Rüya tabiri ara

Cover Image

İdam

Eylül 27, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada idam görmek, hastalık, musibet gibi yaşanacak bir takım üzücü olaylara işaret olan bu rüya kişinin uzun süreli ruhsal sorunlar yaşayacağına işaret eder. Rüyasında idam edildiğini gören kimse, hayatını kurmak uğruna verdiği mücadelesinde yenilgiye uğrayarak haklı yollarla elde ettiği kazançlarını kaybeder. Bu rüya bazen de atılacak iftiralara, saygınlık kaybetmeye, iş hayatınızın zora girmesine tabir edilir.

Rüyada İdam Görmek Ne Demektir?

Rüyada idam görmek, idam sembolü edilmek rüyasıyla aynı yorumları içerip kişinin yaşayacağı üzücü olayları simgeler. Bu rüyayı gören kimseler, mutsuz, kendisine güveni olmayan, insanlara açılmaktan korkan aciz kimsedir. Rüyada idam görmek, aynı zaman da telafisi olmayan hatalar işlemeye, kendiniz gibi sevdiğiniz kimseleri de zan altına almaya tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler girdikleri yanlış yoldan en kısa sürede dönerek olabilecek büyük hatalara yer vermemelidirler.

Rüyada İdam Sehpası Görmek

Rüyada idam sehpası görmek, kişinin emin olmadığı bir işte maddi kazanç sağlamak uğruna çalışma sağlayarak kazançlarını zorlukla elde edeceğine yorumlanır. Rüyasında idam sehpası gören kimse, rızkını bin bir zorluklarla kazanan, kimseye muhtaç olmadan yaşayan, kendisine has özelliği olan kimsedir.

Rüyada İdam Mahkumu Görmek

Rüyada idam mahkumu görmek, bu rüya görülenin aksine son derece hayırlı rüyalardan olup kişinin mevki ve makama ereceğine, başarılarının kat ve kat artarak kısa zaman da ün sahibi olacağına yorumlanır. Rüyasında idam mahkumu gören kimse, ticari anlamda yatırımlarını güzel kılıp kısa zaman da büyük işlerin mimarisi haline gelir.

Rüyada İdam Edilmek

Rüyada idam edilmek, rüyayı gören kimsenin güven duygusu güttüğü kimselerin kötülüklerine maruz kalarak kurulu giden hayatını zora sokacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında idam edildiğini görmesi, insanlara olan samimiyetinin son bularak onları kendi gözünde sadece fırsatçı olarak göreceğine işaret edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada idam görmek, idam rüyası her anlamda üzüntü ve sıkıntıya işaret olan bu rüya kişinin yaşayacağı üzücü olayları sevdiği kimselere karşı olan zafiyetine işaret edilir. Rüyasında idam gören kimse, elde ettiği mal varlıklarını hiç uğruna kaybederek kısa zaman da sıfıra ulaşır.

İhya Yorumu, rüyada idam görmek, bu rüya şerre işaret olduğu gibi gören kişi için dinden çıkmaya, şeytana kulluk etmeye, haram mal elde etme hevesi gütme şeklinde anlam taşır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3977