Rüya tabiri ara

Cover Image

İğde

Ocak 11, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada iğde görmek, iğde rüyası kişinin toplum gözünde yaptığı başarılı işler ile örnek gösterilerek bir çok insana ön ayak olacağına yorumlanır. Rüyada görülen iğde rüyası kararlı olmaya, girilen işlerde muvaffakiyete ermeye, sağlıklı geçecek ömre delalet edilir. Rüyada iğde görmek, bazende bir çok insana el açan, kazançlarının belli bölümünü ihtiyacı olanlara adayan iyi niyetli kimselere tabir edilir. Rüyasında iğde gören kimseler, İslami olarak inançlarını engel hayırlı şekilde vakıf kılarak ibadetlerinin peşinde giderler.

Rüyada İğde Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada iğde görmek, iğde rüyası uzun sağlıklı ömre, helal olan kazançlara, beslenen hayırlı niyetlere yorumlanır. Rüyasında iğde gören kimse, başkalarına yardımı dokunan, hataya karşı mücadele etmesini seven, kimseye muhtaç olmadan hayatını ifşa eden kimselerdir. İğde rüyası kimi zaman da mevki ve makama, güce ve kudrete, açılan fırsat kapılarına, başarılı hayat sürmeye yorumlanır.

Rüyada İğde Toplamak  

Rüyada iğde toplamak, bu rüya kişinin gördüğü aile terbiyesiyle nerede ne yapması konusunda bilinçli oturmasını, kalkmasını bilen kimse olduğuna yorumlanır. Rüyada iğde toplamak, bazende amel ve arzulara kavuşmaya, hayırlı kılınan niyetlere işaret edilir.

Rüyada İğde Yemek  

Rüyada iğde yemek, eli açık, gönlü zengin, herkese karşı iyi niyet besleyen dürüst kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, kendilerine karşı yapılan haksızlıkları bile umursamadan hayatlarına olumlu şekilde sürdürme şansına sahip olurlar. İğde yemek, bazende kurulu düzene, mutlu birlikteliğe, sağlıklı ömre tabir edilir.

Rüyada İğde Yaprağı Görmek  

Rüyada iğde yaprağı görmek, tüm sıkıntılarından kurtulup refaha ulaşmaya, hayatın düzene girerek arzu ve amellerin gerçekleşmesine yorumlanır. İğde yaprağı rüyası bazende nasip ve kısmetlere, yolculuğa çıkmaya, eli açık kimselerle dostluk kurmaya ifade edilir.

Rüyada İğde Ağacı Görmek  

Rüyada iğde ağacı görmek, kişinin girdiği her işte mutlak başarıya ererek bir çok dileğini zorluk çekmeden kolay yollarla gerçekleştireceğine yorumlanır. İğde ağacı rüyası bazende evlat sahibi olmaya, murada ermeye, hayırlı yola baş koymaya yorumlanır.

Rüyada İğde Çiçeği Görmek  

Rüyada iğde çiçeği görmek, tüm sıkıntılarından ve kötülüklerden kurtulup rahat yüzü görmeye, hastalıkların ve belalardan uzak olup sağlıklı ömrü vakıf kılmaya yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda çıkılacak yolculuklara, inançları kudretli kimselerle dostluk kurmaya ifade edilir

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada iğde görmek, hayırlı ve helal olan kazançlar elde edeceğinize, yakın zaman da mutlu olacağınız haberler alacağınıza, her türlü hayırlı niyetlerinizin kabul görüleceğine yorumlanır.

İslami Yorumu, rüyada iğde görmek, haram mal ve mülkten kaçınmaya, hakka işaret olan hidayete ermiş sağlam dostlara sahip olmaya, inancınızın güçlü, kudretli hale gelmesine yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada iğde görmek, huyu sözü güzel, sohbeti ile çevresindeki insanları mutlu kılan, hayata her yönüyle pozitif düşüncelerle bakan kimselere yorumlanır. Bu rüya bazen de duyulacak tatlı sözlere, umutsuzluğa kapılan kimseler için çare kapısına delalet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2047

Rüya Sitesi Linkleri