Rüya tabiri ara

Rüyada İkinci Kez Askere Gitmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ikinci kez askere gitmek, rüyayı nasıl gördüğümüz de önemlidir. Rüyada kendimiz mi gidiyoruz başkasını mı yolluyoruz? Rüyayı görme şeklimiz rüyanın devamı rüya yorumlarını etkiler. Ama biz şu şekilde anlatabiliriz.

Rüyada ikinci kez askere gitmek rüya sahibinin güce, kuvvete sahip olacağını ama bunun yanında yalnız kalacağına ve kısa zaman içinde zor bir durumla karşılaşabileceğine delalettir. Asker genel olarak; güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri forma giyen bir kimsenin hayatında olumlu değişikler olacağına delalettir. Rüyada üst rütbe bir askerle konuştuğunuzu gördüyseniz; işlerinizde zorlukları kolaylıkla yeneceğinize, kendinizi askeri bir yer de er olarak gördüyseniz; devlet dairelerinde olan işlerinizi kolaylıkla halletmenize ya da devlet dairelerinde memur olmanıza yorumlanır.

Asker normalde de üstün görülen, devlet dairesinde olan bir birey olduğu için, rüyada asker görmek her zaman iyi bir şekilde yorumlanmıştır. Asker gören kişinin ya devlet dairesinde bir işe girecek ya da devlet dairesindeki bir işini kolayca halledeceği, iyi bir kazanca ulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada ikinci kez askere gitmek, ciddi bir işe gireceğinizi veya önemli bir olayın içinde yer alacağımıza işarettir. Bu rüyada bazen sıkıntı içine girmenize, başınıza gelecek önemli bir olaya, önemli kişilerin olduğu bir topluluğun içinde bulunmaya, iş hayatında yükselmeye de yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre de rüyada askere gitmek, rüyayı gören kişinin önemli bir yük altına gireceğini, ciddi bir iş için çağrılacağını veya herhangi bir zorluğa bazen de iş hayatında yükselmeye, kendine verecek önemli bir işe işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3159