Rüya tabiri ara

Rüyada İğne Vurulmak

Ağustos 9, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada iğne vurulmak hayra yorumlanmayan bir rüyadır. Kişinin bir takım sıkıntılar içinde olduğunu ve çevresinden yardıma gereksinim duyduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi zor zamanlar geçirmektedir. Bu rüyayı gören kişi güç zamanlar geçirir.  Tüm bu anlamlarından dolayı hayra yorumlanmaz. Bu rüyayı gören kişinin işleri yolunda gitmez ve maddi anlamda ciddi zararlar görür. Yokluk günleri içindedir.

Rüyada iğne vurdurmanın anlamı şu şekildedir: Bu rüyayı gören kişi çevresinde takdir görür, maddi anlamda rahatlama yaşar, güzel ve hayırlı işler yaptığından çevresinin saygısını ve sevgisini kazanır. Hayra yorulan bir rüyadır.

Rüyada kalçadan iğne vurulduğunu gören kişi yakın zamanda huzurlu, mutlu, sakin günler geçirir, adım adım mutluluk dolu günler geçirir. Sıkıntılı günler geride kalır.  Yani son derece olumlu anları olan bir rüyadır.

Kişi eğer rüyasında iğne yediğini görür ise o zaman bunun anlamı şöyledir: Kişinin dahice ve yaratıcı olan çalışmaları sayesinde büyük takdir toplar, işyerinde çok sevilen bir insan olur ve tüm bunlar sayesinde çevresinde sevilen, sayılan biri olur.

Kişi eğer rüyasında iğne aldığını görürse bunun anlamı şöyledir: Kişinin yaşamında ister istemez bir değişiklik olacağını,  ve yaptığı bu değişiklikten korkmasına rağmen, korktuğu gibi olmayacağı ve her şeyin istediğinden ve umduğundan daha iyi olacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1692

Rüya Sitesi Linkleri