Rüya tabiri ara

Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Ağustos 5, 2019 - Okuma süresi: 12 dakika

Rüyada iç çamaşırı görmek kişi kendisi için çok önemli olan kişilerle bir araya gelecek ve keyifli zaman geçirecek demektir.Rüya sahibinin öncelikleri ve özel hisleridir.Rüyasında iç çamaşır gören kişi içinde fırtınalar kopan ama kimseye belli etmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi çoğu kez yüreği yangın yerine dönmüş olsa da bunu kimselerle paylaşmaz, içine atar ve susar. Her türlü duygusunu içinde yaşar. Bazı rüya tabirlerine göre iç çamaşırı pahada çok değerli olan şeylere işaret eder. Ziynet eşyalarına, pahalı kıyafetlere ve pahalı cihazlara işaret olarak kabul edilir.

Rüyada iç çamaşır giymek, kişinin mevcut potansiyelini göstermek için uygun bir zamanda fırsat elde edeceğini, yenilikle dolu bir döneme girerken kendisini de daha çok ön plana çıkarabileceğini, kariyer basamaklarını tırmanırken, bambaşka sektörlerde de iş yapma şansı elde edeceğine delalet eder. Görülen iç çamaşırı rengi ve biçimine göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada kadın iç çamaşırı görenler duygusal olarak çok çabuk kanan ve herkese güvendiği için genellikle sıkıntılı olaylar yaşayan kişilerdir demektir. Erkek iç çamaşırı görmek ise kötü niyetli kimselerle tanışılacağına ve kişi hakkında yargısız infaz yapılması sonucu zor bir döneme girileceğini işret etmektedir.

Rüyada iç çamaşırı almak, özle hayatınızda yaşanan bazı sorunların başkaları tarafından öğrenilmesine yorumlanır. Ayrılık acısı çekenler yakında dostları ile dertleşebilirler. Bir süredir kimseye söylemediğiniz sorunlarınızı anlatma ve dertleşme, derdinize derman bulma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Rüyada beyaz iç çamaşırı görmek, yakınlarınızdan temiz haber almak ve kısmetin açık olmasına yorumlanır. Bekar olan kişiler yakında hayırlı bir talip bulurlar. Rüyada kırmızı iç çamaşırı görmek, ayrı kalanlar ayrıldıkları kişi ile barışırlar ve ayrılık acıları son bulur. Boşanma sürecinde olanlar da eşleri ile yeniden evliliklerine devam edebilirler.

Rüyada erkek iç çamaşırı giymek, küs olduğunuz bir erkekle barışmaya yorumlanır. Bu erkekle aranızdaki buzlar eriyebilir. Size kendini affettirebilir. Rüyada bayan iç çamaşırı giymek size yalan söyleyen ve arkanızdan iş çeviren bir bayan varsa foyası ortaya çıkar. Bu bayana güveniniz sarsılabilir.

Rüyada İç Çamaşırı Giymek Giydiğini Görmek

Rüya tabiri yapan alimler arasında farklı görüşler vardır.
Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı onura, uğraşarak kavuştuğu rahata, çektiği zorlukların sonunda kazandığı onura, zorlukların ardından ulaştığı daha çok kazanca yorulur.
Başka görüşlere göre, ticari kayba, sevimsiz duruma gelmeye yorulur.
Bir başka görüşe göre de, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, sevinmeye, kazanca, gelecek fazlalığa, ticari getirisi yüksek yatırım gerçekleştireceğine, dostlarla gülmeye, malın temiz olmasına, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, eli açık bir adama, büyük güce işaret eder.

Rüyada İç Çamaşırı Değiştirmek
Rüyasında iç çamaşırı değiştirdiğini gören kişinin hayatında mutluluk verecek bir birliktelik yaşanacağına ve bu birliktelik sayesinde kişi için bir ömür sürecek olan huzurun ilk adımlarının atılacağına tabir edilir.

Rüyada İç Çamaşırı Satmak
Rüya sahibinin hayatındaki kesin ve radikal değişim ile ifade edilir. Rüya sahibi hayatı ile ilgili hayati konuları gözden geçirecek ve bu konuları kafasında netleştirecek demektir.

Rüyada Sütyen Görmek
Rüyasında sütyen gören kişi çok heyecan duyacağı bir maceraya kapılıp gidecek demektir.İnsanın sahip olduğu doğal dürtülere işaret eder.

Rüyada kirli iç çamaşırı görmek
Rüyanızda kirli iç çamaşırı görmüşseniz, değer verdiğiniz bir insanı ihmal ettiğinize eğer gerekli özen ve ilgiyi göstermezseniz o kişiyi kaybedeceğinize delalet eder.

Rüyada Çamaşır yıkamak
Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara delalet eder.
Rüyada yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak
insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya delalet eder.
Rüyada insanların gözü önüne iç çamaşırları sermek
ayıplı bir iş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.

Rüyada çamaşır yıkadığınızı görmek
büyük bir üzüntü içinde olduğunuza ve bundan kurtulmaya çalıştığınıza işarettir. Renkli çamaşırlar büyük kederlere ve sıkıntılara, beyaz çamaşırlar ise hafif kırgınlık ve üzüntüye delalet eder.
Çamaşır astığınızı görmek
Başınızda dolasan bir beladan kurtulduğunuza ve selamete eristiğinize delalet eder. Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara delalettir.

Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak
insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya, İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir iş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.
Rüyada Külot Görmek
Kadınla tabir edilir. Bu kadın kendini ailesindeki erkeklere adamış olan kadın olarak ifade edilir. Rüyasında külotsuz olduğunu gören kişi ailesinden çok sevdiği birinin acısını yaşayabilir ya da böylesine kötü bir şey duyabilir.

Rüyada Külot Satın Almak

İçten gelen duyguları işaret ederken aynı zamanda rüya sahibinin sakladığı bazı gerçekler olduğuna delalet eder.

Rüyada iç çamaşırı görmek : Bir hediye alacağınıza.bir diğer yoruma göre ; sizin için çok önemli olan kişilerle bir araya gelerek keyifli zaman geçireceğinize.Rüyada iç çamaşrını çıkardığını görmek : Aniden hastalanacağınıza.Rüyada iç çamaşırını pazara çıkarıp sattığını görmek : Bazı önemli kararlar alacağınız bir döneme girdiğinize. Bu dönemde başkaları yerine kendi düşüncelerinizi önemsemeniz gerektiğine.

Rüyada iç çamaşırını üstüne giyerek bir an önce mahrem yerlerini kapattığını görmek : Etrafınızdaki bir insandan size bir iyilik dokunacağına ve buna cevap olarak da sizin de o insana faydalı olmaya çalışacağınıza.

Rüyada iç çamaşırı sattığını görmek : Hayatınızda kesin ve radikal değişiklikler yapacağınıza.

Rüyada iç çamaşırını üstünden çıkardığını görmek : Karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirmek konusunda daha gözü açık davranmanız gerektiğine ve bu fırsatları kaçırmamak için çeşitli girişimlerde bulunmanız gerektiğine.

Rüyada iç çamaşırı satın aldığını görmek : Hayatınızda olumlu yönde değişiklikler yapacağınıza.

Rüyada iç çamaşırı ile yıkandığını görmek : Kendini bir konuda arındırmaya çalışırken aslında hala bir şeylerin gizli kapaklı kalmasına çalıştığınıza ve kendinize dahi itiraf edemediğiniz sıkıntılarınızın ya da komplekslerinizin olduğuna.

Rüyada iç çamaşırını değiştirdiğini görmek : Mutluluk duyacağınız huzurlu bir yaşam yaşıyacağınız bir birlikteliğe adım atacağınıza.

Rüyada birden fazla erkek ve kadın iç çamaşırını bir arada görmek : Bir sürü ailevi olayın, karışıklığın karmaşanın olacağına, birden fazla insanın bir konu ile ilgili fikir yürüteceğine.

Rüyada kirli iç çamaşırı görmek : Değer verdiğiniz birini ihmal ettiğinize, gereken ilgiyi göstermezseniz kaybedeceğinize.

Bir erkeğin rüyasında bayan iç çamaşırı görmesi : Aşk ve cinsel hayatınızda aktif olduğunuz bir zamanda olduğunuza, duygu ve cinsel yoğunluğun arttığı bu dönemlerde yoğun bir ilişki yaşayacağınıza.

Rüyada iç çamaşırında kan görmek : Yaşadığınız ve etkilendiğiniz olayları sürekli canlı tuttuğunuza bununda çevrenizdekileri olumsuz etkilediğine.

Bir kadının rüyasında erkek iç çamaşırı görmesi : Bir erkeğin sorumluluğunu üstüne alacağına ve o sorumluluğu yerine getirmek için çok fazla çaba harcıyacağına.

Rüyada hiç bir yerini kapatmayan içi çamaşırı görmek : İlişkinizde yorucu ve yıpratıcı olaylar yaşadığınıza.

Rüyada erkek birisinin bayan iç çamaşırı giydiğini görmek : Son günlerde sizi olumsuz etkileyen konuları bir kenara bırakmanız gerektiğine ve kendinizi olumlu düşünmeye yöneltmeniz gerektiğine.

Rüyada bir bayanın erkek iç çamaşırı giydiğini görmek : İşiniz veya ailevi bir konuda bir adım atmanız gerektiğine ve her şeyin istediğiniz gibi olacağına.

Rüyada sokakta iç çamaşırıyla dolaştığını görmek : Bir konuda bütün açıklığınız ile kendinizi ifade ettiğinizi, duygu ve düşüncelerinizi hiç kimseden ve hiç bir şeyden korkmayarak açığa çıkardığınıza yorumlanır.

Rüyada iç çamaşırı mağazası açmak, gören kişinin yakın çevresindeki pek çok kişiye destek olacak davranışlarda bulunup, sözleri ile de pek çok kişiyi umuda sevk edeceğine, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, mutlu olmak için sahip olduklarına bakan kişinin aynı bakış açısını başkalarına da önereceğini işaret eder. Özellikle manevi anlamda yeni bir arayış içine giren kişinin kendisine pek çok olumlu hayat görüşü sağlayacak olan biri ile tanışmasını ve hayatının bundan sonra fazlasıyla değişeceğini de işaret etmektedir. Rüyada iç çamaşırı satmak, gören kişinin hayatındaki kesin ve radikal değişimlere işaret eder. Rüya sahibi hayatı ile ilgili hayati konuları gözden geçirecek ve bu konuları kafasında netleştirecek demektir.

Rüyada iç çamaşırı değiştirmek, gören kişinin hayatında mutluluk verecek bir birliktelik yaşanacağına ve bu birliktelik sayesinde kişi için bir ömür sürecek olan huzurun ilk adımlarının atılacağına işaret eder.

Rüyada siyah iç çamaşırı görmek, kötü niyetli davranışlar sergilemeye ve kişiye yakın kimselere haksızlık edileceğine, yalanlarla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına işarettir. Uzun süren bir yas dönemine ve iş verimliliğini düşüren bir hastalıkla mücadele edileceğine, sosyal olarak kişiyi mutlu eden çevrelerden koparak daha zararlı ve sahtekar insanlarla arkadaşlık yapılacağını tabir eder. Kişiyi yanlış yola sevk eden gelişmeler ve yasa dışı girişimler yüzünden mahkemelik olunacağına, aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3396

Rüya Sitesi Linkleri