Rüya tabiri ara

Rüyada Hurma Yemek

Rüyada hurma yemek rüyayı gören kimsenin dini duygularının daha da güçleneceği anlamına gelir. Kuran-ı Kerim okumaya ya da öğrenmeye işaret eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin mavevi duygularının çok güçlü olduğunu gösterir. Tanıdığı ya da tanım...

Rüyada hurma yemek rüyayı gören kimsenin dini duygularının daha da güçleneceği anlamına gelir. Kuran-ı Kerim okumaya ya da öğrenmeye işaret eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin mavevi duygularının çok güçlü olduğunu gösterir. Tanıdığı ya da tanımadığı insanlara faydalı işler yaparak büyük sevap kazanacğını belirtir. Taze ve lezzetli bir hurma yediğini gören kimse kısa zamanda maddi açıdan büyük kazançlar elde edecektir. İş ve mal sahibi olunacağını gösterir. Karlı bir ticaret yaparak gelirinin artıcağına işaret eder. Rüya sahibine büyük bir miras kalacağına ve bu mirastan ailesinin de faydalanacağını gösterir. Zahmetsizce elde edilecek bir paraya delalettir.

Rüyada hurma yemek, imanın güçlenmesi ve helal yoldanelde edilecek bir paraya işaret ederken hurmanın renkli olması farklı anlamlara delalettir. Kızıl renkteki hurma kanda sarı renkte görülen hurma safra kesesinde meydana gelecek olan bir hastalığı gösterir. Henüz olgunlaşmamış ham bir hurma yediğini gören kimse neya ihtiyacı varsa o ihtiyacına tez zamanda kavuşur. Susuz kalan kimse su bulur. Boluk ve berekete ulaşır. Mevsiminde hurma yemek ya da hurma toplamak iyi huylu bir kadınla ya da erkekle evleneceğini gösterir. Aile yaşantısında geçim sıkıntısı çekmeyeceğini ve eşinin ona sadık kalacağına işaret eder.

Rüyada mevsiminde taze ve olgun bir hurma yediğini gören kimse hacca ya da umreye gidecektir. Dini yönden bilgi sahibi olmaya ve imanın güçlenmesine işarettir. Hurma ikram edildiğini görmek rüya sahibinin çevresi tarafında sevileceğini gösterir. Hurma ağacından hurma toplamak ya da ağacı silkelemek kişinin bütün sıkıntılardan kurutlacağına ve sağlığına kavuşacağına delalettir.

Hurma salkımı gören kimse kalabalık bir aileye sahip olması ya da aile fertleriyle önemli bir konuyu konuşmak üzere biraraya geleceğini gösterir. Rüyada hurma yemek iş kapılarının açılacağını, herhangi bir ilçede memur olacağını belirtir. Hurma çekirdeği bol çocuklu bir ailesi olacağına, defnedilmiş hurma görmek ise mal alarak ya da para biriktirerek yatırım yapacağına işarettir.

Rüyada hurma yemek, bereketin, bolluğun işaretidir. Rüyada görülen taze hurma, erkek çocuk ile müjdeli bir haber duymaya ve rakibinize galip gelmeye ve dedikodulardan uzak olmaya rivayet eder.Rüyada hurma görmek bolluğa , bereket diye yorumlanır. Rüya sahibi için rüyada hurma görmek: rüya sahibine yağmur diye yorumlanır.Rüya sahibinin üzerine kuru hurma ağacından üzerine hurma düştüğünü görmesi: münafık, fesat birinden ilim sahibi olmaya yorumlanır.

Birinin hurmanın içindeki çekirdeği çıkartığını görmesi: o kişinin de çocuğu olması ile yorumlanır.Rüya sahibinin rüyasında hurma ağacından siyah bir üzüm koparttığını görmesi ise: kişinin bir çocuğu olacağına işarettir.Rüya sahibinin güzel bir hurma yediğini görmesi ise: , iyi bir söz işiteceğine ve büyük menfaate delalet eder . Fakat hurmayı gömdüğünü görmek ise, hazineden veya yetim malından mala sahip olması ile yorumlanır. Rüyada hurma yediğini görmek ise imanda tatlılık ile yorumlanır . Hurmayı yarıp içerisindeki çekirdeği çıkarmak ise çocuk sahibi olması ile yorumlanır.