Rüya tabiri ara

Rüyada Hırsızlık Yaptığını Görmek

Nisan 25, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada hırsızlık yaptığını görmek ve pişman olmak rüyayı gören kişinin mutluluğu yakalamasına, sağlıklı ve sıhhatli olmasına işaret eder. Rüya sahibinin rızıktan yana payına düşeni alacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına işaret eder. İş yeri açmaya ya da rütbe atlamaya, parasızlıktan ve geçim derdinden kurtulmaya, başarılı olmaya tabir edilir. Rüyada çalmak, müjdeli olaylar yaşamaya, güzel ve hayırlı haberler almaya, övgü dolu sözler işitmeye şeklinde tabir edilir.

Rüyada hırsızlık yapmak gören kişi kendine yük olan ve sıkıntı veren her türlü meseleden kurtulacak demektir. Rüya sahibi, kendisi için uğursuzluk getiren ve musibet yaşamasına sebep olan kişileri de hayatından çıkararak, isabetli bir karar vermiş olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada hırsızlık yapmaya zorlanmak gören kişinin tüm dertlerine çare olacak bir işe gireceğine ve bu işte başarılı olarak, rahata kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi bu iş sayesinde eşini ve çocuklarını çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracak şeklinde yorumlanır.

Rüyada hırsızlık yaptıktan sonra yakalanmak gören kişinin kabiliyetlerinin farkında olduğuna ve sonunda bu kabiliyetleri sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendine olan inancının ve güveninin boşa çıkmayacağına yorumlanır.

Rüyada hırsızlıkla suçlanmak, iyi şekilde tabir edilmez, melanet anlamına gelir. Rüya sahibinin başının derde gireceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına işaret der. Rüyayı gören kişi, hiç beklemediği bir olayla yüz yüze gelecek, dost sandığı birinden kendisini hayal kırıklığına uğratacak bir harekete maruz kalacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada hırsızlık yapıldığını görmek , uğursuzluk anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin canın sıkılacağı ve moralinin bozulacağı, çok sıkıntılı ve zor günler geçireceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi yaşadığı sorunlar nedeni ile bir süre işe gidemeyecek ve arkadaşlarıyla görüşemeyecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada hırsızlık yapıp pişman olmak rüya sahibi için kurtuluşa işaret eder. Rüyasında kıl gören kişi fakirlikten kurtulacak, hak ettiği bolluğa kavuşacak ve insanca yaşamaya başlayacak demektir. Geleceğin güzel olacağı anlamına gelir.

Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanmamak sahip oldukları için her zaman şükreden kimselerin yakın zamanda hem bu dünyada, hem de ahiret hayatlarında mükafatlandırılacaklarını bildirir. Manevi konularda güçlü biri haline gelmek, aileden ve yakın çevreden her koşulda sonsuz destek bulmak, amirlerle, iş arkadaşlarıyla ya da çalışanlarıyla iyi geçinen biri olarak tanınmak demektir. Hak yemeyen rüya sahibinin kazancının da her zaman artacağını ve rızık konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Hak yolundan ayrılmaya, ona karşı gelmeye, onun buyruklarına riayet etmemeye, hak yemeye, iftira atmaya, ah ve beddua almaya işaret eder. Rüyada hırsızlık yapmak, hiç iyi değildir ve kişinin günahlara batacağı ve nefsine yenilerek şeytanla iş birliği yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Hırsızlık Yapmak ve Yakalanmak

Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanmak, kişinin aklından geçen bazı fena düşüncelerin varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin fesada karışmaya, hak yemeye ya da iftira etmeye yakın durduğuna ve Allah korkusunu terk edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Bir Şey Çalmak

Bir kişinin rüyasında bir şey çalmak, istemesi o kişinin bazı art niyetleri olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin hileli işler yapmak, fesat üretmek, insanların payına göz dikmek ve dinde farz olmayan şeyleri elde etmek gibi bir takım kötü niyetleri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada hırsızlık yaptığını görmek, helal olmayacak kapıları aralamaya ve bu sayede yine helal olmayacak ve bu yüzden yani makbul olmadığı için rahat yenmeyecek kazanca işaret eder.

Rüyada altın çalmak, rüyayı gören kişinin, sıkıntıya düştüğü, çok endişe duyduğu hatta korktuğu bir anda hiç olmadık bir yerden gelecek yardım ile sorunlarından kurtulacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına ve dertlerinin ve tasalarının yok olacağına delalet eder.

Rüyada Para Çalmak

Rüyada para çalmak,  iş hayatında ya da sosyal hayatta çok sevilen ve değer verilen eş, dost ya da akrabalardan birinin çok büyük ve insanlardan saklayıp en yakınlarına bile açıklamaktan korktuğu bir düşüncesini öğreneceğine ya da bir üzüntüsüne istemeden ortak olacağına tabir eder.

Rüyada Hırsızlık Yapmak Ve Tutuklanmak

Başkasına ait bir kısmete göz dikmek ve bu kişiyi kandırmak suretiyle hoş karşılanmayacak işlere girişmek demektir. Alın teriyle para kazanmaktan, çok çalışmaktan şikayet eden, kolay yoldan zengin olma hayalleri kuran kimselerin seçtikleri yolun doğru olmadığını, günaha bulaşacaklarını ve ilerleyen zamanlarda yaptıkları hataların altında kalarak büyük bir pişmanlık yaşayacaklarını ifade eder. Uğursuzluk ve şanssızlığın kişinin yakasından düşmeyeceğini, başa gelen talihsiz olaylardan şikayet etmek yerine, yaşam şekline ve yapılan yanlışlara bakmanın doğru olacağını da öğütleyen bir rüyadır.

Rüyada Hırsızlık Yapmak Ve Hapse Girmek

Hırsızlık yaparken tutuklanmakla benzer yorumlanan rüya, başkasına verilecek bir zarara alamet eder. Kişinin kötü niyetle olmasa dahi, bir anlık kıskançlığına yenik düşeceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine ama hayrını görmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibi için ailesinin manevi değerlerine zarar verecek bir yaşam şekline sahip olduğu için hanede yaşayacağı sıkıntılara da yorumlanır.

Rüyada Zorla Hırsızlık Yaptırılmak

Kişinin yakın çevresinde uzun zamandır tanımadığı fakat güven duyduğu kimselerin art niyetli hareketleri ve düşünceleri yüzünden yaşayacağı zor günlere yorumlanır. Kişinin maddi varlığına göz diken bu yüzden kötü düşünceler besleyen kimselerin, rüya sahibini ayartarak huzurlu yaşamını bozacaklarını, nefsine hakim olmakta zorlanan kişinin giderek daha fazla hata yapacağı bir yaşam sürdüreceğini bildirir.

Rüyada Hırsızlık Yapan Birini Görmek

Evdeki huzursuzluk kadar, birinci dereceden yakın akrabaların hastalık yüzünden çekecekleri cefaya ve üzüntüye şahit olunacağı anlamına gelir. Aynı zamanda akrabalar yüzünden sahip olunamayan bir mirasa, kişinin hakkı olmasına rağmen elde etmesine engel olmaya çalışan tanıdıklara da yorumlanır. Yanlış çevrelerde bulunmak, kişi için uygun olmayan bir kimseyle gönül ilişkisine girmek ve yoğun eleştiri almak demektir.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Kısmetine sahip çıkmak, nasibini başkasına vermemek demek olduğu gibi, kişinin yaşam mücadelesinden kaçmadan, alın teriyle kazandığı paraları ailesine, sevdiklerine harcayarak yaşayacağını, hanesine zeval gelmemesi için her türlü fedakarlığı yapacağını bildirir. Düşmanlara karşı gözü pek, cesur şekilde davranan rüya sahibinin güçlü karakteri sayesinde istediği her şeyi elde edecek kudrete sahip olacağını da müjdeler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2159

Rüya Sitesi Linkleri