Rüya tabiri ara

Rüyada İdrarını Yaparken Görmek

Aralık 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada idrar yaptığını görmek, son günler yaşanan maddi ve manevi tüm sıkıntıların son bulacağına delalet eder. Bolluk, bereketlik kavramlarıyla açıklanır. Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve yüksek kazançlar elde ederek, maddi sıkıntılarından sıyrılacağına yorulur. Maddi rahatlama aile içinde de huzur ve sükunetin hakim olmasını sağlayacak demektir.

Genel olarak fakirlikten kurtulmaya, zengin olmaya, huzurlu olmaya ve bolluğa işaret eder. Bazı tabircilere göre ise; rüyayı gören kişinin hayallerine tez zamanda ulaşacağına ve çabalarının karşılığını göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada İdrar Yaptığını Görmek
Dertlerin, sıkıntıların son bulacağına ve huzura erileceğine delalet eder. Ayrılıkların son bulacağına, özlem giderileceğine ve mutluluğa yorulur. Ayrıca rüya sahibinin hane içindeki huzursuzluklarının, tartışmaların da yakın vakitte geçeceğine işaret eder.

Rüyada Yatağa İdrar Yapmak
Rüyada yatağına idrar yaptığını görmek; işteki problemlerin geçeceğine ve uzun süredir gösterilen çabaların karşılığının alınacağına yorulur. Sıkıntıların bitip ferahlığa erileceğine, mutluluk ve bolluk içinde yaşam sürüleceğine delalet eder. Hastalıkların ve dertlerin şifa bulacağına, geçeceğine işaret eder.

Rüyada İdrar Yaparken Görmek
Aile içinde büyük bir coşku ve mutlulukla karşılanacak, müjdeli bir haber alınacağına yorulur. Alınacak mutlu ve mühim haberin, rüya sahibinin yaşam düzeninin olumlu ve hayırlı yönde etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Tuvalete İdrar Yaptığını Görmek
Kişinin uzun süredir boğuştuğu bir işin, nihayet sonlanacağına işaret eder. İşin hayırlı bir şekilde bitirileceğine ve yüksek paralar kazanılacağına delalet eder. Maddi ve manevi yönden tüm sıkıntıların geride bırakılacağına, huzur ve bolluk içinde yaşam sürüleceğine yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

195

Rüya Sitesi Linkleri