Rüya tabiri ara

Rüyada İçki İçmek

Şubat 26, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada içki içtiğini görmek hayal kırıklığına, korkuya, üzüntüye ve göz yaşına rivayet edilir. Rüya sahibinin özellikle de evlilik hayatında başarısızlık ve mutsuzluk yaşayacağı ile açıklanır. Kötü ve anlayışsız kimselerle karşılaşmaya, onlara uyarak başını derde sokmaya, sağlığından olmaya işaret eder. Bu durum rüya sahibinin kendi eli ile kendi huzurunu kaçırmasına neden olacak demektir.

Rüyada içki içmek rüyayı gören kişinin içtiği içkinin türüne göre de tabir edilebilir. İçki bira olursa kişinin kendine hayrı olacak bir gönül ilişkisine girmesine, bu ilişkinin nikahla sonuçlanmasına işaret eder. Sıcak havada içki içmek kişinin bunalacağı derecede sorunlar yaşadığına, bunlardan kurtulması için kendisinin çabalaması gerektiğine tabir edilir. Topluca bir grup halinde içki içmek ise, rüya sahibinin hileli işleri başkalarının yardımıyla sonuçlandıracağına işaret eder. Başkalarından destek alarak, böyle hakkı olmayan malların sahibi olacağına tabir yapılır. Rüyada içki içerek sarhoş olmuş birini görmek, işin içinden çıkılmaz bir duruma düşmeye delalet eder. Bu sorunla baş edebilmek için kişinin daha ciddi şekilde düşünmesi ve hareket etmesi gerekir. Atacağı her adım onun geleceğini etkileyecek bir aşama olacaktır.

Rüyada içki içen kişi kişi yakın zamanlarda içine çok kapandığına ve tabir-i caizse kendi kabuğuna çekilerek hayattan kendisini soyutladığına tabir edilir. Kişi sorunların üzerinden tek başına gelmek istese de, bir zamandan sonra gelemez ve daha da çıkmaza sürüklenir. Sorunları tek başınıza atlatmak yerine yakınlarınızdan özellikle ailenizden destek almayı düşünün. Ancak etrafınızda dost gibi görünenlere ve bazı akrabalarınıza dikkat edin. Sizin iyiliğinizi düşündükleri gibi görünenler dahi sizin mutsuzluğunuzdan mutlu olan kişilerdir.

Kötü günlere ve toplumsal sıkıntıların kişinin çalışma ve aile hayatını olumsuz etkileyeceğine işaret eder. Genellikle üzücü günlerden geçildiğine ve bu koşulların kişiyi manevi anlamda yıprattığına yorumlandığı gibi, düşmanların varlığına da gönderme yapar ve rüya sahibinin yakın takipte olduğunu, bazı kötü niyetli kimselerin kişinin işlerine taş koymak, hedeflerine ulaşmasını engellemek için bazı girişimlerde bulunacağına tabir edilir. Tüm düzenin alt üst olmasına neden olan problemleri, bu sorunlardan kurtulmakta zorlanan rüya sahibinin psikolojik olarak da yıpranacağını ifade etmektedir. Maddi yardım alınıyorsa kesileceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına dikkat çeken bir rüyadır.

Rüyada içki içtiğini görüp pişman olmak rüya sahibinin şanssız, kısmetsiz ve üzgün olacağı bir dönem geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin en büyük acıyı sevdiklerinin ve güvendiklerinin yüzünden yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada içki içmek ama sarhoş olmamak uzun süredir yaşanılan sıkıntılardan ve dertlerden çok bunaldığına, yakın zamanda seyahate çıkarak kafayı dinlemeye ihtiyacı olduğuna yorumlanır.

Rüyada içki içmek sarhoş olmak rüya sahibinin desteğe olan ihtiyacını simgeler. Başka birisinin ya da birilerinin yardımı olmaksızın gerçekleştiremeyeceği bir iş anlamına gelir.

Rüyada başkasının içki içtiğini görmek rüya sahibinin bilinç kazanacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine işaret eder.

Rüyada eşinin içki içtiğini görmek kişinin bütün işleri alt üst olacak, rakiplerine yenilecek, ticareti sekteye uğrayacak ve kazancı önemli oranda düşecektir. Rüya sahibinin hayırsız kişilerle karşılaşması, malından, mülkünden ve parasından olması anlamına gelir.

Rüyada sevdiğin kişinin içki içtiğini görmek iyi şekillerde tabir edilmez. Rüya sahibinin yaşama karşı çok zayıf olduğuna, her şeyden çok kolay etkilendiğine, bu durumun kendisi için yaşamı çekilmez kıldığına işaret eder ve rüya sahibinin bu nedenle kendisini dışarıya kapatma gereksinimi duyduğuna delalet eder.

Rüyada bilmeden içki içmek sahip olunan eski imkanları tekrar elde etmek istendiğine ve bu imkanlar için sürekli çalışarak çaba sarf etmek gerektiğine tabir edilir.

Rüyada içki içerken yakalanmak rüya sahibini bazı sıkıntılı günlerin beklediğinin habercisidir. Aynı zamanda yakın zamanda çıkılacak olan yolculuğa ve seyahat manasına da gelmektedir.

Rüyada arkadaşla içki içmek rüya sahibinin güvendiği ve sevdiği bir kişiden teselli göreceğine işaret eder.

Rüyada alkol almak gören kişinin bir takım sorunlar yaşayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. Beklenmedik kötü olayların meydana geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bira içmek sıkıntıya ve zahmete düşeceği anlamına gelmektedir. Kişi, akılsız davranışları nedeniyle dertsiz başını derde sokacak, sonra da çok pişman olacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada şarap içmek düzeni bozulan rüya sahibinin kendisini mutsuz ve yalnız hissedeceğini, kapısını çaldığı kişilerden yardım görmeyeceği gibi, sahte dostluklarının da farkına varacağına işaret eder.

Rüyada viski içmek bir süredir çok fazla laf söz duyan ve yakın çevresinden eleştiri alan rüya sahibinin kendisini bunalmış hissedeceğini, hayatı ile ilgili konularda kimseyle bir şey paylaşmayacağına yorumlanır.

Rüyada bir başkasının içki içtiğini görmek, rüya sahibinin çevresinde yardıma ihtiyacı olan insanların bulunduğuna ve bu insanlara yardım edilmesi gerektiğine dair önemli işaretler taşımaktadır.Yani rüya sahibi çevresindeki insanlardan yardıma muhtaç olanları fark etmeli ve onlara bir an önce yardım elini uzatarak maddi ve manevi anlamda desteklemelidir.Bu rüyanın kaybedilen huzura ve kötü sözlere işaret ettiğini söyleyen İslam alimleri de bulunmaktadır, bu anlamda rüya sahibini etkileyecek kötü sözler söyleneceğine ve bu kötü sözler neticesinde rüya sahibinin huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine dair yorumlar ve çıkarımlar da yapılmaktadır.

Rüyada içki içmek sonra pişman olmak, ihanet ve hasret göstergesi olarak algılanır, zira rüya sahibi çevresindeki insanlar tarafından ihanete uğrayacak ve onların kıskançlığına maruz kalarak kötü günler yaşayacak anlamı üzerinde durulur.Bu rüyayı gören kişilerin aynı zamanda kötü ve kayıp getirecek teşebbüsler ile iç içe olacağı ve bu nedenle de mutsuz olacağı üzerinde durulur.

Rüyada bir yudum içki içmek, rüya sahibini gizliden gizliye seven güzel bir insanın varlığına ve bu güzel insan sayesinde mutlu günler yaşanacağına işaret eder, çünkü bir yudum içki genellikle gizli bir hayran ve güzel bir dost olarak algılanmıştır.

Rüyada içki içmek, bunu gören kişi içki içmesine rağmen sarhoş olmadığını görüyorsa, sorunu kendinde aramalıdır. Değiştirmediği bir davranışı olabilir, hatalı bir düşüncesi olabilir. İşlerindeki başarısızlığın, evindeki huzursuzluğun nedeni bundan kaynaklanabilir. Giriştiği işlerde yeteri kadar çaba göstermediği ve bu yüzden zor durumda kaldığı tabiri yapılabilir. Bu rüya tabirciler tarafından bazen çok istenen bir şeyin sahibi olamama anlamında da tabir edilir. İstenen bir evi, arabayı alamamaya işaret eder. Kişinin içki içmeyi isteyip te içememesi ise, yapmak zorunda olduğu bir işi bilmesine rağmen bunu ihmal etmesine tabir edilir.

Bu aynı zamanda suçlu duruma düşmeye, tehlikeye maruz kalmaya, başkalarının hakkını gasp etmeye işaret eder. Yasak olan bir yerde rüyada içki içmek ise, rüya sahibinin toplumda kabul edilemeyecek bir işin içinde olmasına tabir edilir. Yasak olan, karşılığı ceza olan bir işin içinde yer almaya işaret eder. İçki içmesi sağlığı açısından sakıncalı olan birinin bu rüyayı görmesi ise, kişinin iradesine yenik düşmesine, etrafına zarar verici işlere girişmesine delalet eder. Bu rüya onlar için bir işaret olmalı ve yaptıklarını sorgulamaları gerekir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3756