Rüya tabiri ara

Rüyada İçi Boş Mezar Görmek

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada içi boş mezar görmek bu rüya tabirciler tarafından pek hayırla yorumlanmayan bir rüyadır. Rüyada içi boş mezar görmek rüya sahibinin çok sevdiği insanlar tarafından yalnız bırakılacaklarına işaret olarak söylenmektedir. Rüya sahibinin en yakın gördüğü insanlar tarafından her konuda yalnız bırakılması mutsuzluk ve hüzün duymasına sebep olacaktır. Rüya sahibinin hem moral olarak hemde maddi olarak rüya sahibinin büyük sıkıntılar yaşayacağı anlamı taşıyan rüyada içi boş mezar görmek yalnızlığı sonucunda işlerinin yolunda gitmemesi ile hayatındaki bir çok şeyin ters gideceğine alamet etmektedir.

Ayrıca rüyada içi boş mezar görmek kişinin uzun süre işlerinin ters gideceğine, kişinin kendisini hemen toplayamayacağına dalalet etmektedir. Rüya sahibinin iş ve aile hayatında şaşırtıcı bir haber ile uzun süre üzüntü duyacağına da işaret eden bir rüyadır. Kişinin rüyasında içi boş mezar görmesi genel olarak kendini yalnız hissetmesini, alacağı kararlarda ailesinin, sevdiği insanların kendisini yalnız bırakarak güvensizliğe sürükleyecekleri ve rüya sahibine çok büyük üzüntüler yaşatacakları olarak anlatılır ve bu şekilde yorumlanır. Rüyada içi boş mezar görmek olumsuzluklar üzerine yorumlansa da bazen bilinçaltına yerleşen bazı olaylar sonucunda da bu rüyayı kişi görmüş olabilir. Endişe etmemenizi tavsiye ederiz. Rüyalarla amel olmaz hayırlara yorularak üzüntü duymamanız da fayda vardır.

Rüyayı gören kişinin büyük heveslerle ve umutlarla girdiği işlerde istediği başarıyı ve kazancı yakalayamayacağı anlamına gelir.Bu başarısızlık rüya sahibinde gelecekte olacak yıkıntıların ve çöküşlerinde sebebi olacaktır .Kişi bu başarısızlığı yüzünden toplum karşısında yuhalanmış kimse tarafından hoş karşılanmayan başarısız elinden hiç bir iş gelmeyen beceriksiz kişi olarak görülür kişinin bu denli çöküşü kişiyi maddi ve manevi yönden çıkmazlara sokar bu sıkıntılar kişinin aile yaşamında da dönüşümü olmayan kopuklara girmeye işaret olarak gösterilir. Rüyada boş mezar taşı görmek kısaca kişinin yapmış olduğu işlerde büyük zararlar görerek iş hayatında bitiş noktasına gelmiş olması olarak söylenir.

Rüyada boş mezar görmek hayattan zevk almayan yarınsız yaşayan kişiler olarak yorumlanır.Bu kişiler geleceğe dahil planları olmayan hayatlarını boş bir uğraş olarak yaşayan günü birlik yaşamayı seven aile sevgi mutluluk gibi güzel şeylerden yoksun sadece kendi dünyalarında yuvarlanıp giden kimsesiz insanlar olarak bilinir.Bu insanlar kendilerine hayır getirmeyecek düşünceler içinde olduğuna,ve yaptıkları işlerin mutlu etmeye yetmediğini düşünen kimselerdir.

Rüyada kazılmış mezar görmek; rüyayı gören kimsenin başına nahoş olaylar geleceğine bu nedenle de kötü ve zor günler geçireceğine rivayet edilir. Kişinin iş hayatında istediği başarıya ulaşamayacağını talihsizliklerin ve başarısızlıkların bir türlü yakasını bırakmayacağını yaşamış olduğu sıkıntıların iş hayatında bitme noktasına geleceğini kişinin hem ailesine hemde iş hayatında kopukların ayrılıkların olacağını ve kişinin hem maddi hem de manevi yönden huzursuzluğa sıkıntıya delalete düşeceğini işaret eder.

Rüyada mezar görmek; kişinin günahlarının affı için bir uğraş verdiğine yorumlanır ve bu dünyevi hayatın son bulacağının bilincine varacağının yorumudur. Rüyada bir kimsenin kendisini mezarlıkta ölü olarak görmesi ömrünün uzatmasına, ölmüş birinin mezarlıktan kaçtığını görmesi kaçan kişinin hayatının uzadığına, kişinin mezarlıkta kendisini ağlarken görmesi tatsız üzücü sorunlar yaşayacağına, rüyada ölünün mezarlıkta güldüğünü görmesi alınacak olan güzel, hayırlı ve sevindirici haberlere, eski ve terk edilmiş bir mezarlık görmek ayrılıklara ve üzüntülere işaret eder. Rüyada mezar görmek aynı zamanda dünyadan el etek çekmeye işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

227

Rüya Sitesi Linkleri