Rüya tabiri ara

Cover Image

İğne Batması

Ocak 11, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada iğne batması görmek, geçmişte yaşanan bir takım olayların gün ışığına çıkarak aynı sıkıntıları tekrar tekrar doğuracağına yorumlanır. Rüyasında iğne battığını gören kimse, hayatını karartacak yanlışların içine düşerek hem kendisini hemde sevdiği kimseleri zor duruma sürükler. Bu rüyayı gören kimseler geçmişlerinde zarar verdikleri kimselerin kötülüklerine maruz kalarak o kimselerden gelecek belaları konuşmalarıyla def etme amacı içine düşecektir.

Rüyada İğne Batması Görmek Ne Demek?  

Rüyada iğne batması görmek, iğne batması rüyası olumsuz, düşüncelere, yanlış davranışlara, istenmeyen durumların içine sürüklemeye, kişilerin birbirlerine güven duygularını kaybetme noktalarına gelmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kendi günahlarının kurbanları olup yapacakları hataların bedelini maddi ve manevi olarak ciddi zorluklarla öderler.

Rüyada Ele İğne Batması  

Rüyada ele iğne batması, kişinin ilerde zor duruma düşerek bir takım işlere uzanarak dertsiz başına dert açacağına yorumlanır. Rüyada ele iğne batması görmek, aynı zamanda patavatsız konuşmalar yapmaya, gözden düşmeye,yanlış yola sapmaya ifade edilir.

Rüyada Göze İğne Batması  

Rüyada göze iğne batması, kişinin kem gözlü fitne fesat kimselerden kötülük görerek kurulu giden hayatını zora sokacağına yorumlanır. Rüyasında göze iğne batması görmek, bazende nazara gelmeye, nasip kapılarının kesilmesine, maddi zorluk yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Toplu İğne Batması  

Rüyada toplu iğne batması, kişinin geçmişte yaptığı bir çok hatalarının yüzüne vurularak acı çekmesine, kötülük yaptığı kimseler yüzünden zor zamanlar geçirerek her şeyden elini ayağını çekmesine yorumlanır. Rüyada toplu iğne batması, bazende tartışmaların içinde olmaya, sevdiğiniz kimselerle aranızın açılmasına işaret eder.

Rüyada Ayağa İğne Batması   

Rüyada ayağa iğne batması, nasibin ve kısmetin kapanmasına, maddi olarak hayal kırıklığı yaşamaya, umduğunuz hayata kavuşamama ya işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler kurdukları bir çok işte başarısız olup hayatlarını hep acı ve hüsran içinde geçirirler. Rüyada ayağa iğne batması görmek, aynı zamanda sizi çekemeyen kimselerin oyunlarına maruz kalmaya, sıkıntıya düşmeye işaret edilir.

Rüyada İğne Görmek 

Rüyada iğne görmek, bol bereketli rızka, hayırlı ve helal olan nasip kapılarına, dileğin ve emelin gerçekleşmesine ifade edilir. Rüyada görülen iğne sembolü bazende bekar kimseler için hayırlı kısmete, evli kimseler için evlat sahibi olmaya, sağlıklı hayata delalet edilir.

Rüyada İğne Vurulmak  

Rüyada iğne vurulmak, güzel ve ihtişamlı hayata sahip olmaya, bir çok dileğe zorluk çekmeden ermeye, hayırlı ve helal kazançlara yorumlanır. Rüyasında iğne vurulduğunu gören kimse, uzatılan yardım ellerini boş çevirmeyerek açılan fırsat kapılarını en hayırlı şekilde yerine getirir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6234