Rüya tabiri ara

Rüyada İkiye Ayırmak

Ağustos 9, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ikiye ayırmak, ikiye ayrılan nesne ile alakalı olarak farklı yorumlamalar ile neticelenir. Bir ekmeği, nimeti ikiye ayırmak; sağduyulu ve adaletli olmaya yorumlanır iken bir yatağı ikiye ayırmak ise eş veya sevgili ile yolları ayırmak anlamlarına gelebilir. Aynı şekilde kılıç ile bir şeyi ikiye bölmek; savaş ilan etmeye, testere ile ayırmak yavaş ve sinsice planlanan bir kötülüğe işaret eder.

Rüyada ikiye ayırmak, eşitlik adalet duygusu ile hareket ediliyor ise pek çok şekilde güzel manalara yorumlanır. Rüyayı gören kişinin adil olmak konusunda hassasiyetine bir göstergedir. Vicdanlı duyarlı kişinin parasını malını kimseden esirgemeyip paylaşmayı arzuladığını ve bu amaçla çalışıp kazandığına yorumlanır. Rüyada ikiye ayrıldığı görülen nesne, paylaşılan varlık şeklinde tabir olunur.

Rüyasında ekmeği veya nimet olan herhangi bir yiyeceği ikiye ayırmak kazancını çevresi ile bölüşen sevap ve hayır sahibi olan insandır. Rüyada pişmemiş ekmeği ikiye ayırmak ortak bir işe veya bekar insan için bir evlilik hazırlığına yorumlanır. Pişmiş bir ekmeği ikiye ayırmak ise ilerisi için tasarruflar yapmaya tabir edilir.

Rüyada düşman; yılan, vahşi hayvan, kavga edilen insan gibi semboller ile görülebilir. Rüyada düşmanı ikiye ayırmak, çevrede düşman tehlikesi hissedilen kişilere karşı galip gelineceğine delalet eder.

Rüyada bir araziyi, toprağı ikiye ayırmak mal mülk veya bir miras ile ilgili taksimata işarettir. Rüyada ikiye ayrıldığı görülen toprak, çorak ise bu rüya; verimsiz bir iş ortaklığına veya fayda sağlamayacak bir kazanca tabir edilir. Rüyada verimli bir toprağı ikiye ayırdığını görmek ise mutlu bir evliliğin olmadık bir sebeple sonlandırılması olarak da yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

736