Rüya tabiri ara

Rüyada Hurma Yemek Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada hurma yemek, rüyayı gören kimsenin dini duygularının daha da güçleneceği anlamına gelir. Kuran-ı Kerim okumaya ya da öğrenmeye işaret eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin mavevi duygularının çok güçlü olduğunu gösterir. Tanıdığı ya da tanımadığı insanlara faydalı işler yaparak büyük sevap kazanacğını belirtir. Taze ve lezzetli bir hurma yediğini gören kimse kısa zamanda maddi açıdan büyük kazançlar elde edecektir. İş ve mal sahibi olunacağını gösterir. Karlı bir ticaret yaparak gelirinin artıcağına işaret eder. Rüya sahibine büyük bir miras kalacağına ve bu mirastan ailesinin de faydalanacağını gösterir. Zahmetsizce elde edilecek bir paraya delalettir.

Rüyada hurma görmek, gören kişi için berekettir. Hurma yemek de bereket anlamına gelir. Rüyayı güren kişi esnaf veya tüccar ise bol bol kat kat kazanca işaret eder. Büyük kısmet, bolluk, zenginliktir. Rüyada hurma almak, helal kazanca, kuru hurma hastalık varsa şifa bulacağına, eğlenceli zaman geçireceği anlamına gelir. Rüyada kendisine hurma getirildiğini görmek, makam ve rütbe sahibi olan kişiler tarafından eline mal geçeceğine işaret eder. Hurma, helal ve güzel kazanç anlamına gelir.

Kişinin dini açıdan da sevap işleyeceğini gösterir. Rüyada hurma ağacı görmek, görmüş, geçirmiş, başarılı kişiye veya çocuğa delalet eder. Kuru hurma ağacı görmek ise, fesat, fitne insanlara işarettir. Hurma ağacı kesmek, yakın birinin ölümü anlamına gelir. Ağaçtan üzerine hurma düştüğünü görmek, rüyayı gören kişi sıkıntıda ve kederli ise rahata kavuşacağı anlamına gelir. Hurma gömdüğünü gören kişi ise, miras sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada renkli hurma yemek, imanın güçlenmesi ve helal yoldanelde edilecek bir paraya işaret ederken hurmanın renkli olması farklı anlamlara delalettir. Kızıl renkteki hurma kanda sarı renkte görülen hurma safra kesesinde meydana gelecek olan bir hastalığı gösterir. Henüz olgunlaşmamış ham bir hurma yediğini gören kimse neya ihtiyacı varsa o ihtiyacına tez zamanda kavuşur. Susuz kalan kimse su bulur. Boluk ve berekete ulaşır. Mevsiminde hurma yemek ya da hurma toplamak iyi huylu bir kadınla ya da erkekle evleneceğini gösterir. Aile yaşantısında geçim sıkıntısı çekmeyeceğini ve eşinin ona sadık kalacağına işaret eder.

Rüyada mevsiminde taze ve olgun bir hurma yediğini gören kimse hacca ya da umreye gidecektir. Dini yönden bilgi sahibi olmaya ve imanın güçlenmesine işarettir. Hurma ikram edildiğini görmek rüya sahibinin çevresi tarafında sevileceğini gösterir. Hurma ağacından hurma toplamak ya da ağacı silkelemek kişinin bütün sıkıntılardan kurutlacağına ve sağlığına kavuşacağına delalettir. Hurma salkımı gören kimse kalabalık bir aileye sahip olması ya da aile fertleriyle önemli bir konuyu konuşmak üzere biraraya geleceğini gösterir. Rüyada hurma yemek iş kapılarının açılacağını, herhangi bir ilçede memur olacağını belirtir. Hurma çekirdeği bol çocuklu bir ailesi olacağına, defnedilmiş hurma görmek ise mal alarak ya da para biriktirerek yatırım yapacağına işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1223