Rüya tabiri ara

Cover Image

İlaç İçmek

Haziran 23, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada İlaç İçmek

Rüyada ilaç içmek, ilaç içmek, rüyası şifa bulmaya, hastalıklardan ve belalardan kurtulmaya, imanı kudretli kimselere yorumlanmaktadır. Rüyasında ilaç içtiğini gören kimse, manevi yönden kudret sahibi olup bilgeliğe yönelerek bu yönde kendisini ve yaşadığı hayatı daha da güzelleştirir. Bu rüyayı gören kimseler, kalpleri temiz, ahlaklı, hayır ve şerri bilen, kötülüklerden uzak duran kimselerdir. Rüyada ilaç içmek, bazen de kişinin içinde bulunduğu durumdan kurtulma mücadelesine çalışmasına, kendisine yapılan kötülüklere sessiz kalmayarak yapılan haksızlıklara karşılık vermesine ifade edilir. Rüyasında hastalığından dolayı ilaç içtiğini gören kimse, dinini eksiksiz şekilde yerine getirerek hayatını ahlaki değerlerine göre yaşar. Rüyada ilaç içmek, sembolü hakkında ünlü rüya alimimiz İbn-i şirin, içilen ilacın hastalığa şifa getireceğini, kişi için hayırlı olacağını dile getirmiştir. Rüyada ilaç içtikten sonra hemen iyileştiğini gören kimse, bütün sıkıntılarından tez zaman da kurtulur. hayatına güzellik getirerek yaşamını arzuladığı şekilde sürdürür.

Rüyada İlaç Yutmak

Rüyada ilaç yutmak, rüyasında ilaç yuttuğunu gören kimse, hayatın stres ve sıkıntılarını ve zorluklarını geride bırakarak sevdiği kimselerinde desteği sayesinde rahata ve feraha erer. Bu rüya kişi ya da kişiler için son derece hayırlı olup açılacak kısmet kapılarını, kurtuluşu, ele geçecek maddi imkanları, huzur ve esenliği simgeler. Rüyada ilaç yuttuğunu görmek, bazen de korkularınıza yenik düşmeye, oyuna gelmeye, size ve ailenize zarar vermek isteyen kimselerin kötülüklerine maruz kalmaya ifade edilir.

Rüyada İlaç İstemek

Rüyada ilaç istemek, bu rüya çaresizliğe düşmeye, çevreden yardım dilenmeye, açılan tüm kısmet kapılarının kapanmasına sebep hatalar yapmaya yorumlanır. Rüyasında ilaç istediğini gören kimse, kendi yanlışları sonucu boşluğa düşerek hem kendisini hem de sevdiği kimseleri kötülüklere sürükler. Rüyada ilaç istemek, bazen de hayatta yalnız kalmaya, ağır bir buhran süreci geçirmeye, psikolojik olarak ta bunalıma sürüklenmeye ifade edilir. İlaç istemek, rüyası son olarak ta yardıma muhtaç kimselere el uzatmaya, onların dertlerine ve sorunlarına ortak olmaya, yapacağınız iyiliklerle manevi anlamda kendinizi huzurlu hissetmeye sembol edilir.

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, kurtuluşa ermek şeklinde yorumlanan ilaç rüyası omzunuzdaki yüklerden bir bir sıyrılmaya, hayatınızın normal hale dönüşeceğine, elinizin rahatlayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, düzgün, karakterli, oturmasını, kalkmasını bilen, ahlak sahibi, çevresine karşı saygılı, davranışları ile örnek teşkil etmiş kişilerdir. Rüyada ilaç görmek, bazen de hastalığa yakalanmış, elden ayaktan düşmüş kişilerin yaşamlarına devam edebilmeleri ve sağlıklarına kavuşabilmeleri adına karşılarına çıkacak umut kapısına işaret eder.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu görmek, kişinin hayatı ve geleceği konusunda attığı adımlar ve aldığı kararlarda aklını ve mantığını ön planda kılarak daima yerinde kararlara gideceğine, duygularının yanı sıra aklıyla hareket edeceğine yorumlanır. Rüyada ilaç kutusu görmek, bazen de gelecek hayali kurmaya, edinilen birikimleri değerlendirmeye, her türlü fırsatı kendi lehinize çekmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4848