Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada İkizlere Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek ( Tabiri)

Temmuz 10, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ikizlere hamile olduğunu görmek , rüya sahibinin hem hayırlı hem de güzel bir haber alıp mutlu olacağınıza , zahmetsiz bir şekilde kazanç elde edip zengin olacağınıza , arzu etmiş olduğunuz güce , beklemiş olduğunuz hayırlara ve kısmetlere işaret eder.

Bunun yanı sıra uzun süre boyunca beklemiş olduğunuz şeylere en kısa zaman da kavuşacağınıza ve mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize delalet eder.

Kısa zaman içinde duyacağınız ve arka arkaya gelecek olan 2 güzel haber ile ferahlığa kavuşacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , mutsuzluktan kurtulamayacağınıza , bizi çok mutsuz edici problemlerle ile karşı karşıya kalacağınıza ve bu problemi çözemeyerek büyük sıkıntı içerisinde gireceğinize alamet eder.

Bunun yanı sıra iyi ve dost gibi görünen kişinin kötü olduğuna , refah dolu günlere , iyi bir ilişki yaşayacağınıza ve hak etmiş olduğunuz paraya kavuşacağınıza yorulur.

Aynı zaman da işinizde terfi edeceğinize , sevilen birisi olacağınıza ve hayallerinizin gerçek olacağına yorulur.

Rüyayı gören kişinin hayat konusunda çok güçlü birisi olacağına , hem sağlıklı hem de huzurlu günlere , vermiş olduğu sözü yerine getireceğine ve yüksek gelirli ticari işler yapacağına delalet eder.

Rüyada ikiz bebeklere hamile olduğunuzu gördüyseniz , karşınıza güzel kısmetlerin çıkacağına , dostlarınızla beraber huzurlu günler yaşayacağınıza ve yeminlere bağlı kalacak olan insanlarla beraber bir arada olacağınıza işaret eder.