Rüya tabiri ara

Cover Image

İkramiye

Haziran 9, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada İkramiye Görmek

Rüyada ikramiye görmek, ikramiye rüyası hak edilmiş kazanca beklenilen hayırlı olayın gerçekleşmesine, yaşanılan hayattan keyif almaya yorumlanır. Rüyasında ikramiye gören kimseler, hayatlarının her karesini dolu dolu yaşayarak yaptıkları her işten keyif alırlar. Rüyada ikramiye görmek, bazen de takdir edilmeye, girilen her ortamda saygınlık görmeye, kişinini yönetici vasfı ve ağırlığı ile girdiği her işten alnının akıyla sıyrılmasına ifade edilir. Eğitim ve öğretim hayatını da yakından içeren ikramiye rüyası öğrenim gören kimsenin hedefine daha kolay ulaşabilmesi adına eline geçecek fırsata, okul hayatını daha da kaliteli hale getirerek yabancı ülkelere eğitim amaçlı gideceğini ifade edilir. Öz güven ve inanç şeklinde de ifade içeren ikramiye rüyası, bir çok işin üstesinden gelmeye, verilen kararın arkasında durmaya, ailenizi küçük düşürecek hatalı işlerden kaçınmaya, arkadaşlık konusunda seçici davranmaya, yorumlanmaktadır. Rüyada ikramiye kazanmak, iyi niyete, beklenilen hayata zahmetsiz şekilde ulaşmaya, zenginliğe, lüks hayatın içinde kişinin ömrünü vakıf kılacağına tabir edilir.

Rüyada İkramiye Kazanmak

Rüyada ikramiye kazanmak, rüyayı gören kimsenin ticari anlamda cesur adımlar atarak kendisini bir çok konuda kanıtlama şansını elde edeceğine yorumlanır. Rüyasında ikramiye kazandığını gören kimse, kendisine yönelik yapılan yardımları geri çevirmeyerek uzatılan her eli lehine çevirir. İkramiye kazanmak, bazen de duyulacak tatlı söze, ağız tadına, küslüklerin ve kırgınlıkların son bulmasına, gören kimsenin eski hayatına dönmesine sembol edilir.

Rüyada İkramiye Kaybetmek

Rüyada ikramiye kaybetmek, ikramiye kaybetmek, rüyası görülenin aksine hayırlı anlamlara işaret olup kişinin hayatını deneme yanılma yoluyla kazanarak elde ettiği her güzelliğin kıymetini bileceğine yorumlanır. Rüyasında, ikramiye kaybettiğini gören kimse, kendisi için hayırlı olmadığına inandığı işlerden uzak durarak rızkını farklı yollarla arama hedefine yönelir. İkramiye kaybetmek, bazen de her işten hayır dilemeye, kendinizi geliştirmek adına bir çok yolu denemeye, kendinizden yaşça ve tecrübe olarak büyük kimselerin nasihatlerini dinleyerek onlardan vaz almaya ifade edilir.

Rüyada İkramiye Kazanıp Hepsini Harcamak

Rüyada ikramiye kazanıp hepsini harcamak, bu rüya başa gelecek üzücü olayların ve sıkıntıların habercisi şeklinde yorumlanıp hastalığa vb bir çok olayın işareti şeklindedir. Rüyasında ikramiye kazanıp hepsini harcadığını gören kimse, düşüncesiz ve sorumsuz davranışları ile kendisini sürekli yanlışa sürükleyerek yaptığı yanlışın ve hatanın devamlılığını getirir. Rüyada ikramiye kazanıp hepsini harcamak, bazen de aile büyüklerine karşı gelmeye, başına buyruk hayatı yaşamaya, kötü alışkanlıklar ve dostluklar yüzünden ilerde pişman olunacak sıkıntılara yer vermeye ifade edilir.

Rüyada İkramiye Çıktığını Görmek

Rüyada ikramiye çıktığını görmek, bu rüya kişinin başına gelecek tatsız olaylara, başının beladan kurtulmayacağını, yaptığı hatalı her iş yüzünden sıkıntı çekeceğine yorumlanır. Rüyasında ikramiye çıktığını gören kimseler, doğru bildikleri ve savundukları bir çok işten zarar görerek hak ederek kazandıkları bir çok mallarından kısa zaman da kaybederler. Bu rüya son olarak ta hanede ayrılığa, eşler arası birlikteliğin son bulmasına, hastalığa, güze süre gelen hayatın her anlamda kötü hal almasına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4588

Rüya Sitesi Linkleri