Rüya tabiri ara

Rüyada İlgi Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ilgi görmek; sevgi, şefkat, huzur, uyum ve memnuniyeti ifade eder. Bilinçaltında yatan sevmek ve sevilmek ihtiyacı rüyalarda farklı şekillerde ortaya çıkar. Bu obje köpek, kedi gibi bir hayvan veya birinin gülümsemesi, sarılması gibi eylemler de olabilir. Bazen biri ile ilgili rüya gördüğünüzde, kim olduğuna bakmaksızın aslında rüya gören kişi ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bazen bu insanlar, hissettiğiniz şeyleri veya hayatınızda olan şeyleri simgelemek için oradadırlar. Çoğu zaman bu rüyalar, kötü bir deneyim edinmenize engel olmak veya sorunları görmenize yardımcı olmak içindir.
Rüyada ilgi görmek, birinin ya da birilerinin size yoğun ilgi gösterdiğini görmek; kendi değer ve özsaygı hissinizi temsil eder. Kendinize önemli ölçüde değer verdiğinize ve de karşılığında doğal, samimi bir ilgi görmek istediğinize yorumlanır. Rüyada ilgi görmek rüyanın bağlamına göre bazen de bunaltıcı sorunlar anlamına gelebilir.

Rüyada Patrondan İlgi Görmek

Rüyanızda işvereninizin ya da amirlerinizin size ilgi gösterdiklerini ve yaptıklarınızı yakından değerlendirdiklerini görür iseniz; bu sizin takdir beklentinize yorumlanır. İçinizdeki yetenekleri dışa vurmada eksiklikler yaşadığınıza dikkat çeken bu rüya güç toplamanıza uyarı işareti verir.

Rüyada Sevgiliden İlgi Görmek

Kişinin sevgilisi ile yaşadığı ufak tefek kırgınlık ve anlaşmazlıklarının yakında çözüleceğine işarettir. Mutlu bir beraberliğin sürdürülebilmesi için verilecek tavizler olarak da değerlendirilebilir.

Rüyada Birinden İlgi Görmek

Rüyada tanıdığınız ya da tanımadığınız olması gerekmez birisinden ilgi gördüğünüzü, beğenildiğinizi, takdir edildiğinizi görmeniz kendi içsel beklentilerinize göstergedir. Duygusal ve hassas karakteriniz, insanlardan daha fazla ilgi ve hoşgörü beklentisi görmenize kaynak teşkil ediyor olabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2194

Rüya Sitesi Linkleri