Rüya tabiri ara

Rüyada hurma görmek ne demek? (ANLAMI)

Eylül 2, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada hurma görmek , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , iyi ve güzel rızka işaret eder. Eğer hurma yediğinizi gördüyseniz , hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza ve maddi açıdan hiçbir zaman yokluk çekmeyeceğinize delalet eder.

Kendinizi fazla yormadan ve kolay yoldan kazanç elde edeceğinize , iş konusunda çok başarılı olduğunuz için itibar sahibi olup saygınlık kazanacağınıza , kazançlarınızın çoğalacağına ve helal rızka alamet eder.

Gerçek yaşam da Kur’an okumayı öğreneceğinize ve dinine faydalı birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada olgunlaşmamış bir hurma gördüyseniz , yaşamış olduğunuz yerde bir türlü yağmur yağmıyorsa o zaman o yere kısa süre içerisinde yağmur yağacağına işaret eder.

Rüyada sarı hurma gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hasta olacağınıza , hastalığınız safra ve mide olacaktır. Bunun için çok dikkatli olmakta fayda vardır.

Rüyada acve hurması görmek , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , bir yerden elinize toplu para geçeceğine ya da mal sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada acve hurması yediğinizi gördüyseniz , hem dertlerden hem de sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada birden fazla hurma ağacı görmek , gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız işlerinizin açılacağına , bol kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada hurma ağacı gördüyseniz , mal ve mülk sahibi olacağınıza , ilim öğreneceğinize ve arap asıllı olan birisi ile evlenip çocuk sahibi olacağınıza işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

651