Rüya tabiri ara

Cover Image

İç Çamaşır

Ağustos 5, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada iç çamaşır görmek, kişinin kendi dünyası içinde savaş halinde olup kimseye belli etmeden içinde ateşte kavrulacağını yorumlanır. Bu rüya fırtınalı bir aşka, tutkulu kimselere, aşka işaret eder. Rüyasında iç çamaşırı gören kimse, yaşadığı tüm gerçekleri kendi içinde saklayan, kendine kapanık yaşayan, yanılma korkusu güden  kimsedir. Rüyada iç çamaşırı görmek, bazen de yükte hafif ama maddiyatta pahalı eşyalara sahip olmaya, hayatı lüks içinde yaşamaya tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler, hoşnutluk duyarak duygusal bağ kurduğu kimselerle güzel vakit geçirerek zamanlarının kıymetini bilen kimselerdir.

Rüyada İç Çamaşır Görmek Ne Demek?

Rüyada iç çamaşır görmek, rüyada görülen iç çamaşırı sembolü bazen içine kapalı kimselere ifade ederken, bazen de tutkulu aşklara, yaşanan güzelliklere, elde olan ziynet eşyalarına tabir edilir. Rüyasında iç çamaşırı görmek, görülen çamaşırın özelliğine göre de anlamlar içerir. Örneğin rüyada kadın iç çamaşırı görmek, çabuk tava gelen, herkesin iyi niyetine kapılan,iyi niyetli kimselere yorumlanırken, erkek iç çamaşırı görmek ise kötü dostluklar edinmeye, düşmanlığa tabir edilir.

Rüyada İç Çamaşır Giymek

Rüyada iç çamaşır giymek, kişinin rüyasında iç çamaşırı giydiğini görmesi, farkında olduğu bir hatasını ört bas etmeye çalışmasına, yanlış kurduğu dostluklar yüzünden başının ciddi derecede ağrımasına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da yeniliklere açık, sürekli amaçlar peşinde koşan, hayatını güzel kılacak başarılara imza atan kimselere ifade edilir.

Rüyada İç Çamaşır Yıkamak

Rüyada iç çamaşır yıkamak, rüyayı gören kimsenin geçmişe yönelik yaptığı günahları için tövbe ederek hak yoluna dönmesine, kendisine yol çizmesine yorumlanır. Rüyasında iç çamaşır yıkadığını gören kimseler, rızkları uğruna iş ayırt ekmeksizin ekmeğini taştan çıkartan, kazançlarını hayırlı işlerde kullanan, gereksiz yere harcamalardan uzak duran kimselerdir.

Rüyada İç Çamaşır Değiştirmek

Rüyada iç çamaşır değiştirmek, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, rahata ermeye, maddi sıkıntılar yaşamamaya, sürekli bir yenlik peşinde koşmaya yorumlanır. Rüyasında iç çamaşırı değiştirdiğini gören kimseler sürekli bir amaç için de olup hayatlarını meşgul kılacak bir çok gereksiz işlere öncülük yaparlar.

Rüyada İç Çamaşır Satmak

Rüyada iç çamaşır satmak, kişinin rızkı için hayat mücadelesine girerek kazançlarını her daim açık eyleyeceğine yorumlanır. Rüyada iç çamaşırı satmak, çevrenizde olmasını istemediğiniz kimseleri uzak eylemeye, hayatınızı sıkıntıya sokacak dedikoducu kimseleri ailenizden uzak tutmaya, rızkınızı elde etmek uğruna ailenizden uzak yerlerde mesken tutmaya işaret edilir.

Rüyada Külot Görmek

Rüyada külot görmek, rüyada görülen külot sembolü rahatlığa ve huzura ermeye işaret edilir. Kişinin rüyasında gördüğü külot ev işiyle ve ailesiyle ilgilenen kadını simgeler. Rüyasında külot giydiğini gören kişi, hatalarının telafisini yapmak için elini taşın altına sokarak zorluklarla boğuşur. Rüyada açık renkte külot görmek, ferahlığa ve esenliğe tabir edilirken, koyu renkte külot görmek ise maddi ve manevi huzursuzluğa yakalanmanıza sebep olacak olaylara işaret eder.

Rüyada Sutyen Görmek

Rüyada sutyen görmek, aşkı ve cinselliği içeren bu rüya kişinin duygularına yenik düşerek şehvetli gördüğü kasın karşısında duygularına hakim olamayacağına yorumlanır. Rüyada görülen sutyen sembolü aynı zaman da mutluluğa, güzel birlikteliğe, mutlu olacağınız kimselerle beraber olmaya ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada iç çamaşır görmek, rüyada görülen iç çamaşırı temiz ve açık renkte ise bu kişinin gönül ilişkilerinde mutlu olup, kısmetinin her daim açık olacağına yorumlanır. İç çamaşırı rüyası aynı zaman da açık yürekli olmaya, kötülükleri içinizde tutmamaya, dürüstlüğe ifade edilir.

İslami Yorumu, rüyada iç çamaşır görmek, dinden uzaklaşmaya, harama ve kötülüğe el uzatmaya, size sunulan rızkları görmezden gelmeye, harama bulaşmaya işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5189