Rüya tabiri ara

Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüya sahibinin kendi öncelik ve özel isteklerini gösteren bir rüya. Rüyada iç çamaşırı görmek rüya sahibi için önemli olan kişilerle birlikte güzel anlar geçireceğini gösterir. İçinde fırtınalar kopmakta ama rüya sahibi kimseye belli etmemektedir. Rüyayı gören kişinin içi yangın yerine dönmüş ve bu durumu kimseyle paylaşamamaktadır. Bütün duygularını içine atar ve bu durum kendisine sıkıntı yaratır.

Rüyada İç Çamaşırı Sattığını Görmek

Rüya sahibi hayatına yeni bir yön getirecek. Radikal kararlar alacak ve hayatını düzene sokacak. Rüyada iç çamaşırı görmek kaçırdığınız ve önemsemediği konuları tekrar gözden geçireceğinizi de gösterir. Hayatınıza yenilikler geleceği gibi kafanızda olan olumsuz düşüncelerden de sıyrılacaksınız.

 Rüyada İç Çamaşırı Değiştirdiğini Görmek

Hayatınızda mutluluk ve huzur verici bir birliktelik yaşanacak. Sevdiğiniz kişi ile ömür boyu birlikte olacak ve güzel bir yuva kuracaksınız. Heyecan duyacağınız birlikteliğiniz ile herkesi kıskandıracak ve size hayran olmalarını sağlayacaksınız.

Rüyada İç Çamaşırı Satın Aldığını Görmek

İlginç bir maceraya katılabilirsiniz. İç çamaşırını kaybetmeniz ise ailenizden birinin acı haberini duyacağınızı gösterir. Kendinize sakladığınız bazı sırların ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. Kendinizi olmayacak bir sevdanın içinde bulabilir ve günden güne durumunuzu kötüye sokabilirsiniz. Bu dönemde rahatsızlıklara dikkat etmeniz gerekiyor. Evliyseniz eşinizin sizi aldatması söz konusu olabilir. Bu tarz rüya bazı zamanlarda ayrılığın habercisi de olabilir. Mantıklı karar vermek için doğru adım atmanız gerektiğini belirtir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5328