise evli kimse içinde eşiyle mutluluğunun ve huzurunun artacağına tekabül eder.

rüyada at ile ilişkiye girmek beklediği haberin yakın zamanda gelmesi ile işlerinin tekrardan açılacağına ve kazancının artacağına, sevgi ve şefkat göreceği bir bayanın varlığına, huzur bulacağı işler yapacağına ve bundan çok büyük keyif alacağına alamet eder.

Rüyada doktor ile ilişkiye girmek ölen insanlar adına hayır yapmaya ve mutlu huzurlu bir hayat sürmeye, yakın zamanda başarıların artmasına ve şöhret sahibi olmaya işaret eder. kişisel gelişimine çok önem verdiğine delalettir.

Rüyada halanla ilişkiye girmek bekar kimse için aradığı gönül eşini bulmaya, her insana merhamet duygusu ile yaklaşacağına ve toplumda sevin bir insan olacağına delalet eder. Rüyayı gören kadın ise bir şeyi kafaya takmamaya ve yüzün gülmesine alamet olur.

Rüyada dul kadınla cinsel ilişkiye girdiğini görmek, o bölgede ikamet eden insanların salgın bir hatalık isabet etmesi, zorluklar yaşaması ve çekecekleri sıkıntıya işaret eder. dertlerin geleceğinin işaretçisidir. Dul Kadınla Cinsel İlişkiye Girmek, kişinin merhamet duygularına ve insanlara yardım etmekte daha istekli ve gelirinin, kazancının bereketli olacağına tabir edilir.

Rüyada dul kadınla cinsel ilişkiye girmek, yuvasındaki de rızkının daimi olacağına, işinde ve evinde bolluk ve bereketin bugünden daha çok olacağına, sorunlarını aşmakta başarılı olacağına, kendini toplaması uzun süreceğine fakat ailesinde huzurun ve mutluluğun yavaş yavaş yükseleceğine işarettir.

Rüyada evli kadınla cinsel ilişkiye girmek, bu rüyayı bekar ve genç bir kadı görmüşse, maddi yönden durumu iyi, vefalı bir kişiyle kurulacak mutlu yuvaya, yapacağı yanlış bir işe yorumlanır. Rüyada evli kadınla zina ettiğini görmek, bekara biri tarafından gece görülmüşse, planladığı seyahate hayırla sonuçlanacağına yorumlanır. Rüyada evli kadınla beraber olmak, rüya sahibi kişinin yanlış davranışlar sonucunda yakınları ve ailesiyle arasının açılacağına, yaşanacak bir olayın vesilesiyle ancak kırılan insanlarla barış sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada kendi eşiyle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, aile hayatında her şeyin tam da gönlünüze göre olmasına yorumlanır. Eşiniz ile birbirinize karşı daha anlayışlı olup zorlukları da tez zamanda aşabilirsiniz. Rüyada kocayla sevişmek, ev içinde sıkıntılardan kurtulmaya ve aile hayatınıza hiç kimsenin karışmamasına yorumlanır. Sürekli müdahale edip aile içi huzuru kaçıran birileri varsa artık huzuru bozamazlar. Eşinizle aranızdaki bağ güçlenir.

Rüyada başkasının kocasıyla ilişkiye girmek, kendi işlerinizde başarılı olmak ve herkesi kıskandıracak bir başarıya ulaşmaya yorumlanır. Aile hayatında da mutluluk artar ve başkaları sizi çekemeyebilir. Mutluluğunuzu istemeyen kişiler hasetlik yapabilirler.

Rüyada Eski Kocayla İlişkiye Girmek
Uzun süredir istediğiniz bir şeyi gerçekleştirmek ve tek başınıza bir şeyler başarmaya yorumlanır. Hayatınızda mücadele ettiğiniz bir konuda artık düzen sağlanır ve zorluklar aşılır. Tek başınıza büyük sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Kocayla İlişkiye Girmek İstememek
Sizin hayallerinizi eşinizin desteklememesine ve hayal kırıklığına, eli kolu bağlı kalmasına yorumlanır. İçinizde ukte kalan bir şeyler olabilir. Çok istediğiniz bir şeyler varsa eşiniz bu konuda inatçı olabilir. Onu ikna etmekte zorlanabilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1451